Faktų mišrainė [77 dalis]

Japonija yra vienintelė šalis pasaulyje, kurioje žmonės namuose augina daugiau augintinių nei vaikų. Vaikų iki 16 metų šalyje yra 17 milijonų, naminių kačių ir šunų – 20 milijonų.

Pasak tyrimų, vidutinis amerikietis per metus net 300 kartų ryte prabunda jau būdamas blogos nuotaikos.

Elektra Etiopijai buvo pristatyta 1896 metais po to, kai imperatorius Menelikas Antrasis užsakė dvi kątik pasauliui pristatytas elektros kėdes ir nurodė tai kaip bausmę nepaklusniems šalies gyventojams, tačiau tada susizgribo, kad šalyje vis dar nėra elektros.

Nuo smūgio į ledkalnį Titanikas į vandenyno dugną nugrimzdo po 2 valandas ir 40 minučių.

Didžiausia kada nors fiksuota infliacija vyko 1946 metų liepą Vengrijoje. Tuomet kainos kasdien kilo po maždaug 3,5 karto.

„Šeimos bičo“ kūrėjas Seth MacFarlane turėjo būti viename iš teroristų užgrobtų lėktuvų, kuris rėžėsi į bokštus dvynius Rugsėjo 11-ąją. Visgi, jo laimei kelionių agentas netyčia nurodė klaidingą skrydžio laiką ir autorius dešimčia minučių pavėlavo į skrydį, kuris būtų buvęs jam paskutinis.

Pagal Prancūzijos įstatymus, jei gali įrodyti, kad tavo antroji pusė planavo tave vesti būdamas gyvas, tu gali vesti jį net ir po mirties.

Japoniškas terminas „Kuchisabishii“ reiškia valgymą, kai nesi alkanas, bet valgai dėl to, kad tavo burna vieniša.

Pirmą kartą Airija Olimpinėse žaidynėse laimėjo aukso medalį 1924 metais, kai jį iškovojo Jack B Yeats… piešimo rungtyje.

Koalų pirštu antspaudai itin panašūs į žmogaus, tad ten, kur jos natūraliai gyvena, dažnai jų antspaudai sukelia nemažai chaoso nusikaltimų vietose.

Taip pat skaitykite:
Pasidalink patikusiu straipsniu
Dar daugiau įdomaus turinio mūsų Facebook puslapyje! Kviečiame mus sekti:

Jums taip pat gali patikti...

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *