Kaip pagerinti santykius su antra puse?

Metams bėgant santykiai su antra puse gali kiek išblėsti. Tai yra visiškai normalu. Apskritai santykiai yra darbas, tad reikia kasdien dirbti vardan to, kad būtų galima džiaugtis kur kas didesniu sutarimu ir tuo pačiu harmonija namuose.

Pagerinti santykius su antra puse, kai atrodo, kad jie jau gana pavargę, tikrai yra įmanoma. Svarbiausia yra nelaukti ir kuo greičiau imtis priemonių, kurios džiugins rezultatu. Jas ir pabandysime aptarti. Bent jau kelias, o kiekviena pora ras jai labiausiai tinkamas.

Lytinio aktyvumo svarba

Labai blogai, kad su metai daugelis žmonių pamiršta, koks svarbus yra intymumas. Jeigu ir Jums atrodo, kad Jūsų poroje jo yra per mažai – tokiu atveju verti dėmesio įvairūs žaisliukai arba kitos pagalbinės priemonės (kaip penio movos arba seksualūs drabužiai, lubrikantai). Svarbiausia yra problemos suvokimas.

Daugiau gražių žodžių

Taip pat reikia kitam žmogui sakyti kuo daugiau gražių žodžių. Tai gal ir smulkmena, tačiau tikrai labai svarbi. Juk kai girdime gražius žodžius – dažniausiai kur kas geriau jaučiamės, tai mums kelia daugiau džiaugsmo dėl buvimo su kitu žmogumi.

Laikas kartu

Santykių gerinimas yra neatsiejamas nuo dažnesnio buvimo kartu. Daugelis žmonių su metais pamiršta, kad pats svarbiausias žmogus, kuris turėtų būti visų jūsų nuotykių palydovas, yra jūsų antra pusė. Taigi, išbandykite naujus dalykus kartu, raskite hobius, kurie jums patinka, veiklas, kurios jūsų porai kelia geriausias emocijas. 

Dėmesys vienas kitam

Ir reikia nuolat skirti vienas kitam dėmesį. Jokio skirtumo, kokie žmonės “sudaro” Jūsų porą. Svarbiausia, kad abu jie dėtų užtektinai pastangų, tad santykiai būtų darnūs. Tam reikia laiko ir pastangų, tačiau galiausiai vaisiai – visada labai saldūs.

Gražūs santykiai tikrai ne visada yra pasiekiama galimybė. normalu, kad po daugelio metų kai kurioms poroms paprasčiausiai nepavyksta būti kartu. Svarbiausia yra bandyti išvengti išsiskyrimo, dėti kuo daugiau pastangų santykių sveikimo link. O jeigu nelemta – bent jau būsite pasistengęs.

Pasidalink patikusiu straipsniu
Dar daugiau įdomaus turinio mūsų Facebook puslapyje! Kviečiame mus sekti:

Jums taip pat gali patikti...

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Šioje svetainėje naudojame slapukus, kad užtikrintume tinkamą svetainės veikimą, analizuotume naršymo statistiką, individualizuotume Jūsų naršymo patirtį bei teiktume Jums aktualius reklaminius skydelius. Taip pat dalijamės informacija apie tai, kaip naudojatės mūsų svetaine su mūsų reklamos ir analizės partneriais. Plačiau
Slapukų nustatymai
Sutikti
Nesutikti
Privatumo ir slapukų politika
Privatumo ir slapukų politika
Pavadinimas Aktyvuotas

Kas mes esame

Mūsų tinklalapio adresas yra: https://skaitalas.lt

Kokius asmeninius duomenis mes renkame ir kodėl tai darome

Komentarai

Kai lankytojai rašo komentarus tinklalapyje, mes renkame duomenis, matomus komentaro paskelbimo formoje, o taip pat lankytojo IP adresą bei naršyklės vartotojo įrašą, kad apsisaugotume nuo brukalų. Iš Jūsų el.pašto adreso gali būti sugeneruotas anonimizuotas duomenų įrašas (angl. hash) ir pateiktas Gravatar paslaugos teikėjui, norint patikrinti, ar Jūs naudojatės šia paslauga. Gravatar privatumo politika pateikiama čia: https://automattic.com/privacy/. Patvirtinus Jūsų komentarą, Jūsų profilio nuotrauka yra matoma viešai šalia Jūsų komentaro.

Kontaktų formos

Kontaktų formoje Jūsų pateikiami duomenys (tokie kaip vardas, el.pašto adresas), naudojami tiks atsakyti Jums el.paštu ir trečioms šalims neperduodami.

Slapukai (cookies)

Kai Jūs rašote komentarą šiame tinklalapyje, Jūs galite pasirinkti, ar norite, kad Jūsų vardas, el.paštas ir tinklalapis būtų išsaugotas slapukuose. Taip daroma Jūsų patogumui, kad Jums nereikėtų šių duomenų suvedinėti iš naujo, kiekvieną kartą kai komentuojate. Šie slapukai saugomi vienerius metus. Slapukų pagalba yra tvarkomas Jūsų IP adresas, naršymo informacija, tokia kaip aplankytos interneto svetainės sritys, svetainėje praleistas laikas ir pan.

Iš kitų tinklalapių įkeltas turinys

Šiame tinklalapyje gali būti iš kitų tinklalapio įkelto turinio (pavyzdžiui, video, paveikslėliai, tekstas ir pan.). Tokio įkelto turinio peržiūra ir veiksmai su juo šiame tinklalapyje prilygsta apsilankymui tuose tinklalapiuose, iš kurių turinys yra įkeltas. Šie tinklalapiai gali rinkti duomenis apie Jus, naudoti slapukus (cookies), trečiųjų šalių sekimo paslaugas ir stebėti Jūsų veiksmus su įkeltu turiniu, įskaitant ir tuos atvejus, kai turite paskyrą ir esate prisijungęs prie minėtų tinklalapių.

Su kuo mes dalinamės Jūsų duomenimis

Jūsų naršymo duomenimis dalinamės su Google sistema tinklalapio statistikos pildymo ir suasmenintos reklamos rodymo tikslais. Jei šiais duomenimis dalintis nenorite, prašome tai pažymėti slapukų nustatymuose.

Kaip ilgai mes saugome Jūsų duomenis

Jei parašote komentarą, jo tekstas ir metaduomenys yra saugomi neribotą laiką. Taip daroma todėl, kad galėtume atpažinti ir patvirtinti ateities komentarus automatiškai, vietoje administratoriaus patvirtinimo.

Jūsų teisės

Jei Jūs turite paskyrą šiame tinklalapyje, arba kada nors rašėte čia komentarą, galite reikalauti gauti duomenų eksporto failą su visais asmeniniais duomenimis, kuriuos mes turime apie Jus, įskaitant ir tuos, kuriuos pats mums pateikėte. Jūs taip pat galite reikalauti, kad mes ištrintume visus mūsų turimus Jūsų asmeninius duomenis. Šie abu reikalavimai negalioja duomenims, kuriuos mes privalome išsaugoti pagal įstatymą administraciniams, teisiniams ar saugumo tikslams.

Kur mes siunčiame Jūsų duomenis

Lankytojų komentarai gali būti tikrinami naudojant automatinę brukalų paieškos paslaugą.

Kontaktinė informacija

info@skaitalas.lt
Išsaugoti nustatymus
Slapukų nustatymai