Per 3 mėnesius putlutis vyras tapo seksualiu raumenų kalnu

svorio-metimas2

Patrick Magno iš Kalifornijos (JAV) tapo Bodybuilding.com organizuoto konkurso nugalėtoju ir pasiėmė pagrindinį prizą – 100 tūkst. JAV dolerių. Komisiją sužavėjo tai, kad vos per 3 mėnesius užsispyręs vyras pasiekė neįtikėtinų rezultatų.

Patricko gyvenimas pradėjo keistis, kai po apsilankymo pas medikus jis sužinojo, kad net 30 proc. jo kūno masės sudaro riebalai ir jam gresia diabetas. Kadangi jaunas vyras žinojo kuo tai gali baigtis, mat turėjo diabetiką tėvą, jis nusprendė suimti save į rankas ir atsiduoti sportui bei pradėti sveikai maitintis.  Papildomos motyvacijos jam pridėjo žinia apie jau minėtą konkursą. Nors vyras ir nesitikėjo laimėti, jis pradėjo dirbti pagal Kris Gethin 12 savaičių sporto programą ir susidėliojo mitybos planą, iš kurio išbraukė beveik viską, kuo iki šiol maitinosi, bei ėmė valgyti tik tuną, ruduosius ryžius, kiaušinius, vištieną be odelės ir vaisius.

svorio-metimas

Rezultatų ilgai laukti nereikėjo, vos po poros savaičių svoris ėmė kristi, o raumenys – ryškėti. Užsikabinęs už naujo pomėgio vyras beveik visą laisvą laiką leido skaitydamas sveikos gyvensenos straipsnius internete ir netgi metė socialinio darbuotojo darbą, kuris kėlė jam depresiją ir vertė piktnaudžiauti nesveiku maistu.

svorio-metimas

Po 3 mėnesių sunkaus darbo riebalų kiekis Magno organizme nuo 30 proc. nukrito iki 6 proc., o vyro svoris sumažėjo 22 kilogramais. Vyras sakosi dabar su pasibjaurėjimu žvelgiantis į savo nuotraukas, darytas prieš pradedant naują gyvenimą. Dabar Patrick džiaugiasi šimtatūkstantiniu prizu už savo pastangas ir žada dalį jo panaudoti vestuvėms su ilgamete sužadėtine.

Pasidalink patikusiu straipsniu
Dar daugiau įdomaus turinio mūsų Facebook puslapyje! Kviečiame mus sekti:

Jums taip pat gali patikti...

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *