Neapsikentę moterų priekabiavimo Škotijos baro darbuotojai kiltus iškeitė į kelnes

Hootananny-darbuotojai

Ilgus metus populiarus Škotijos baras, pavadinimu „Hootananny“ garsėjo tuo, kad jame dirbantys vyrai laikėsi visų škotiškų tradicijų ir dėvėjo kiltus. Idėja graži, tačiau tik ne tada, kai aplinkui daug įkaušusių moterų. Neapsikentę to, kad girtos klientės nuolat pakeldamos vieno ar kito darbuotoją kiltą, sugalvoja patikrinti, ar šis tikras škotas (tikri škotai po kiltais nedėvi jokių apatinių), baro darbuotojai atsisakė ilgametės tradicijos ir kiltus iškeitė į kelnes.

Hootananny-baras

Pasak baro atstovo Iain Howie, tokie incidentai ypač dažnai pasitaiko savaitgaliais, kai baras būna sausakimšas. „Prie atskirų staliukų moterys būriais sėdi ir geria gėrimus, tu prieini surinkti tuščių stiklinių, jos paklausia ar tu esi tikras škotas ir nė nesulaukę atsakymo patikrina pačios. Iš pradžių tai buvo visai smagu. Tačiau kai kiekvienas dirba savo darbą ir tai stengiasi padaryti kuo greičiau ir geriau, tai gana nepatogu. Turi rinktis – arba apsaugoti savo grožybes, arba sudaužyti stiklines“, – guodėsi baro atstovas.

Hootananny-darbuotojai2

„Hootannany“ įkūrėjas Kit Fraser tai įvertino kaip seksizmą: „Gal tai ir atrodo juokinga, bet tai labai rimta. Moterys kiša rankas po sijonais. Pabandykit įsivaizduoti jei aš nuėjęs į restoraną tą patį padaryčiau su ten dirbančia padavėja. Mane tuojau pat suimtų policijos pareigūnai“.

Taigi, štai taip paprastai, savo rankų nevaldančios ir per daug sau leidžiančios girtos moterys sugriovė ilgametę škotišką tradiciją.

Pasidalink patikusiu straipsniu
Dar daugiau įdomaus turinio mūsų Facebook puslapyje! Kviečiame mus sekti:

Jums taip pat gali patikti...

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *