Kaip įvertinti ar dėl greito kredito jums nekils jokių sunkumų?

Gyvenimas dažnai iškrečia nemalonių pokštų. Sakykim, papildomų pinigų prireikia čia ir dabar. Kaip žinia, banke gauti paskolą gali šiek tiek užtrukti. Tuomet belieka viena išeitis – greitas kreditas. Greitas kreditas – tai vos per kelias minutes gaunama paskola, net neišėjus iš namų. Ilgą laiką terminas greitas kreditas dažnam keldavo įtarimą. Sunku pasakyti, kokia situacija buvo vos pradėjus kurtis skolinimo platformoms, tačiau šiandien šios kompanijos yra griežtai kontroliuojamas Lietuvos banko. Todėl skubus kreditas išties gali būti tikras išsigelbėjimas. Tik reikia atidžiai įsivertinti savo pajamas ir mokumą, kad ateityje kreditas netaptų tikra našta jums ar visai jūsų šeimai. Mes  tuo tarpu, pateiksime tokių kreditų privalumus ir trūkumus, kurie leis įsivertinti ar tokia paskola jums naudinga. 

Greitųjų kreditų privalumai

Kredito paraišką pateikti labai paprasta. Skubūs kreditai yra patrauklūs tuo, jog nereikia rinkti jokių pažymų ar dokumentų, įrodančių jūsų finansinę padėtį. Tereikia užpildyti paraišką pasirinktoje skolinimo platformoje ir labai greitai gausite atsakymą, kokio dydžio paskola jums gali būti suteikta. Iškilus kokiems nors klausimams, konsultantas susisieks su jumis ir jau po keliasdešimt minučių, o kartais ir dar greičiau, galėsite džiaugtis suteikta paskola. Jeigu kredito negalima suteikti, vėlgi, neigiamą atsakymą išgirsite iš anksto. Tai užims mažai laiko ir jums nereikės sukti galvos dėl tolimesnių veiksmų. Gera žinia ta, jog viena kompanija gali nesuteikti kredito, o kita pasiūlys  lengvesnes sąlygas ir skubią paskolą galite gauti tuojau pat. 

Dar vienas privalumas – paslaugos lankstumas. Bankai paprastai turi savo nustatytas sąlygas, kurių privalo laikytis visi klientai. Susitarti dėl tų taisyklių pakeitimo praktiškai neįmanoma. Štai greitųjų kreditų įmonės naudoja kur kas lankstesnę paslaugų teikimo politiką. Klientams dažnai siūloma papildomų itin lanksčių paslaugų: kredito mokėjimo atidėjimą, pratęsimą ar refinansavimą.

Dažnai taikomos įvairios akcijos ir nuolaidos. Tarp greitųjų kreditų suteikėjų šiandien mūsų šalyje egzistuoja gana nuožmi konkurencija. Kiekviena įmonė labai brangina savo lojalius klientus.  Todėl dažnai taikomos įvairios akcijos ir nuolaidos. Pateikę užklausą tikrai sulauksite specialuas pasiūlymo būtent jums. Tokiu atveju išlošiame mes, potencialūs klientai. Tad tikrai neskubėkite griebti pirmo pasitaikiusio pasiūlymo, o atidžiai įvertinkite bent kelis. Tai padės sutaupyti ir nenuskriausti savo šeimos biudžeto. 

Greitųjų kreditų trūkumai

Be abejo, skubūs kreditai turi ir savų trūkumų. Į juos taip pat neverta numoti ranka. Tai padės įsivertinti, ar jums šiandien tikrai naudinga imti, kad ir nedidelę paskolą. 

Vienas didžiausių trūkumų – šiek tiek didesnės palūkanos, nei kitose įmonėse ar banke. Skolinant mažesnes sumas, trumpesniam terminui ir rizikingesniam žmonių sluoksniui, neišvengiamai bus bandoma apsidrausti. Tai yra tiesiog natūralus kredito bendrovių būdas apsidrausti nuo susijusių rizikų. Tokiu atveju verta rinktis tokio dydžio kreditą, kuris tikrai yra būtinas. 

Kitas trūkumas – dažnai jums bus siūlomi variantai, kada reikia mokėti ne tik palūkanas. Štai ties tuo dažnai ir suklumpama. Nes įvertinus palūkanų dydį, kreditas gali būti labai patrauklus. Būkite atidūs ir skaitykite dar ir dar kartą kredito sutartį. Dažnai naudojamas rinkodaros triukas,  kuriuo kreditorius nurodo žemą palūkanų normą ir kainą perkelia į kitus mokesčius: sutarties sudarymo, paskolos administravimo ir pan. 

Taigi, kaip matote, greitas kreditas turi ir savų privalumų, ir trūkumų. Viskas priklauso nuo to, kam naudosite pinigus. Tikriausiai pramogoms imti skubų kreditą tikrai nėra protinga, tačiau iškilus sveikatos problemoms ar kitoms gyvybiškai svarbioms išlaidoms, tai gali tapti tikru išsigelbėjimu. 

