Vyras 20 metų nekalbėjo su savo žmona, nes kartą užpavydėjo

nekalbadienis

Nepaisant to, kad gyvena po vienu stogu, Okou Katayama iš Japonijos su savo žmona nesikalbėjo 20 metų ir prabilo tik tada, kai įsikišo žiniasklaida.

Apie keistus tėvų santykius žiniasklaidai pranešė 18-metis poros sūnus Yoshiki Katayama. Jis kreipėsi į Hokkaido televiziją teigdamas, kad per visą savo gyvenimą nei karto negirdėjo tarpusavyje kalbančių mamos su tėčiu. Viskas, ką tėtis atsakydavo į mamos klausimus, buvo numykimai ir panašūs garsai.

nekalbameciai

Hokkaido televizijos atstovams pavyko ne tik suorganizuoti poros pasimatymą parke, slapta stebint vaikams, bet ir įkalbėti vyrą po 20 metų vėl prabilti savo žmonai.

Ilgai lauktą pokalbį su žmona Okou pradėjo žodžiais – “Jau kurį laiką nekalbėjom…” ir vėliau paaiškino savo tylėjimo priežastį. Pasirodo, gimus vaikams vyras jautė pavydą jiems, nes sulaukdavo vis mažiau dėmesio iš žmonos, o visą jį susirinkdavo atžalos. Pasak psichologų, vyrų tarpe yra gana dažnas atvejis, kad šie po vaiko gimimo žmonų yra nustumiami į antrą planą ir pradeda jausti pavydą. Tačiau tokios pavydo formos dar niekam nėra tekę girdėti.

Pasidalink patikusiu straipsniu
Dar daugiau įdomaus turinio mūsų Facebook puslapyje! Kviečiame mus sekti:

Jums taip pat gali patikti...

1 Response

  1. Ponas Skausmas parašė:

    Nekalbėjo 20 metų, vaikui 18. Na tam kalbėt ko gero nereikia.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *