Houmerio Simpsono mėgstamiausias „Duff“ alus greitai pasirodys prekyboje

duff-alus

Pilnamečiai serialo „Simpsonai“ fanai ploja rankomis – kitais metais Europoje turėtų pasirodyti oficialus „Duff“ alus. Būtent toks, kokį mėgsta Houmeris Simpsonas.

Šią žinią patvirtino „21st Century Fox“ kanalo vienas iš prodiuserių. Būtent šis kanalas pagrinde ir finansuoja serialo kūrimą, be to, jam priklauso visos teisės į „Duff“ alaus ženklą. Prodiuseris pripažino, kad pirmiausiai alus turėtų atsirasti Čilės parduotuvių lentynose, o Europą jis greičiausiai pasieks kitų metų pradžioje.

dafmenas

Anksčiau „Simpsonų“ kūrėjas Matt Groening buvo griežtai pasisakęs prieš „Duff“ alaus kūrimą realybėje. Jo manymu, tai gali skatinti vaikus vartoti alkoholį. Tačiau rinkoje nuolat pasirodydavo alaus klastočių su šiuo žymiu vardu. Po kelių „21st Century Fox“ pergalių teismuose buvo sunaikinta ne viena tona netikro „Duff“ alaus. Vis dėlto nesenai garsus Čilės profesorius Ariel Casarin pareiškė, kad televizijos kanalui negali priklausyti teisės į „Duff“ alaus pavadinimą, kadangi tokio alaus realybėje paprasčiausiai nėra. Būtent tada ir nuspręsta, kad reikia išleisti oficialų „Duff“ alų.

Tiesa, kanalas patvirtino, kad rinkodaros tikslais nenaudos animacinio filmuko veikėjų. Tai reiškia, kad nei Houmerio, nei Barnio ar kurio kito „Simpsonų“ veikėjo nepamatysime „Duff“ alaus reklamose. Šis alus bus platinamas kaip niekuo su „Simpsonais“ nesusijęs produktas.

Pasidalink patikusiu straipsniu
Dar daugiau įdomaus turinio mūsų Facebook puslapyje! Kviečiame mus sekti:

Jums taip pat gali patikti...

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *