Barzdotas imtynininkas su suknele – Japonijos muzikinio pasaulio fenomenas

atlikejas-ladybeard2

Jei jums atrodo, kad Austrijos atlikėjas Conchita Wurst peržengė ribas apsirengdamas suknelę ir uždainuodamas prieš visą Europą, tai jums derėtų susipažinti su Japonijoje šiuo metu itin populiariu atlikėju – Ladybeard (Barzdota ledi).

atlikejas-ladybeard4

Anksčiau Ladybeard buvo žinomas kaip paprasčiausias Ričardas Magarey iš Adelaidės (Australija), tačiau 2006-aisiais jis nusprendė išsikraustyti į Honkongą ir siekti kovų menų kaskadininko karjeros. Vis dėlto, siekti karjeros televizijoje jam sekėsi nekaip. Galiausiai jaunam vyrui buvo pasiūlyta tapti „Mirrorball Man“ – personažu, kuris ateina į naktinį klubą užsidėjęs milžinišką veidrodinį kupolą ant galvos ir užvedinėja čia besilinksminančią publiką. Tada Ričardas ir pajuto, kad jam geriausiai sekasi atsiskleisti, kai vaidina kokį nors beprotišką personažą.

atlikejas-ladybeard

Tačiau čia dar nebuvo tas momentas, kai Ričardas Magarey pavirto į Ladybeard. Šis virsmas prasidėjo tada, kai jam buvo pasiūlyta tapti imtynininku. Tokiu, kokius matome visiems gerai žinomų Amerikietiškų imtynių metu. Du mėnesius vyriškis plušo sporto salėje ir, galiausiai, kai jam buvo pranešta, kad išaušo metas pirmajai kovai, Ričardas sužinojo, kad jam kovos metu teks vilkėti mokinukės suknelę, o jo ilgai puoselėti plaukai bus surišti į dvi kaseles. „Aš sėdėjau užkulisiuose ir klausinėjau savęs – ką aš darau? Aš dėviu suknelę, nors šiam momentui ruošiausi du mėnesius. Kas su manimi negerai? Kodėl aš taip elgiuosi?“, – tuomet svarstė Ričardas. Vis dėlto, vos žengęs į ringą jis tapo tikra Honkongo žvaigžde ir čia prasidėjo jo šlovinga karjera.

atlikejas-ladybeard3

Netrukus Ladybeard pradėjo perdainuoti sunkiojo metalo dainas. Galiausiai, vieną kartą gerbėjas po koncerto priėjo prie jo ir pasakė: „Tai buvo beprotiška. Turėtum keliauti į Japoną, japonams tai patiktų“. Ir tikrai, šis žmogus nesumelavo, nukeliavęs į Japoniją Ladybeard čia tapo tikru fenomenu. Iš pradžių pasirodydavęs kaip solo atlikėjas, dabar Ladybeard subūrė grupę. Ant scenos jam talkina 17-metė Rie Kaneko ir 14-metė Rei Kuromiya. Ši trijulė perdainuoja klasikines japonų pop muzikos dainas įterpdami sunkiojo metalo elementų. Vos per porą savaičių pirmasis grupės singlas „YouTube“ tinklalapyje surinko 4 mln. peržiūrų.

Šį žmogų galima teisti, tačiau negalima ir nesižavėti. Vis dėlto, jis sugebėjo pavergti milijonų gerbėjų širdis su absurdišku personažu, į kurį jam pavyko įsikūnyti.

Pasidalink patikusiu straipsniu
Dar daugiau įdomaus turinio mūsų Facebook puslapyje! Kviečiame mus sekti:

Jums taip pat gali patikti...

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *