Iš nuogalių dviratininkų pasivažinėjimo teko pašalinti vieną dalyvį, mat šis per daug susijaudino

nuogi-dviratininkai

Savaitgalį Kento (Didžioji Britanija) policijos pareigūnams teko neįprastas darbelis. Jiems ne tik teko prižiūrėti nuogalių dviratininkų pasivažinėjimą po miestą, bet ir iš pasivažinėjimo pašalinti vieną dalyvį, nes jis per daug susijaudino.

Liudininkų teigimu, policijai iš dviratininkų kolonos nuošaliau teko palydėti vieną renginio dalyvį, nes šis patyrė erekciją, o tai jau laikoma viešu seksualinio poreikio tenkinimu. „Išgirdau aikčiojimus, atsisukau ir pamačiau jo žvilgsnį. Būtų teisinga pasakyti, kad jis buvo per daug susijaudinęs. Susidarė įspūdis, kad jis visu šiuo renginiu mėgavosi labiau nei kiti.“ – pasakojo vienas iš liudininkų.

Kai po renginio pasivažinėjimo organizatorių Barry Freeman „Facebook“ socialiniame tinkle užplūdo dešimtys žinučių apie incidentą, šis pareiškė: „Toks elgesys mums nėra priimtinas todėl prieš pradėdami važiavimą mes nusprendėme pašalinti vieną dalyvį.“

Įdomu, kodėl kiti pasivažinėjimo dalyviai natūralios kūno sukeltos reakcijos nepalaikė tiesiog komplimentu jų atžvilgiu?

Pasidalink patikusiu straipsniu
Dar daugiau įdomaus turinio mūsų Facebook puslapyje! Kviečiame mus sekti:

Jums taip pat gali patikti...

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *