„Dingęs“ turkas netyčia prisijungė prie savo paties paieškos grupės

Beyhan Mutlu, kuris buvo paskelbtas dingusiu, netikėtai atsirado, kai pats to nežinodamas prisijungė prie mišką šukuojančios paieškos grupės, kuri ieškojo būtent jo.

Vyras antradienį buvo paskelbtas dingusiu po to, kai padauginęs alkoholio išėjo iš draugo namų tiesiai į mišką. Jo žmona ir draugai po kelių valandų nesėkmingų paieškų kreipėsei į policiją ir šie neilgai trukus Bursa provincijoje paskelbė vyro paiešką bei subūrė tam skirtą paieškos grupę.

50-metis Mutlu po ilgo blaškymosi miške jau prablaivėjusiu protu pamatė mišką šukuojančią žmonių minią ir nieko nelaukęs nusprendė prie jos prisijungti. Nors pats nežinojo ko šie ieško.

Kurioziška situacija paaiškėjo po to, kai paiešką vykdantiems žmonės ėmus šaukti vyro vardą šis juokais pradėjo atsakinėti „Aš čia!“. Tai atkreipė pareigūnų dėmesį ir šie greitai suprato, kad tai ir yra jų ieškomas vyras.

Taigi, istorija pasibaigė laimingai ir, netgi, galima sakyti, kurioziškai. Vyras pareigūnų buvo parvežtas namo ir, greičiausiai, vienintelė bausmė, kurios sulauks, tai bus griežtas žmonos moralas.

Pasidalink patikusiu straipsniu
Dar daugiau įdomaus turinio mūsų Facebook puslapyje! Kviečiame mus sekti:

Jums taip pat gali patikti...

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *