Už 4,5 tūkst. eurų jaunas kinas susikūrė savo svajonių automobilį ir nustebino pasaulį

chen-automobilis

27-erių automobilių entuziastas iš Kinijos, vardu Chen Yinxi, ko gero nė pats nesitikėjo, kad jo garaže už kelis tūkstančius eurų sukurtas automobilis Hainano tarptautinėje automobilių parodoje žiūrovų žvilgsnius trauks labiau, nei kelis šimtus tūkstančių eurų kainuojantys superautomobiliai.

chen-automobilis2

Chen visada svajojo kurti automobilius ir netgi dvejus metus šio amato mokėsi aukštojoje mokykloje. Tačiau jo tėvai, kurie turi nuosavą verslą, nebuvo patenkinti sūnaus mokslais ir privertė jį mesti mokyklą bei įsitraukti į jų vykdomą veiklą. Laimei, jaunuoliui buvo leista laisvalaikį leisti garaže, kuriame iš paties darytų brėžinių jis kūrė tikrus stebuklus. Dabar, kai į Chen krypsta didžiausių automobilių korporacijų vadovų žvilgsniai, jo tėvams ko gero teks iš naujo pamąstyti kokiu karjeros keliu leisti eiti sūnui.

chen-automobilis3

Nei vienas Hainano parodos lankytojas negalėjo patikėti, kad automobilį Chen pavyko sukurti vos už puspenkto tūkstančio eurų ir tai jis padarė per 5 mėnesius. Tiesa, nors automobilio eksterjeras ir atrodo įspūdingai, su jo interjeru bei techninėmis galimybėmis dar reikia nemažai padirbėti. Šiuo metu maksimalus Chen automobilio greitis yra vos 100 kilometrų per valandą, be to, jis neatitinka visų automobiliams keliamų reikalavimų, tad pasirodyti gatvėje su šiuo gražuoliu nėra legalu.

chen-automobilis4

Pasidalink patikusiu straipsniu
Dar daugiau įdomaus turinio mūsų Facebook puslapyje! Kviečiame mus sekti:

Jums taip pat gali patikti...

1 Response

  1. nu toks tikrai įdomesnis variantas 😀 o tas auto bent važiuoja, ar tik for fun pažiūrėjimui ir pasifotografavimui? ir kas jį tvarko? reiktų, kad servisas patikrintų ar galima tokį į gatvę leisti…

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *