16-metis laimėjo mėnesio trukmės viešnagę viešbutyje kartu su filmų suaugusiems žvaigžde

filmu-suaugusiems-aktore

16-metis Ruslanas Shchedrinas iš Rusijos laimėjo neįprastą prizą, jis buvo šimtatūkstantasis vieno kompiuterinio žaidimo tinklalapio lankytojas ir už tai dabar galės mėnesį laiko gyventi viešbutyje seksualios moters draugijoje.

Neįprastas konkursas buvo vykdomas vasario 23 dieną Rusijoje švenčiamos tėvo dienos proga. Ruslanas tapo 100-tūkstantuoju tinklalapio lankytoju tądien ir jam atiteko pagrindinis prizas – mėnesio trukmės viešnagė viename Maskvos viešbutyje filmų suaugusiems aktorės Ekaterinos Makarovos draugijoje. „Iš pradžių aš nepatikėjau, bet vėliau supratau, kad tai tiesa. Aš esu be galo laimingas ir mano draugai dėl manęs džiaugiasi“, – entuziazmo neslėpė 16-metis.

filmai suaugusiems, aktorė, seksas, rusė, seksas su ruse

Tiesa, džiaugsmu visai netrykšta jo šeima. Ruslano mama Vera Shchedrin teigė: „Aš kategoriškai esu prieš. Jam tuoj bus egzaminai, tad apie kokį mėnesį su p***o žvaigžde gali išvis būti kalba? Net savaitės būtų per daug! Geriau jau jie būtų davę jam 100 tūkstančių rublių ir visi būtų patenkinti“.

17-metė Ruslano sesuo Diana irgi mano, kad prizas nėra tinkamas: „Aš irgi esu prieš. Įdomu kas būtų nutikę jei prizą būtų laimėjęs vedęs vyras arba mergina? Tai yra visiškai netikusi prizo idėja“.

Organizatoriai savo ruožtu teigia, kad taisyklėse aiškiai nurodoma, jog prizą galima perleisti kitam žmogui, kad ir Ruslano tėvui. Tačiau nieko nuostabaus, kad ši idėja Verai nepatinka dar labiau. Tiesa, Ruslanas žurnalistams teigė nė nesvarstantis galimybės prizo atsisakyti ir juo pasinaudos, kad ir kaip tam priešintųsi šeima.

Filmų suaugusiems žvaigždė Ekaterina Makarova net ir sužinojusi kas laimėjo jos draugiją, tvirtina besilaikysianti sutarties iki galo. Moteris teigia, kad jei šeima būtų prieš Ruslano būvimą viešbutyje su ja, ji galėtų susitikinėti su juo po pamokų ir laiką leisti kine, kavinėse bei keliaudama su juo.

Pasidalink patikusiu straipsniu
Dar daugiau įdomaus turinio mūsų Facebook puslapyje! Kviečiame mus sekti:

Jums taip pat gali patikti...

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Šioje svetainėje naudojame slapukus, kad užtikrintume tinkamą svetainės veikimą, analizuotume naršymo statistiką, individualizuotume Jūsų naršymo patirtį bei teiktume Jums aktualius reklaminius skydelius. Taip pat dalijamės informacija apie tai, kaip naudojatės mūsų svetaine su mūsų reklamos ir analizės partneriais. Plačiau
Slapukų nustatymai
Sutikti
Nesutikti
Privatumo ir slapukų politika
Privatumo ir slapukų politika
Pavadinimas Aktyvuotas

Kas mes esame

Mūsų tinklalapio adresas yra: https://skaitalas.lt

Kokius asmeninius duomenis mes renkame ir kodėl tai darome

Komentarai

Kai lankytojai rašo komentarus tinklalapyje, mes renkame duomenis, matomus komentaro paskelbimo formoje, o taip pat lankytojo IP adresą bei naršyklės vartotojo įrašą, kad apsisaugotume nuo brukalų. Iš Jūsų el.pašto adreso gali būti sugeneruotas anonimizuotas duomenų įrašas (angl. hash) ir pateiktas Gravatar paslaugos teikėjui, norint patikrinti, ar Jūs naudojatės šia paslauga. Gravatar privatumo politika pateikiama čia: https://automattic.com/privacy/. Patvirtinus Jūsų komentarą, Jūsų profilio nuotrauka yra matoma viešai šalia Jūsų komentaro.

Kontaktų formos

Kontaktų formoje Jūsų pateikiami duomenys (tokie kaip vardas, el.pašto adresas), naudojami tiks atsakyti Jums el.paštu ir trečioms šalims neperduodami.

Slapukai (cookies)

Kai Jūs rašote komentarą šiame tinklalapyje, Jūs galite pasirinkti, ar norite, kad Jūsų vardas, el.paštas ir tinklalapis būtų išsaugotas slapukuose. Taip daroma Jūsų patogumui, kad Jums nereikėtų šių duomenų suvedinėti iš naujo, kiekvieną kartą kai komentuojate. Šie slapukai saugomi vienerius metus. Slapukų pagalba yra tvarkomas Jūsų IP adresas, naršymo informacija, tokia kaip aplankytos interneto svetainės sritys, svetainėje praleistas laikas ir pan.

Iš kitų tinklalapių įkeltas turinys

Šiame tinklalapyje gali būti iš kitų tinklalapio įkelto turinio (pavyzdžiui, video, paveikslėliai, tekstas ir pan.). Tokio įkelto turinio peržiūra ir veiksmai su juo šiame tinklalapyje prilygsta apsilankymui tuose tinklalapiuose, iš kurių turinys yra įkeltas. Šie tinklalapiai gali rinkti duomenis apie Jus, naudoti slapukus (cookies), trečiųjų šalių sekimo paslaugas ir stebėti Jūsų veiksmus su įkeltu turiniu, įskaitant ir tuos atvejus, kai turite paskyrą ir esate prisijungęs prie minėtų tinklalapių.

Su kuo mes dalinamės Jūsų duomenimis

Jūsų naršymo duomenimis dalinamės su Google sistema tinklalapio statistikos pildymo ir suasmenintos reklamos rodymo tikslais. Jei šiais duomenimis dalintis nenorite, prašome tai pažymėti slapukų nustatymuose.

Kaip ilgai mes saugome Jūsų duomenis

Jei parašote komentarą, jo tekstas ir metaduomenys yra saugomi neribotą laiką. Taip daroma todėl, kad galėtume atpažinti ir patvirtinti ateities komentarus automatiškai, vietoje administratoriaus patvirtinimo.

Jūsų teisės

Jei Jūs turite paskyrą šiame tinklalapyje, arba kada nors rašėte čia komentarą, galite reikalauti gauti duomenų eksporto failą su visais asmeniniais duomenimis, kuriuos mes turime apie Jus, įskaitant ir tuos, kuriuos pats mums pateikėte. Jūs taip pat galite reikalauti, kad mes ištrintume visus mūsų turimus Jūsų asmeninius duomenis. Šie abu reikalavimai negalioja duomenims, kuriuos mes privalome išsaugoti pagal įstatymą administraciniams, teisiniams ar saugumo tikslams.

Kur mes siunčiame Jūsų duomenis

Lankytojų komentarai gali būti tikrinami naudojant automatinę brukalų paieškos paslaugą.

Kontaktinė informacija

info@skaitalas.lt
Išsaugoti nustatymus
Slapukų nustatymai