Barzdotas imtynininkas su suknele – Japonijos muzikinio pasaulio fenomenas

atlikejas-ladybeard2

Jei jums atrodo, kad Austrijos atlikėjas Conchita Wurst peržengė ribas apsirengdamas suknelę ir uždainuodamas prieš visą Europą, tai jums derėtų susipažinti su Japonijoje šiuo metu itin populiariu atlikėju – Ladybeard (Barzdota ledi).

atlikejas-ladybeard4

Anksčiau Ladybeard buvo žinomas kaip paprasčiausias Ričardas Magarey iš Adelaidės (Australija), tačiau 2006-aisiais jis nusprendė išsikraustyti į Honkongą ir siekti kovų menų kaskadininko karjeros. Vis dėlto, siekti karjeros televizijoje jam sekėsi nekaip. Galiausiai jaunam vyrui buvo pasiūlyta tapti „Mirrorball Man“ – personažu, kuris ateina į naktinį klubą užsidėjęs milžinišką veidrodinį kupolą ant galvos ir užvedinėja čia besilinksminančią publiką. Tada Ričardas ir pajuto, kad jam geriausiai sekasi atsiskleisti, kai vaidina kokį nors beprotišką personažą.

atlikejas-ladybeard

Tačiau čia dar nebuvo tas momentas, kai Ričardas Magarey pavirto į Ladybeard. Šis virsmas prasidėjo tada, kai jam buvo pasiūlyta tapti imtynininku. Tokiu, kokius matome visiems gerai žinomų Amerikietiškų imtynių metu. Du mėnesius vyriškis plušo sporto salėje ir, galiausiai, kai jam buvo pranešta, kad išaušo metas pirmajai kovai, Ričardas sužinojo, kad jam kovos metu teks vilkėti mokinukės suknelę, o jo ilgai puoselėti plaukai bus surišti į dvi kaseles. „Aš sėdėjau užkulisiuose ir klausinėjau savęs – ką aš darau? Aš dėviu suknelę, nors šiam momentui ruošiausi du mėnesius. Kas su manimi negerai? Kodėl aš taip elgiuosi?“, – tuomet svarstė Ričardas. Vis dėlto, vos žengęs į ringą jis tapo tikra Honkongo žvaigžde ir čia prasidėjo jo šlovinga karjera.

atlikejas-ladybeard3

Netrukus Ladybeard pradėjo perdainuoti sunkiojo metalo dainas. Galiausiai, vieną kartą gerbėjas po koncerto priėjo prie jo ir pasakė: „Tai buvo beprotiška. Turėtum keliauti į Japoną, japonams tai patiktų“. Ir tikrai, šis žmogus nesumelavo, nukeliavęs į Japoniją Ladybeard čia tapo tikru fenomenu. Iš pradžių pasirodydavęs kaip solo atlikėjas, dabar Ladybeard subūrė grupę. Ant scenos jam talkina 17-metė Rie Kaneko ir 14-metė Rei Kuromiya. Ši trijulė perdainuoja klasikines japonų pop muzikos dainas įterpdami sunkiojo metalo elementų. Vos per porą savaičių pirmasis grupės singlas „YouTube“ tinklalapyje surinko 4 mln. peržiūrų.

Šį žmogų galima teisti, tačiau negalima ir nesižavėti. Vis dėlto, jis sugebėjo pavergti milijonų gerbėjų širdis su absurdišku personažu, į kurį jam pavyko įsikūnyti.

Pasidalink patikusiu straipsniu
Dar daugiau įdomaus turinio mūsų Facebook puslapyje! Kviečiame mus sekti:

Jums taip pat gali patikti...

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Šioje svetainėje naudojame slapukus, kad užtikrintume tinkamą svetainės veikimą, analizuotume naršymo statistiką, individualizuotume Jūsų naršymo patirtį bei teiktume Jums aktualius reklaminius skydelius. Taip pat dalijamės informacija apie tai, kaip naudojatės mūsų svetaine su mūsų reklamos ir analizės partneriais. Plačiau
Slapukų nustatymai
Sutikti
Nesutikti
Privatumo ir slapukų politika
Privatumo ir slapukų politika
Pavadinimas Aktyvuotas

Kas mes esame

Mūsų tinklalapio adresas yra: https://skaitalas.lt

Kokius asmeninius duomenis mes renkame ir kodėl tai darome

Komentarai

Kai lankytojai rašo komentarus tinklalapyje, mes renkame duomenis, matomus komentaro paskelbimo formoje, o taip pat lankytojo IP adresą bei naršyklės vartotojo įrašą, kad apsisaugotume nuo brukalų. Iš Jūsų el.pašto adreso gali būti sugeneruotas anonimizuotas duomenų įrašas (angl. hash) ir pateiktas Gravatar paslaugos teikėjui, norint patikrinti, ar Jūs naudojatės šia paslauga. Gravatar privatumo politika pateikiama čia: https://automattic.com/privacy/. Patvirtinus Jūsų komentarą, Jūsų profilio nuotrauka yra matoma viešai šalia Jūsų komentaro.

Kontaktų formos

Kontaktų formoje Jūsų pateikiami duomenys (tokie kaip vardas, el.pašto adresas), naudojami tiks atsakyti Jums el.paštu ir trečioms šalims neperduodami.

Slapukai (cookies)

Kai Jūs rašote komentarą šiame tinklalapyje, Jūs galite pasirinkti, ar norite, kad Jūsų vardas, el.paštas ir tinklalapis būtų išsaugotas slapukuose. Taip daroma Jūsų patogumui, kad Jums nereikėtų šių duomenų suvedinėti iš naujo, kiekvieną kartą kai komentuojate. Šie slapukai saugomi vienerius metus. Slapukų pagalba yra tvarkomas Jūsų IP adresas, naršymo informacija, tokia kaip aplankytos interneto svetainės sritys, svetainėje praleistas laikas ir pan.

Iš kitų tinklalapių įkeltas turinys

Šiame tinklalapyje gali būti iš kitų tinklalapio įkelto turinio (pavyzdžiui, video, paveikslėliai, tekstas ir pan.). Tokio įkelto turinio peržiūra ir veiksmai su juo šiame tinklalapyje prilygsta apsilankymui tuose tinklalapiuose, iš kurių turinys yra įkeltas. Šie tinklalapiai gali rinkti duomenis apie Jus, naudoti slapukus (cookies), trečiųjų šalių sekimo paslaugas ir stebėti Jūsų veiksmus su įkeltu turiniu, įskaitant ir tuos atvejus, kai turite paskyrą ir esate prisijungęs prie minėtų tinklalapių.

Su kuo mes dalinamės Jūsų duomenimis

Jūsų naršymo duomenimis dalinamės su Google sistema tinklalapio statistikos pildymo ir suasmenintos reklamos rodymo tikslais. Jei šiais duomenimis dalintis nenorite, prašome tai pažymėti slapukų nustatymuose.

Kaip ilgai mes saugome Jūsų duomenis

Jei parašote komentarą, jo tekstas ir metaduomenys yra saugomi neribotą laiką. Taip daroma todėl, kad galėtume atpažinti ir patvirtinti ateities komentarus automatiškai, vietoje administratoriaus patvirtinimo.

Jūsų teisės

Jei Jūs turite paskyrą šiame tinklalapyje, arba kada nors rašėte čia komentarą, galite reikalauti gauti duomenų eksporto failą su visais asmeniniais duomenimis, kuriuos mes turime apie Jus, įskaitant ir tuos, kuriuos pats mums pateikėte. Jūs taip pat galite reikalauti, kad mes ištrintume visus mūsų turimus Jūsų asmeninius duomenis. Šie abu reikalavimai negalioja duomenims, kuriuos mes privalome išsaugoti pagal įstatymą administraciniams, teisiniams ar saugumo tikslams.

Kur mes siunčiame Jūsų duomenis

Lankytojų komentarai gali būti tikrinami naudojant automatinę brukalų paieškos paslaugą.

Kontaktinė informacija

info@skaitalas.lt
Išsaugoti nustatymus
Slapukų nustatymai