Įdomūs faktai apie seksą

Daugiausiai per valandą orgazmų patyrusi moteris jų turėjo 134. Tuo tarpu daugiausiai orgazmų vyrui pavyko patirti vos 16 kartų per valandą.

Jei tikėti Erciyes universiteto mokslininkais, tai vyrų, su didesniais pilvais ir aukštu kūno masės indeksu, seksas trunka 7,3 minutėmis ilgiau, nei lieknų vyrų.

Orgazmo metu smegenys išskiria tiek daug dopamino, kad skanuojant smegenis tą akimirką jos atrodo kaip heroino paveiktos smegenys.

Vyro spermatozoidas saugo 37,5MB informacijos. O vienos ejakuliacijos metu vyras išskiria 16TB informacijos.

Siekiant, kad sekso industrijos darbuotojos XVI amžiaus Venecijoje turėtų daugiau darbo, specialiai joms buvo pastatytas tiltas, ant kurio šios stovėdamos galėdavo demonstruoti savo krūtis. Tiltas stovi iki šiol ir vadinasi „Ponte delle Tette“ arba kitaip – „Krūtų tiltas“.

Mokslininkams pavyko grupę beždžionių išmokyti pinigų koncepcijos ir kaip reikia keisti pinigus į gėrybes. Eksperimento kulminacija tapo tai, kad galiausiai beždžionės pradėjo apiplėšinėti vienos kitas ir visus pinigus leisti seksui.

Seksas gali padėti atkimšti užgultą nosį.

Statistiškai vyrui pasiekti orgazmą reikia maždaug 4 minučių. Statistinei moteriai malonumą patirti trunka 10-20 minučių.

Vyro orgazmas įprastai trunka nuo 5 iki 22 sekundžių. Labai retais atvejais – 30 sekundžių. Tuo tarpu moters orgazmas trunka nuo 18 iki 20 sekundžių.

Aktyviausią seksualinį gyvenimą žmonės gyvena rudenį.

Pasidalink patikusiu straipsniu
Dar daugiau įdomaus turinio mūsų Facebook puslapyje! Kviečiame mus sekti:

Jums taip pat gali patikti...

1 Response

  1. ageismas.lt parašė:

    Tikrai įdomūs faktai. Suglumino apie perduodamos informacijos kiekį orgazmo metu. Įdomu kokiu būdu tai ištiriama. Kaip bebūtų, seksas yra labai svarbi mūsų gyvenimo dalis, padedanti palaikyti sveikatą bei gerą savijautą.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *