Absurdiškiausi pasaulio rekordai

Didžiausi džinsai pasaulyje

didziausi-dzinsai-pasaulyje

Didžiausius džinsus pasaulyje 2009-aisiais pasiuvo Larbi Bouamha kartu su savo mokiniais. Šių džinsų ilgis – 50,10 metrų, plotis – 36 metrai, o sveria jie maždaug toną. Džinsai pasiūti buvo per mėnesį.

Daugiausiai bičių ant kūno

vyras-padengtas-bitemis

Gao Bingguo yra tikras beprotis, nes nesibaimindamas būti sugeltas jis ant savo kūno vienu metu leido nutūpti 326 tūkstančiams bičių.

Didžiausias paveikslas iš sušių

paveikslas-is-susiu

Kas vienam delikatesas, kitam – žaliava menui kurti. Rekordinio dydžio paveikslą iš sušių savo dešimtojo gimtadienio proga pagaminti sugalvojo vienas populiarus Honkongo restoranas. Ir tai jam pavyko. Restorano darbuotojai sudėliojo beveik 40 kvadratinių metrų ploto paveikslą iš 20.647 sušių gabalėlių.

Ilgiausias krepšinio kamuolio sukimas ant dantų šepetėlio, kuris įkištas į burną

kamuolys-sukamas-ant-dantu-sepetelio

Šis rekordas atrodė taip pat beprotiškai, kaip ir skamba. Tačiau jį pasiekė Thaneshwar Guragi, kuris kamuolį išsuko 22,41 sekundes. Aš tiek nė ant piršto neišsuku…

Daugiausiai džipų, pervažiavusių per žmogų

dzipas-vaziuoja-per-vyra

Ir ko gero beprotiškiausias rekordas šiame sąraše priklauso vengrui Attila Banyai, kuris vienos šventės metų 2012-aisiais atsigulė ant žemės ir leido per save pervažiuoti džipui. Vyras liko gyvas ir sveikas, kad ir kaip skausmingai visai tai atrodė. Ir daugiausiai džipų, kiek yra pervažiavę per žmogų, kol kas yra vienas.

Pasidalink patikusiu straipsniu
Dar daugiau įdomaus turinio mūsų Facebook puslapyje! Kviečiame mus sekti:

Jums taip pat gali patikti...

1 Response

  1. 25 sausio, 2016

    […] Pirmoji absurdiškiausių pasaulio rekordų dalis […]

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *