Faktų mišrainė [68 dalis]

Nors iš šono atrodo, kad skruzdėlyne visos skruzdės nuolat dirba, iš tiesų 40% skruzdžių visą laiką praleidžia tiesiog slampinėdamos ir nieko nenudirbdamos.

2019 metais Indijoje, Bhopal mieste, vietinis kunigas sutuokė dvi varles, kad šios į sausros kamuojamą miestą atneštų lietų. Po dviejų mėnesių varles oficialiai teko išskirti, mat kilusios liūtys sunaikino 9000 namų.

Žmonių kontraceptikai veikia ir naudojant juos goriloms.

Vatikanas yra valstybė, kurioje vienam gyventojui tenka daugiausiai vyno pasaulyje. Skaičiuojama, kad vienas Vatikano gyventojas per metus išgeria 74 litrus vyno.

1923 metais žokėjus Frank Hayes lenktynių metu būdamas ant žirgo patyrė širdies smūgį ir mirė. Nepaisant to, žirgas toliau tęsė lenktynes su žokėjaus kūnu sau ant nugaros bei laimėjo. Iki tol velionis žokėjus niekada nebuvo laimėjęs lenktynių.

Styvenas Hawkingas teigė, kad kelionės laiku labiau įmanomos nei Dievo egzistavimas.

Daugiausiai šansų pragyventi 100 ir daugiau metų turi žmonės, gimę gruodį.

JAV prezidentas Jimmy Carter kartą viešėdamas Japonijoje kalbos metu papasakojo anekdotą ir visa publika tiesiog ėmė leipti nuo juoko. Sužavėtas tokio juokelio pasisekimo vėliau Carter’is pasidomėjo kaip jam tai pavyko. Paaiškėjo, kad vertėjas jo anekdotą auditorijai išvertė taip: „Prezidentas Carter’is papasakojo juokingą istoriją. Visi juokitės.“

1951 metais Walt ir Lillian Disney pasisamdė namų tvarkytoją Thelma Howard. Per kiekvienas Kalėdas ateinančius 30 metų Walt Disney jai padovanodavo šiek tiek savo kompanijos akcijų. Thelma Howard mirus 1994 metais paaiškėjo, kad ji turi sukaupusi 192 tūkst. akcijų, kurių vertė – 9 mln. JAV dolerių.

Taip pat skaitykite:
Pasidalink patikusiu straipsniu
Dar daugiau įdomaus turinio mūsų Facebook puslapyje! Kviečiame mus sekti:

Jums taip pat gali patikti...

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *