Amerikietis įrodė, kad atostogaujant be žmonos, linksmintis neįmanoma

atostogos-be-zmonos

34-erių Kevinas Blandfordas iš Kentukio valstijos (JAV) nė nemanė, kad jo atostogų nuotraukos internete išplis kaip virusas ir visa tai tik dėl to, kad į atostogas Puerto Rike jis leidosi be žmonos.

Kevinas dirba kokybės inspektoriumi vienoje didelėje JAV telekomunikacijų kompanijoje ir nesenai buvo apdovanotas kelialapiu į Puerto Riką. Kelialapiai buvo įteikti 200 ištikimiausių kompanijos darbuotojų (viso kompanijoje dirba maždaug 50 tūkst. darbuotojų). Tačiau liūdnoji šios istorijos dalis ta, kad kelialapis buvo skirtas tik vienam asmeniui ir net jei antrą bilietą jo žmona būtų nusipirkusi pati, porelė vis tiek nebūtų turėjusi kur palikti savo 7 mėnesių amžiaus kūdikį. Tad Kevinas į kelionę ryžosi leistis vienas.

atostogos-be-zmonos2

Vos nuvykęs į Puerto Riką jis pradėjo siųsti žmonai nuotraukas, kuriose atrodė kaip žemę pardavęs, nes tenka atostogauti vienam. Jis nė nemanė, kad po atostogų surinkęs visas nuotraukas ir patalpinęs jas „Imgur“ socialiniame tinklalapyje, taps tikra žvaigžde. „Nė sekundės linksmybių Puero Rike“ – su tokia antrašte buvo publikuotos nuotraukos, kurios kaipmat buvo peržiūrėtos kelis milijonus kartų.

atostogos-be-zmonos3

Žinoma, greitai interneto komentatoriai pradėjo teirautis kas darė nuotraukas ir su kuo vyras leido kompaniją. Šis atrėžė, kad nuotraukas darė ištikimas draugas ir pavadino jį Alecu.

Tačiau ši istorija prieš keletą dienų (praėjus mėnesiui po to, kai internete atsirado nuotraukos) įgavo tęsinį. Viena Puerto Riko turizmo kompanija buvo taip sujaudinta šios istorijos, kad apmokėjo kelionę ir gyvenimo išlaidas visai Blandfordų šeimai. Po kelionės Kevinas pažadėjo parodyti antrą nuotraukų dalį, kuriose jis pakartotų pirmąsias nuotraukas, tik šįkart – būdamas laimingas su šeima.

atostogos-su-zmona

Pasidalink patikusiu straipsniu
Dar daugiau įdomaus turinio mūsų Facebook puslapyje! Kviečiame mus sekti:

Jums taip pat gali patikti...

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Šioje svetainėje naudojame slapukus, kad užtikrintume tinkamą svetainės veikimą, analizuotume naršymo statistiką, individualizuotume Jūsų naršymo patirtį bei teiktume Jums aktualius reklaminius skydelius. Taip pat dalijamės informacija apie tai, kaip naudojatės mūsų svetaine su mūsų reklamos ir analizės partneriais. Plačiau
Slapukų nustatymai
Sutikti
Nesutikti
Privatumo ir slapukų politika
Privatumo ir slapukų politika
Pavadinimas Aktyvuotas

Kas mes esame

Mūsų tinklalapio adresas yra: https://skaitalas.lt

Kokius asmeninius duomenis mes renkame ir kodėl tai darome

Komentarai

Kai lankytojai rašo komentarus tinklalapyje, mes renkame duomenis, matomus komentaro paskelbimo formoje, o taip pat lankytojo IP adresą bei naršyklės vartotojo įrašą, kad apsisaugotume nuo brukalų. Iš Jūsų el.pašto adreso gali būti sugeneruotas anonimizuotas duomenų įrašas (angl. hash) ir pateiktas Gravatar paslaugos teikėjui, norint patikrinti, ar Jūs naudojatės šia paslauga. Gravatar privatumo politika pateikiama čia: https://automattic.com/privacy/. Patvirtinus Jūsų komentarą, Jūsų profilio nuotrauka yra matoma viešai šalia Jūsų komentaro.

Kontaktų formos

Kontaktų formoje Jūsų pateikiami duomenys (tokie kaip vardas, el.pašto adresas), naudojami tiks atsakyti Jums el.paštu ir trečioms šalims neperduodami.

Slapukai (cookies)

Kai Jūs rašote komentarą šiame tinklalapyje, Jūs galite pasirinkti, ar norite, kad Jūsų vardas, el.paštas ir tinklalapis būtų išsaugotas slapukuose. Taip daroma Jūsų patogumui, kad Jums nereikėtų šių duomenų suvedinėti iš naujo, kiekvieną kartą kai komentuojate. Šie slapukai saugomi vienerius metus. Slapukų pagalba yra tvarkomas Jūsų IP adresas, naršymo informacija, tokia kaip aplankytos interneto svetainės sritys, svetainėje praleistas laikas ir pan.

Iš kitų tinklalapių įkeltas turinys

Šiame tinklalapyje gali būti iš kitų tinklalapio įkelto turinio (pavyzdžiui, video, paveikslėliai, tekstas ir pan.). Tokio įkelto turinio peržiūra ir veiksmai su juo šiame tinklalapyje prilygsta apsilankymui tuose tinklalapiuose, iš kurių turinys yra įkeltas. Šie tinklalapiai gali rinkti duomenis apie Jus, naudoti slapukus (cookies), trečiųjų šalių sekimo paslaugas ir stebėti Jūsų veiksmus su įkeltu turiniu, įskaitant ir tuos atvejus, kai turite paskyrą ir esate prisijungęs prie minėtų tinklalapių.

Su kuo mes dalinamės Jūsų duomenimis

Jūsų naršymo duomenimis dalinamės su Google sistema tinklalapio statistikos pildymo ir suasmenintos reklamos rodymo tikslais. Jei šiais duomenimis dalintis nenorite, prašome tai pažymėti slapukų nustatymuose.

Kaip ilgai mes saugome Jūsų duomenis

Jei parašote komentarą, jo tekstas ir metaduomenys yra saugomi neribotą laiką. Taip daroma todėl, kad galėtume atpažinti ir patvirtinti ateities komentarus automatiškai, vietoje administratoriaus patvirtinimo.

Jūsų teisės

Jei Jūs turite paskyrą šiame tinklalapyje, arba kada nors rašėte čia komentarą, galite reikalauti gauti duomenų eksporto failą su visais asmeniniais duomenimis, kuriuos mes turime apie Jus, įskaitant ir tuos, kuriuos pats mums pateikėte. Jūs taip pat galite reikalauti, kad mes ištrintume visus mūsų turimus Jūsų asmeninius duomenis. Šie abu reikalavimai negalioja duomenims, kuriuos mes privalome išsaugoti pagal įstatymą administraciniams, teisiniams ar saugumo tikslams.

Kur mes siunčiame Jūsų duomenis

Lankytojų komentarai gali būti tikrinami naudojant automatinę brukalų paieškos paslaugą.

Kontaktinė informacija

info@skaitalas.lt
Išsaugoti nustatymus
Slapukų nustatymai