Taupus keleivis užuot susimokėjęs už papildomą bagažą apsivilko 12 sluoksnių drabužių ir skrydžio metu apsivėmė bei apalpo

nelaimelis

Ko gero visiems internete yra tekę matyti juokingų nuotraukų, kaip nenorintys mokėti už papildomą lėktuvo bagažą keleiviai apsivelka visus turimus drabužius ir atrodo kaip dručkiai. Vis dėlto tai nėra taip smagu, kaip atrodo. Ir tai savo kailiu išmėgino 19-metis James McElvar, kuris Škotijoje žinomas kaip grupės „Rewind“ narys.

Vaikinas kartu su grupe praėjusį trečiadienį keliavo iš Londono į Glazgą, kai patikros metu sužinojo, kad jo lagaminas gerokai viršija rankinio bagažo leidžiamas normas, tad jam reikėtų pakloti 45 svarus sterlingų. Kadangi visi kolegos jau buvo praėję patikrą ir perduoti dalies rūbų James‘ui nebūtų pavykę, jis nusprendė beveik visą lagamino turinį užsivilkti pats. Užtrukęs kelias minutes jis ant savęs užsidėjo šešias maikutes, keturis džemperius, trejus džinsus, dvejas sportines kelnes, porą švarkų ir dar dvi kepures. „Man į galvą šovė tik tokia išeitis. Užsidėjęs viską vos pajėgiau paeiti ir tik vargais negalais įlipau į lėktuvą. Norėjau kuo greičiau viską nusivilkti, tačiau man buvo pasakyta, kad tai galėsiu padaryti tik lėktuvui pakilus į orą“, – apie savo nuotykius pasakoja atlikėjas.

Džo iš serialo "Draugai" pavyzdys, kaip reikia vilkėti rūbus

Džo iš serialo “Draugai” pavyzdys, kaip reikia vilkėti rūbus

Tačiau nemalonioji skrydžio dalis dar buvo prieš akis. Pajutęs, kad jo kūno temperatūra smarkiai kyla, vaikinas ėmė nusirenginėti. Nusivilkęs beveik visus rūbus jis pranešė grupės vadybininkui ir draugams, kad jaučiasi tragiškai. Jam buvo pasiūlyta laisva sėdynių eilė lėktuvo gale ir maišelis, jei kartais supykintų. Deja, bet į maišelį jis visai nepataikė ir privėmė į stiuardesių kabiną. Galiausiai vaikinas buvo gražintas į savo vietą, kad būtų galima išvalyti jo skrandžio turinį, ir čia jis visiškai atsijungė. Laimei, lėktuve buvo medikas, kuris padėjo vaikinui ištverti skrydį.

Tebūnie tai bus pamoka, kad kartais taupymui yra ne vieta ir ne laikas.

Pasidalink patikusiu straipsniu
Dar daugiau įdomaus turinio mūsų Facebook puslapyje! Kviečiame mus sekti:

Jums taip pat gali patikti...

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Šioje svetainėje naudojame slapukus, kad užtikrintume tinkamą svetainės veikimą, analizuotume naršymo statistiką, individualizuotume Jūsų naršymo patirtį bei teiktume Jums aktualius reklaminius skydelius. Taip pat dalijamės informacija apie tai, kaip naudojatės mūsų svetaine su mūsų reklamos ir analizės partneriais. Plačiau
Slapukų nustatymai
Sutikti
Nesutikti
Privatumo ir slapukų politika
Privatumo ir slapukų politika
Pavadinimas Aktyvuotas

Kas mes esame

Mūsų tinklalapio adresas yra: https://skaitalas.lt

Kokius asmeninius duomenis mes renkame ir kodėl tai darome

Komentarai

Kai lankytojai rašo komentarus tinklalapyje, mes renkame duomenis, matomus komentaro paskelbimo formoje, o taip pat lankytojo IP adresą bei naršyklės vartotojo įrašą, kad apsisaugotume nuo brukalų. Iš Jūsų el.pašto adreso gali būti sugeneruotas anonimizuotas duomenų įrašas (angl. hash) ir pateiktas Gravatar paslaugos teikėjui, norint patikrinti, ar Jūs naudojatės šia paslauga. Gravatar privatumo politika pateikiama čia: https://automattic.com/privacy/. Patvirtinus Jūsų komentarą, Jūsų profilio nuotrauka yra matoma viešai šalia Jūsų komentaro.

Kontaktų formos

Kontaktų formoje Jūsų pateikiami duomenys (tokie kaip vardas, el.pašto adresas), naudojami tiks atsakyti Jums el.paštu ir trečioms šalims neperduodami.

Slapukai (cookies)

Kai Jūs rašote komentarą šiame tinklalapyje, Jūs galite pasirinkti, ar norite, kad Jūsų vardas, el.paštas ir tinklalapis būtų išsaugotas slapukuose. Taip daroma Jūsų patogumui, kad Jums nereikėtų šių duomenų suvedinėti iš naujo, kiekvieną kartą kai komentuojate. Šie slapukai saugomi vienerius metus. Slapukų pagalba yra tvarkomas Jūsų IP adresas, naršymo informacija, tokia kaip aplankytos interneto svetainės sritys, svetainėje praleistas laikas ir pan.

Iš kitų tinklalapių įkeltas turinys

Šiame tinklalapyje gali būti iš kitų tinklalapio įkelto turinio (pavyzdžiui, video, paveikslėliai, tekstas ir pan.). Tokio įkelto turinio peržiūra ir veiksmai su juo šiame tinklalapyje prilygsta apsilankymui tuose tinklalapiuose, iš kurių turinys yra įkeltas. Šie tinklalapiai gali rinkti duomenis apie Jus, naudoti slapukus (cookies), trečiųjų šalių sekimo paslaugas ir stebėti Jūsų veiksmus su įkeltu turiniu, įskaitant ir tuos atvejus, kai turite paskyrą ir esate prisijungęs prie minėtų tinklalapių.

Su kuo mes dalinamės Jūsų duomenimis

Jūsų naršymo duomenimis dalinamės su Google sistema tinklalapio statistikos pildymo ir suasmenintos reklamos rodymo tikslais. Jei šiais duomenimis dalintis nenorite, prašome tai pažymėti slapukų nustatymuose.

Kaip ilgai mes saugome Jūsų duomenis

Jei parašote komentarą, jo tekstas ir metaduomenys yra saugomi neribotą laiką. Taip daroma todėl, kad galėtume atpažinti ir patvirtinti ateities komentarus automatiškai, vietoje administratoriaus patvirtinimo.

Jūsų teisės

Jei Jūs turite paskyrą šiame tinklalapyje, arba kada nors rašėte čia komentarą, galite reikalauti gauti duomenų eksporto failą su visais asmeniniais duomenimis, kuriuos mes turime apie Jus, įskaitant ir tuos, kuriuos pats mums pateikėte. Jūs taip pat galite reikalauti, kad mes ištrintume visus mūsų turimus Jūsų asmeninius duomenis. Šie abu reikalavimai negalioja duomenims, kuriuos mes privalome išsaugoti pagal įstatymą administraciniams, teisiniams ar saugumo tikslams.

Kur mes siunčiame Jūsų duomenis

Lankytojų komentarai gali būti tikrinami naudojant automatinę brukalų paieškos paslaugą.

Kontaktinė informacija

info@skaitalas.lt
Išsaugoti nustatymus
Slapukų nustatymai