Pasidalink patikusiu straipsniu
Dar daugiau įdomaus turinio mūsų Facebook puslapyje! Kviečiame mus sekti:

Jums taip pat gali patikti...

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Šioje svetainėje naudojame slapukus, kad užtikrintume tinkamą svetainės veikimą, analizuotume naršymo statistiką, individualizuotume Jūsų naršymo patirtį bei teiktume Jums aktualius reklaminius skydelius. Taip pat dalijamės informacija apie tai, kaip naudojatės mūsų svetaine su mūsų reklamos ir analizės partneriais. Plačiau
Slapukų nustatymai
Sutikti
Nesutikti
Privatumo ir slapukų politika
Privatumo ir slapukų politika
Pavadinimas Aktyvuotas

Kas mes esame

Mūsų tinklalapio adresas yra: https://skaitalas.lt

Kokius asmeninius duomenis mes renkame ir kodėl tai darome

Komentarai

Kai lankytojai rašo komentarus tinklalapyje, mes renkame duomenis, matomus komentaro paskelbimo formoje, o taip pat lankytojo IP adresą bei naršyklės vartotojo įrašą, kad apsisaugotume nuo brukalų. Iš Jūsų el.pašto adreso gali būti sugeneruotas anonimizuotas duomenų įrašas (angl. hash) ir pateiktas Gravatar paslaugos teikėjui, norint patikrinti, ar Jūs naudojatės šia paslauga. Gravatar privatumo politika pateikiama čia: https://automattic.com/privacy/. Patvirtinus Jūsų komentarą, Jūsų profilio nuotrauka yra matoma viešai šalia Jūsų komentaro.

Kontaktų formos

Kontaktų formoje Jūsų pateikiami duomenys (tokie kaip vardas, el.pašto adresas), naudojami tiks atsakyti Jums el.paštu ir trečioms šalims neperduodami.

Slapukai (cookies)

Kai Jūs rašote komentarą šiame tinklalapyje, Jūs galite pasirinkti, ar norite, kad Jūsų vardas, el.paštas ir tinklalapis būtų išsaugotas slapukuose. Taip daroma Jūsų patogumui, kad Jums nereikėtų šių duomenų suvedinėti iš naujo, kiekvieną kartą kai komentuojate. Šie slapukai saugomi vienerius metus. Slapukų pagalba yra tvarkomas Jūsų IP adresas, naršymo informacija, tokia kaip aplankytos interneto svetainės sritys, svetainėje praleistas laikas ir pan.

Iš kitų tinklalapių įkeltas turinys

Šiame tinklalapyje gali būti iš kitų tinklalapio įkelto turinio (pavyzdžiui, video, paveikslėliai, tekstas ir pan.). Tokio įkelto turinio peržiūra ir veiksmai su juo šiame tinklalapyje prilygsta apsilankymui tuose tinklalapiuose, iš kurių turinys yra įkeltas. Šie tinklalapiai gali rinkti duomenis apie Jus, naudoti slapukus (cookies), trečiųjų šalių sekimo paslaugas ir stebėti Jūsų veiksmus su įkeltu turiniu, įskaitant ir tuos atvejus, kai turite paskyrą ir esate prisijungęs prie minėtų tinklalapių.

Su kuo mes dalinamės Jūsų duomenimis

Jūsų naršymo duomenimis dalinamės su Google sistema tinklalapio statistikos pildymo ir suasmenintos reklamos rodymo tikslais. Jei šiais duomenimis dalintis nenorite, prašome tai pažymėti slapukų nustatymuose.

Kaip ilgai mes saugome Jūsų duomenis

Jei parašote komentarą, jo tekstas ir metaduomenys yra saugomi neribotą laiką. Taip daroma todėl, kad galėtume atpažinti ir patvirtinti ateities komentarus automatiškai, vietoje administratoriaus patvirtinimo.

Jūsų teisės

Jei Jūs turite paskyrą šiame tinklalapyje, arba kada nors rašėte čia komentarą, galite reikalauti gauti duomenų eksporto failą su visais asmeniniais duomenimis, kuriuos mes turime apie Jus, įskaitant ir tuos, kuriuos pats mums pateikėte. Jūs taip pat galite reikalauti, kad mes ištrintume visus mūsų turimus Jūsų asmeninius duomenis. Šie abu reikalavimai negalioja duomenims, kuriuos mes privalome išsaugoti pagal įstatymą administraciniams, teisiniams ar saugumo tikslams.

Kur mes siunčiame Jūsų duomenis

Lankytojų komentarai gali būti tikrinami naudojant automatinę brukalų paieškos paslaugą.

Kontaktinė informacija

info@skaitalas.lt
Išsaugoti nustatymus
Slapukų nustatymai