Sietlo gatvėse apstu meno kūrinių, kurie išryškėja tik lietui lyjant

gatves-menas

Įprastai lietus jei sugeba daryti įtaką meno kūriniams, tai nebent tik neigiamą. Tačiau Sietlo gatvių menininkui Peregrine Church lietus yra tikras įkvėpimo šaltinis ir pagrindinis jo kūrinių akcentas.

ispejimas-apie-besitaskanti-vandeni

Peregrine meną kuria piešdamas ant Sietlo šaligatvių, tačiau ne bet kaip, o su specialiais hidrofobiniais dažais, kurie nudažytai vietai neleidžia sušlapti ir vandenį tiesiog „atstuma“. „Tai trumpos žinutės arba piešiniai, kurie žmones lietingą dieną nuteikia pozityviai“, – taip savo meną apibūdina Peregrine, kuris priduria, kad tokia meno išraiška yra tobula Sietlui, mat šiame mieste saulę nuolat keičia nedideli lietaus debesys.

gatves-meno-kuriniai

Mes jau esame rašę apie kitą hidrofobinių dažų panaudojimo būdą. O tai tik dar vienas įrodymas kokios plačios šios technologijos panaudojimo galimybės.

Įdomu tai, kad hidrofobiniais dažais nutapyti piešiniai plaunami lietaus išlieka iki 4 mėnesių ir jie yra visiškai netoksiški bei draugiški aplinkai. Kitaip tariant – jokios žalos gatvėje nupiešus piešinį tokiais dažais nepadaroma. Tik laiko klausimas kada šią technologiją prisijaukins reklamos agentūros, kurios galėtų lietingomis dienomis tokiu būdu gatvėse reklamuoti skėčius ar dar bala žino ką.

Pasidalink patikusiu straipsniu
Dar daugiau įdomaus turinio mūsų Facebook puslapyje! Kviečiame mus sekti:

Jums taip pat gali patikti...

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *