Su liežuviu nepasiekiate net nosies galiuko? Ši mergina pasiekia savo akį!

ilgaliezuve

Jei pavadintumėte šią merginą ilgaliežuve, ji nė kiek neįsižeistų. Tačiau ne todėl, kad ji mėgsta skleisti paskalas, o todėl, kad jos liežuvis daugiau 10 centimetrų ilgio.

18-metė Adrianne Lewis tiki, kad turi ilgiausią liežuvį pasaulyje. Tiesa, tai dar reikės įrodyti Gineso rekordų knygos atstovams, su kuriais mergina turėtų susitikti artimiausiu metu. Adrianne jau anksčiau kelis kartus bandė susisiekti su Gineso rekordų knygos atstovais, tačiau jos paraiška visad buvo atmetama. Šiuo metu ilgiausio liežuvio rekordas priklauso Nickui Stoeberlui, kurio liežuvis yra 10,1 centimetrų ilgio.

ilgaliezuve2

„Manau ilgą liežuvį aš paveldėjau, tačiau tikiu, kad jį dar gerokai pratampiau vaikystėje visiems rodydama. Mano mama, močiutė ir senelis turėjo ilgus liežuvius.“ – pasakojo Adrianne. Mergina pripažįsta, kad dėl ilgo liežuvio ji mokykloje dažnai buvo užgauliojama, tačiau vaikystėje pakakdavo jį iškišti ir išsigandę užgauliotojai kaip mat išsilakstydavo.

Nors dauguma žmonių su liežuviu vargiai paliečia bent nosies galiuką, o dar mažesnė dalis jų – savo alkūnę. Šiai merginai tokie iššūkiai nekelia jokių problemų, su nedidele pagalba ji sugeba palaižyti netgi savo pačios akį.

ilgaliezuve3

Pasidalink patikusiu straipsniu
Dar daugiau įdomaus turinio mūsų Facebook puslapyje! Kviečiame mus sekti:

Jums taip pat gali patikti...

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *