16-metis laimėjo mėnesio trukmės viešnagę viešbutyje kartu su filmų suaugusiems žvaigžde

filmu-suaugusiems-aktore

16-metis Ruslanas Shchedrinas iš Rusijos laimėjo neįprastą prizą, jis buvo šimtatūkstantasis vieno kompiuterinio žaidimo tinklalapio lankytojas ir už tai dabar galės mėnesį laiko gyventi viešbutyje seksualios moters draugijoje.

Neįprastas konkursas buvo vykdomas vasario 23 dieną Rusijoje švenčiamos tėvo dienos proga. Ruslanas tapo 100-tūkstantuoju tinklalapio lankytoju tądien ir jam atiteko pagrindinis prizas – mėnesio trukmės viešnagė viename Maskvos viešbutyje filmų suaugusiems aktorės Ekaterinos Makarovos draugijoje. „Iš pradžių aš nepatikėjau, bet vėliau supratau, kad tai tiesa. Aš esu be galo laimingas ir mano draugai dėl manęs džiaugiasi“, – entuziazmo neslėpė 16-metis.

filmai suaugusiems, aktorė, seksas, rusė, seksas su ruse

Tiesa, džiaugsmu visai netrykšta jo šeima. Ruslano mama Vera Shchedrin teigė: „Aš kategoriškai esu prieš. Jam tuoj bus egzaminai, tad apie kokį mėnesį su p***o žvaigžde gali išvis būti kalba? Net savaitės būtų per daug! Geriau jau jie būtų davę jam 100 tūkstančių rublių ir visi būtų patenkinti“.

17-metė Ruslano sesuo Diana irgi mano, kad prizas nėra tinkamas: „Aš irgi esu prieš. Įdomu kas būtų nutikę jei prizą būtų laimėjęs vedęs vyras arba mergina? Tai yra visiškai netikusi prizo idėja“.

Organizatoriai savo ruožtu teigia, kad taisyklėse aiškiai nurodoma, jog prizą galima perleisti kitam žmogui, kad ir Ruslano tėvui. Tačiau nieko nuostabaus, kad ši idėja Verai nepatinka dar labiau. Tiesa, Ruslanas žurnalistams teigė nė nesvarstantis galimybės prizo atsisakyti ir juo pasinaudos, kad ir kaip tam priešintųsi šeima.

Filmų suaugusiems žvaigždė Ekaterina Makarova net ir sužinojusi kas laimėjo jos draugiją, tvirtina besilaikysianti sutarties iki galo. Moteris teigia, kad jei šeima būtų prieš Ruslano būvimą viešbutyje su ja, ji galėtų susitikinėti su juo po pamokų ir laiką leisti kine, kavinėse bei keliaudama su juo.

Pasidalink patikusiu straipsniu
Dar daugiau įdomaus turinio mūsų Facebook puslapyje! Kviečiame mus sekti:

Jums taip pat gali patikti...

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *