Įdomūs faktai apie McDonald’s

4 iš 5 vaikų būdami trejų metų jau sugeba atpažinti McDonald’s logotipą.

McDonald’s restoranai visame pasaulyje kas sekundę parduoda po 75 mėsainius.

Honkongo McDonalds restoranuose galima išsikelti vestuves. Vestuvės su 50 žmonių jauniesiems kainuoja apie 1200 eurų. Už šią sumą visi gauna pavalgyti, atsigerti bei yra pavaišinami obuolių pyragu.

Warren Buffet, penktas turtingiausias žmogus pasaulyje, kartą pavaišino Bill Gates pietumis McDonald’s restorane atsiskaitydamas restorano nuolaidų kuponais.

Vienas McDonald’s mesainis gali būti sudarytas iš 100 skirtingų karvių.

Netoli Bekingemo rūmų esantis McDonald’s restoranas oficialiai priklauso Anglijos karališkajai šeimai.

Mažiausias pasaulyje McDonald‘s restoranas yra Švedijoje. Tiesa, jis skirtas tik bitėms.

Pirmasis McDonald’s restoranas buvo atidarytas 1940 metais brolių Richard ir Maurice McDonald’ai. Kalifornijoje atidarytas restoranas iš pradžių pardavinėjo visai ne mėsainius, o BBQ kepsnius. Tik praėjus 8 metams nuo atidarymo broliai į meniu įtraukė mėsainius.

Atidaryti pirmąjį pravažiuojamą McDonald’s restoraną, kuriame klientai būtų aptarnaujami jiems neišlipant iš automobilio, įkvėpė kareiviai. 1975 metais Sierra Vista mieste (Arizona, JAV) atidarytas pirmasis toks restoranas, nes jis buvo visai šalia kareivinių, tačiau pro šalį važiuojantys kariai, anot įstatymo, būdami su uniforma viešoje vietoje negalėjo išlipti iš automobilio. Tad taip gimė revoliucinė idėja aptarnauti klientums šiems esant automobiliuose.

Skaičiuojama, kad JAV yra daugiau McDonald’s restoranų nei ligoninių.

Vidutinis „drive-through“ tipo užsakymas McDonald’s restorane įvykdomas per 189,49 sekundes (kiek daugiau nei 3 minutes).

Kai kuriose valstybėse McDonald’s restoranai yra uždrausti. Pavyzdžiui: Bermuduose, Juodkalnijoje, Kazachstane, Makedonijoje…

Geriausiai parduodamas McDonald’s patiekalas yra ne mėsainis, o… bulvytės!

Kiekvienais metais su Happy Meal rinkiniais McDonald’s parduoda po pusantro milijono žaisliukų.

Vienas turtingiausių pasaulio žmonių, Amazon įkūrėjas Jeff Bezos, vieną vasarą paauglystėje dirbo McDonald’s restorane.

Ištyrę Mcdonald’s klientus mokslininkai nustatė, kad moterys, valgydamos lyčiai mišriose kompanijose valgo mažiau, nei valgydamos tik tarp moterų. Tuo tarpu vyrai – atvirkščiai, mišriose kompanijose valgo daugiau, nei valgydami tik tarp vyrų.

Islandijoje 2009 metais uždarius paskutinį McDonald’s restoraną šalyje, paskutinis jame parduotas mėsainis su bulvytėmis buvo perduoti muziejui ir iki šiol ten eksponuojami.

Pasidalink patikusiu straipsniu
Dar daugiau įdomaus turinio mūsų Facebook puslapyje! Kviečiame mus sekti:

Jums taip pat gali patikti...

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Šioje svetainėje naudojame slapukus, kad užtikrintume tinkamą svetainės veikimą, analizuotume naršymo statistiką, individualizuotume Jūsų naršymo patirtį bei teiktume Jums aktualius reklaminius skydelius. Taip pat dalijamės informacija apie tai, kaip naudojatės mūsų svetaine su mūsų reklamos ir analizės partneriais. Plačiau
Slapukų nustatymai
Sutikti
Nesutikti
Privatumo ir slapukų politika
Privatumo ir slapukų politika
Pavadinimas Aktyvuotas

Kas mes esame

Mūsų tinklalapio adresas yra: https://skaitalas.lt

Kokius asmeninius duomenis mes renkame ir kodėl tai darome

Komentarai

Kai lankytojai rašo komentarus tinklalapyje, mes renkame duomenis, matomus komentaro paskelbimo formoje, o taip pat lankytojo IP adresą bei naršyklės vartotojo įrašą, kad apsisaugotume nuo brukalų. Iš Jūsų el.pašto adreso gali būti sugeneruotas anonimizuotas duomenų įrašas (angl. hash) ir pateiktas Gravatar paslaugos teikėjui, norint patikrinti, ar Jūs naudojatės šia paslauga. Gravatar privatumo politika pateikiama čia: https://automattic.com/privacy/. Patvirtinus Jūsų komentarą, Jūsų profilio nuotrauka yra matoma viešai šalia Jūsų komentaro.

Kontaktų formos

Kontaktų formoje Jūsų pateikiami duomenys (tokie kaip vardas, el.pašto adresas), naudojami tiks atsakyti Jums el.paštu ir trečioms šalims neperduodami.

Slapukai (cookies)

Kai Jūs rašote komentarą šiame tinklalapyje, Jūs galite pasirinkti, ar norite, kad Jūsų vardas, el.paštas ir tinklalapis būtų išsaugotas slapukuose. Taip daroma Jūsų patogumui, kad Jums nereikėtų šių duomenų suvedinėti iš naujo, kiekvieną kartą kai komentuojate. Šie slapukai saugomi vienerius metus. Slapukų pagalba yra tvarkomas Jūsų IP adresas, naršymo informacija, tokia kaip aplankytos interneto svetainės sritys, svetainėje praleistas laikas ir pan.

Iš kitų tinklalapių įkeltas turinys

Šiame tinklalapyje gali būti iš kitų tinklalapio įkelto turinio (pavyzdžiui, video, paveikslėliai, tekstas ir pan.). Tokio įkelto turinio peržiūra ir veiksmai su juo šiame tinklalapyje prilygsta apsilankymui tuose tinklalapiuose, iš kurių turinys yra įkeltas. Šie tinklalapiai gali rinkti duomenis apie Jus, naudoti slapukus (cookies), trečiųjų šalių sekimo paslaugas ir stebėti Jūsų veiksmus su įkeltu turiniu, įskaitant ir tuos atvejus, kai turite paskyrą ir esate prisijungęs prie minėtų tinklalapių.

Su kuo mes dalinamės Jūsų duomenimis

Jūsų naršymo duomenimis dalinamės su Google sistema tinklalapio statistikos pildymo ir suasmenintos reklamos rodymo tikslais. Jei šiais duomenimis dalintis nenorite, prašome tai pažymėti slapukų nustatymuose.

Kaip ilgai mes saugome Jūsų duomenis

Jei parašote komentarą, jo tekstas ir metaduomenys yra saugomi neribotą laiką. Taip daroma todėl, kad galėtume atpažinti ir patvirtinti ateities komentarus automatiškai, vietoje administratoriaus patvirtinimo.

Jūsų teisės

Jei Jūs turite paskyrą šiame tinklalapyje, arba kada nors rašėte čia komentarą, galite reikalauti gauti duomenų eksporto failą su visais asmeniniais duomenimis, kuriuos mes turime apie Jus, įskaitant ir tuos, kuriuos pats mums pateikėte. Jūs taip pat galite reikalauti, kad mes ištrintume visus mūsų turimus Jūsų asmeninius duomenis. Šie abu reikalavimai negalioja duomenims, kuriuos mes privalome išsaugoti pagal įstatymą administraciniams, teisiniams ar saugumo tikslams.

Kur mes siunčiame Jūsų duomenis

Lankytojų komentarai gali būti tikrinami naudojant automatinę brukalų paieškos paslaugą.

Kontaktinė informacija

info@skaitalas.lt
Išsaugoti nustatymus
Slapukų nustatymai