Ką savo ištikimai publikai siūlo Klaipėdos muzikantai?

Koncertai visada yra laukiami, ypač tie, kuriuose dalyvauja mylimi atlikėjai arba jų grojama ir dainuojama muzika padeda nukeliauti į mūsų pačių ar net mūsų tėvų, senolių jaunystės laikus. Tokie koncertai dovanoja galimybę pakeliauti laiku, nutrinant liniją tarp praeities ir dabarties. Tai savo gerbėjams siūlo visi geri muzikantai, tame tarpe ir klaipėdiečių retro swing trio grupė „Kartą Amerikoj“.

Kas muzikuoja klaipėdiečių swing trio grupėje „Kartą Amerikoj“?

Retro swing grupėje „Kartą Amerikoj“ kontrabosu, pakrikštytu vardu „Donelaitis“, melodijas vinguriuoja ir dainuoja Martyna Rudelytė, jai pianinu pritaria Klaipėdoje apsigyvenęs italas Carmelo Giuseppe Longo, o mušamaisiais muzikinį kraują varinėja Egidijus Lisovoj.

Visi trys muzikantai nėra diplomuoti džiazo grojikai, tačiau visiškai atsidavę retro muzikai praktikai. Jie koncertuoja paties įvairiausio lygio scenose, jei reikia gali pakoncertuoti ir geležinkelio stoties laukiamojoje salėje, svarbu, kad tik kam būtų jų muzikos klausytis. Jie kartais nuvyksta pakoncertuoti ir į užsienį.

Grupė ne tik koncertuoja, bet ir sėkmingai kuria savo video klipus, kuriuose atsispindi trisdešimtųjų praėjusio amžiaus metų aplinka. Jai sukurti naudojamos įvairiausios pagalbinės priemonės, tame tarpe ir atitinkama tų laikų apranga.

Ką ši grupė planuoja nuveikti 2024 metais?

Grupės „Kartą Amerikoj“ 2024 metų planuose – išleisti debiutinį savo albumą „Olden Days“. Jame skambės keletas labai gerai daugumai pažįstamų amerikietiškos retro muzikos deimančiukų. Šio albumo pristatymų koncertuose bus galima išgirsti ir autorines retro stiliaus dainas, kuriose išsaugota anų tolimų laikų dvasia.

Kokiomis priemonėmis grupės muzikantai siekia tiesioginio kelio į savo gerbėjų širdis?

Grupės „Kartą Amerikoj“ atlikėjai yra apsirengę taip, kaip reikalauja retro stilius, tad koncerto žiūrovų akys tikrai galės pailsėti nuo pompastiško šiuolaikinio kičo blizgesio, kuris labiau gadina regėjimą, nei duoda dvasiai naudos.

Muzikantai groja natūraliais akustiniais instrumentais, o jų visos atliekamos retro dainos skamba anglų kalba, nes tai sustiprina Amerikos aukso amžiaus muzikos ir kino perkėlimą į mūsų dienas. Ši grupė nepalieka abejingų, nes jos koncertai tinka tiek melomanui, tiek paprastam amatininkui, tiek jaunam, tiek senam, svarbiausia, kad žmogus būtų geras ir atviros širdies.

Pasidalink patikusiu straipsniu
Dar daugiau įdomaus turinio mūsų Facebook puslapyje! Kviečiame mus sekti:

Jums taip pat gali patikti...

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Šioje svetainėje naudojame slapukus, kad užtikrintume tinkamą svetainės veikimą, analizuotume naršymo statistiką, individualizuotume Jūsų naršymo patirtį bei teiktume Jums aktualius reklaminius skydelius. Taip pat dalijamės informacija apie tai, kaip naudojatės mūsų svetaine su mūsų reklamos ir analizės partneriais. Plačiau
Slapukų nustatymai
Sutikti
Nesutikti
Privatumo ir slapukų politika
Privatumo ir slapukų politika
Pavadinimas Aktyvuotas

Kas mes esame

Mūsų tinklalapio adresas yra: https://skaitalas.lt

Kokius asmeninius duomenis mes renkame ir kodėl tai darome

Komentarai

Kai lankytojai rašo komentarus tinklalapyje, mes renkame duomenis, matomus komentaro paskelbimo formoje, o taip pat lankytojo IP adresą bei naršyklės vartotojo įrašą, kad apsisaugotume nuo brukalų. Iš Jūsų el.pašto adreso gali būti sugeneruotas anonimizuotas duomenų įrašas (angl. hash) ir pateiktas Gravatar paslaugos teikėjui, norint patikrinti, ar Jūs naudojatės šia paslauga. Gravatar privatumo politika pateikiama čia: https://automattic.com/privacy/. Patvirtinus Jūsų komentarą, Jūsų profilio nuotrauka yra matoma viešai šalia Jūsų komentaro.

Kontaktų formos

Kontaktų formoje Jūsų pateikiami duomenys (tokie kaip vardas, el.pašto adresas), naudojami tiks atsakyti Jums el.paštu ir trečioms šalims neperduodami.

Slapukai (cookies)

Kai Jūs rašote komentarą šiame tinklalapyje, Jūs galite pasirinkti, ar norite, kad Jūsų vardas, el.paštas ir tinklalapis būtų išsaugotas slapukuose. Taip daroma Jūsų patogumui, kad Jums nereikėtų šių duomenų suvedinėti iš naujo, kiekvieną kartą kai komentuojate. Šie slapukai saugomi vienerius metus. Slapukų pagalba yra tvarkomas Jūsų IP adresas, naršymo informacija, tokia kaip aplankytos interneto svetainės sritys, svetainėje praleistas laikas ir pan.

Iš kitų tinklalapių įkeltas turinys

Šiame tinklalapyje gali būti iš kitų tinklalapio įkelto turinio (pavyzdžiui, video, paveikslėliai, tekstas ir pan.). Tokio įkelto turinio peržiūra ir veiksmai su juo šiame tinklalapyje prilygsta apsilankymui tuose tinklalapiuose, iš kurių turinys yra įkeltas. Šie tinklalapiai gali rinkti duomenis apie Jus, naudoti slapukus (cookies), trečiųjų šalių sekimo paslaugas ir stebėti Jūsų veiksmus su įkeltu turiniu, įskaitant ir tuos atvejus, kai turite paskyrą ir esate prisijungęs prie minėtų tinklalapių.

Su kuo mes dalinamės Jūsų duomenimis

Jūsų naršymo duomenimis dalinamės su Google sistema tinklalapio statistikos pildymo ir suasmenintos reklamos rodymo tikslais. Jei šiais duomenimis dalintis nenorite, prašome tai pažymėti slapukų nustatymuose.

Kaip ilgai mes saugome Jūsų duomenis

Jei parašote komentarą, jo tekstas ir metaduomenys yra saugomi neribotą laiką. Taip daroma todėl, kad galėtume atpažinti ir patvirtinti ateities komentarus automatiškai, vietoje administratoriaus patvirtinimo.

Jūsų teisės

Jei Jūs turite paskyrą šiame tinklalapyje, arba kada nors rašėte čia komentarą, galite reikalauti gauti duomenų eksporto failą su visais asmeniniais duomenimis, kuriuos mes turime apie Jus, įskaitant ir tuos, kuriuos pats mums pateikėte. Jūs taip pat galite reikalauti, kad mes ištrintume visus mūsų turimus Jūsų asmeninius duomenis. Šie abu reikalavimai negalioja duomenims, kuriuos mes privalome išsaugoti pagal įstatymą administraciniams, teisiniams ar saugumo tikslams.

Kur mes siunčiame Jūsų duomenis

Lankytojų komentarai gali būti tikrinami naudojant automatinę brukalų paieškos paslaugą.

Kontaktinė informacija

info@skaitalas.lt
Išsaugoti nustatymus
Slapukų nustatymai