Viešbučio patarnautojas su kliento „Ferrari“ įvažiavo į parduotuvę

ferrari-avarija

38-erių italas Roberto Cinti dar ilgai prisimins šį incidentą. Arba greičiausiai jam jį dar ilgai primins draudimo bendrovė, kuriai reikės atlyginti beveik 100 tūkstančių eurų žalą. Šis vyras, nors ir jau ne pirmą dieną dirbo viešbučio patarnautoju, kuris paima klientų automobilius ir nuvaro į stovėjimo aikštelę, sugebėjo kliento „Ferrari 599 GTO“ nuvaryti į parduotuvę.

ferrari-avarija2

Incidentas įvyko prie „Hotel Exedra“ viešbučio Romoje 6:30 ryte. Nelaimėlis viešbučio svečiui iš Olandijos tiesiog turėjo atvaryti jo „Ferrari“ automobilį prie durų, bet vietoje to prabangus automobilis atsidūrė mezgimo reikmenų parduotuvės vitrinoje.

ferrari-avarija3

„Aš nesiekiau prieš nieką pasirodyti. Tiesiog sumaišiau akseleratoriaus ir stabdžių pedalus“, – dievagojosi Roberto Cinti. Vyriškis iškarto po incidento buvo nugabentas į ligoninę, tačiau, kadangi pastebėti tik smulkūs sužeidimai, greitai buvo paleistas namo.

ferrari-avarija4

Sprendžiant iš nuotraukų, 10 metų amžiaus „Ferrari“ greičiausiai jau nebebus taisomas. Nebent jis būtų atvežtas į Lietuvą, o čia į darbą kibtų mūsų auksarankiai mechanikai. Juk vis dėlto, net ir toks senukas „Ferrari“ vertas maždaug 80 tūkst. eurų.

Pasidalink patikusiu straipsniu
Dar daugiau įdomaus turinio mūsų Facebook puslapyje! Kviečiame mus sekti:

Jums taip pat gali patikti...

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *