Amerikietis įrodė, kad atostogaujant be žmonos, linksmintis neįmanoma

atostogos-be-zmonos

34-erių Kevinas Blandfordas iš Kentukio valstijos (JAV) nė nemanė, kad jo atostogų nuotraukos internete išplis kaip virusas ir visa tai tik dėl to, kad į atostogas Puerto Rike jis leidosi be žmonos.

Kevinas dirba kokybės inspektoriumi vienoje didelėje JAV telekomunikacijų kompanijoje ir nesenai buvo apdovanotas kelialapiu į Puerto Riką. Kelialapiai buvo įteikti 200 ištikimiausių kompanijos darbuotojų (viso kompanijoje dirba maždaug 50 tūkst. darbuotojų). Tačiau liūdnoji šios istorijos dalis ta, kad kelialapis buvo skirtas tik vienam asmeniui ir net jei antrą bilietą jo žmona būtų nusipirkusi pati, porelė vis tiek nebūtų turėjusi kur palikti savo 7 mėnesių amžiaus kūdikį. Tad Kevinas į kelionę ryžosi leistis vienas.

atostogos-be-zmonos2

Vos nuvykęs į Puerto Riką jis pradėjo siųsti žmonai nuotraukas, kuriose atrodė kaip žemę pardavęs, nes tenka atostogauti vienam. Jis nė nemanė, kad po atostogų surinkęs visas nuotraukas ir patalpinęs jas „Imgur“ socialiniame tinklalapyje, taps tikra žvaigžde. „Nė sekundės linksmybių Puero Rike“ – su tokia antrašte buvo publikuotos nuotraukos, kurios kaipmat buvo peržiūrėtos kelis milijonus kartų.

atostogos-be-zmonos3

Žinoma, greitai interneto komentatoriai pradėjo teirautis kas darė nuotraukas ir su kuo vyras leido kompaniją. Šis atrėžė, kad nuotraukas darė ištikimas draugas ir pavadino jį Alecu.

Tačiau ši istorija prieš keletą dienų (praėjus mėnesiui po to, kai internete atsirado nuotraukos) įgavo tęsinį. Viena Puerto Riko turizmo kompanija buvo taip sujaudinta šios istorijos, kad apmokėjo kelionę ir gyvenimo išlaidas visai Blandfordų šeimai. Po kelionės Kevinas pažadėjo parodyti antrą nuotraukų dalį, kuriose jis pakartotų pirmąsias nuotraukas, tik šįkart – būdamas laimingas su šeima.

atostogos-su-zmona

Pasidalink patikusiu straipsniu
Dar daugiau įdomaus turinio mūsų Facebook puslapyje! Kviečiame mus sekti:

Jums taip pat gali patikti...

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *