Faktų mišrainė [24 dalis]

2000-aisiais metais vienas vyras juokaudamas eBay aukcione pardavinėjo „Gyvenimo prasmę“. Paaiškėjo, kad gyvenimo prasmė verta vos 3 dolerių ir 26 centų.

Kempiniuką įgarsinantis vyras realybėje yra vedęs Planktono kompiuterį įgarsinančią moterį.

1990-aisiais pirmoji JAV ponia Barbara Bush pavadino „Simpsonus“ bukiausiu dalyku, kokiu ji kada nors yra mačiusi. Neilgai trukus po to Barbara sulaukė laiško, pasirašyto Mardžės Simpson vardu, kuriame buvo prašoma nebūti Barbarai tokia kritiška ir paaiškinta, kad Simpsonų šeima tiesiog stengiasi kiek įmanydama būti gera.

Kažkur Newporto (Velsas) sąvartyne guli kietasis diskas, kuriame yra 7500 Bitcoin monetų, šiuo metu vertų maždaug 24 mln. JAV dolerių. Vienas vyrukas sugedus kompiuteriui išmetė kietąjį diską pamiršęs, kad ten yra krūva Bitcoin monetų, kurios tuo metu dar buvo ne itin ko vertos.

1860-1916 metais Didžiosios Britanijos kariuomenė reikalavo kiekvieną karį užsiauginti ūsus.

Japonijoje kai kurie arbūzai augdami formuojami į kubo formą ne todėl, kad taip įdomiau, o todėl, kad parduotuvėje taip sukrauti arbūzai užima mažiau vietos. Tai pirmasis dar 1978-ais metais sugalvojo dizaineris Tomoyuki Ono.

Prieš 350 mln. metų žemėje dominavo ne medžiai. Šie tebuvo vidutiniškai vos 30 centimetrų aukščio. Užtat grybai buvo net ir 6 metrų ūgio.

Animacinis filmas „Kung-Fu Panda“ Kinijoje pasirodė taip sėkmingai, kad šalyje netgi kilo debatai kodėl Vakarų kino industrija sukūrė geresnį filmą apie Kinijos kultūrą, nei patys kinai.

Jei žmogaus akis būtų skaitmeninė kamera, ji turėtų 576 megapikselius.

Statistinis žmogus per savo gyvenimą nueina tokį atstumą, kaip dukart aplink žemės rutulį.

Dvidešimt trečia faktų mišrainės dalis.

Pasidalink patikusiu straipsniu
Dar daugiau įdomaus turinio mūsų Facebook puslapyje! Kviečiame mus sekti:

Jums taip pat gali patikti...

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *