Supainiojus akių lašus su klijais moteriai buvo suklijuota akis

suklijuota-akis

28-erių Katherine Gaydos iš Floridos (JAV) praėjusią savaitę patyrė situaciją, apie kurią bent kartą paėmę klijus į rankas ko gero esame pagalvoję kiekvienas. Draugės „padedama“ moteris susiklijavo savo akį.

Nemalonus nutikimas įvyko praėjusią savaitę Katherine ir jos draugei kieme tvarkant nukritusius lapus. Moterys naudojo lapų pūstuvą, kai staiga mažytis šapelis įkrito į Katherine kairę akį. Kadangi svetimkūnio išmirksėti nepavyko, moteris paprašė draugės, kad ši iš jos rankinės paimtų akių lašų ir įlašintų jų į akį. Tačiau rankinėje buvo ne tik jie, o ir klijai, kuriuos ir pasičiupo draugė.

klijai-akyje

Klaida buvo pastebėta tik tada, kai klijų lašelis jau buvo Katherine akyje. Klijai ėmė smarkiai graužti akies obuolį ir moterys tuojau pat išskubėjo į ligoninę. Ligoninėje medikams pavyko šiek tiek pramerkti suklijuotą Katherine akį ir į ją sušvirkšti nuskausminamųjų. Vėliau, atlikus operaciją akis buvo pilnai atmerkta, tačiau regai vis dar nežinoma ar klijai nepadarė negrįžtamos žalos moters regai.

Kad ir kaip keistai tai atrodytų, tačiau akių chirurgai Amerikoje teigia nuolatos susiduriantys su pacientais, kurie sugeba įsilašinti klijų į akis.

Pasidalink patikusiu straipsniu
Dar daugiau įdomaus turinio mūsų Facebook puslapyje! Kviečiame mus sekti:

Jums taip pat gali patikti...

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *