Kraupių faktų rinkinys

Casu martzu yra specialus avies pieno sūris iš Sardinijos, kurio vienas iš ingredientų yra gyvos lervos.

Didžiausias laimės amžius statistiniam žmogui yra 21-mi gyvenimo metai. Vėliau žmogus jau niekada nebebūna toks laimingas.

Jei vidutinis žmogus gyvena 71 metus ir kasdien prasilenkia bent su 10 žmonių, tai per savo gyvenimą jis prasilenkia su 16 žudikų.

Prancūzijos revoliucijos metu, kuomet giljotinų naudojimas buvo itin paplitęs, žmonės veržėsi, kad jų galvos būtų nukirstos pirmos. Taip buvo todėl, kad pirmųjų žmonių galvos buvo kertamos su pagaląsta giljotina, tad mirtis buvo staigi ir mažiau skausminga. Tuo tarpu kaliniams, kurių egzekucijos buvo paskutinės, kartais tekdavo paleisti giljotiną ir po kelis kartus, mat atbukę ašmenys ne iškart nukirsdavo galvą.

Egzistuoja vėžių rūšis, kuri augina jūrų žvaigždžių fermas. Šie vėžiai nukerta visas jūrų žvaigždės kojas ir jas suvalgo. Vėliau tiekia maistą žvaigždei be galūnių, kad ši išliktų gyva ir atsiaugintų kojas. Šioms ataugus kojas vėl nukerta ir procesą kartoja.

Prieš milijoną sekundžių buvo praeita savaitė. Prieš milijardą sekundžių buvo 1988-ieji.

1977 metais vidutinė žmogaus gyvenimo trukmė Kambodžoje buvo mažiau nei 19 metų.

Kadangi Galapagų salose surasti gėlo vandens yra itin sunku, kai kurie paukščiai, tokie kaip Galapagų sakalas, prisitaikė ir pradėjo vietoj vandens gerti kitų gyvūnų kraują.

Jei sergate priapizmu ir jūsų erekcija trunka ilgiau nei 4 valandas – turite rimtų problemų. Iš esmės, jei kraujas varpoje užsilieka per ilgai, jis tampa išeminiu ir ima krešėti, o tada situacija tik dar labiau pablogėja, nes jis nebegali ištekėti iš varpos atgal į kraujotakos sistemą. O toliau jau prasideda audinių nykimas.

Po holokausto pabaigos kai kurie išvaduoti kaliniai mirė po pirmos vakarienės, nes jų organizmai nebesugebėjo susidoroti su tokiu kalorijų kiekiu, kuris bado nemačiusiems žmonėms yra įprastas.

Pasidalink patikusiu straipsniu
Dar daugiau įdomaus turinio mūsų Facebook puslapyje! Kviečiame mus sekti:

Jums taip pat gali patikti...

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *