Savo pirmagimio atėjimą į pasaulį vyras atšventė išsitatuiruodamas jo atvaizdą sau ant veido

tatuiruote-ant-veido

Jaunas tėvas iš Teksaso (JAV) buvo toks laimingas, kai jam gimė sūnus, kad nusprendė išsitatuiruoti jo atvaizdą per visą kairę savo veido pusę.

Tokia idėja 20-mečiui Christienui Sechristui kilo po to, kai jis vos neprarado savo sūnaus. Vyras nenorėjo detalizuoti kas buvo nutikę sūnui, tačiau prisipažino, kad tatuiruotė buvo padaryta dar praėjusių metų liepa. Tačiau tik dabar jos nuotrauka pradėjo plisti internete ir vyras buvo pastebėtas žiniasklaidos.

tatuiruote-ant-veido2

Vyriškio „Facebook“ paskyroje, kurioje jis pirmą kartą pasidalino šiuo „meno kūriniu“ su draugais, netrūksta neigiamų komentarų. Christienui draugė plūdosi: „Kodėl būtent ant tavo prakeikto veido? Kaip tu dabar susirasi prakeiktą darbą, kad išlaikytum savo sūnų?“. Tokių ir panašių komentarų buvo gerokai daugiau, nei palaikančių jauno tėvo idėją.

Ir vis dėlto, šiuo metu Christienas praktikuojasi būti elektriku ir teigia, kad beveik per metus nė karto nepasigailėjo pasidaręs tatuiruotę. „Mano sūnus žiūri į ją ir šypsosi. O tai man svarbiausia“, – teigė vyras.

tatuiruote-ant-veido3

Tiesa, vien šia tatuiruote ant veido jis neapsiribojo. Nesenai jo „Facebook“ paskyroje atsirado nuotrauka su tatuiruote ant kitos veido pusės. Šįkart buvo ištatuiruota kaukolė ir raudona rožė. Įdomu – o kokia sąsaja su kitoje veido pusėje esančiu sūnumi?

Pasidalink patikusiu straipsniu
Dar daugiau įdomaus turinio mūsų Facebook puslapyje! Kviečiame mus sekti:

Jums taip pat gali patikti...

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *