36 įdomūs faktai

Visus šiuos faktus galite rasti ir Skaitalas.lt „Facebook“ profilyje. Tad jei norite įdomybes sužinoti pirmieji – tapkite mūsų fanais.

įdomūs faktai, įdomybės

Kad nuspręstų ar nori toliau susitikinėti su moterimi, ar ne, vyrui tereikia 15 minučių. Moteriai – visos valandos.

Mūsų kūnai traukiasi ir to niekaip nesustabdysime. Pasiekus 30 metų, kas 10 metų mūsų ūgis sumažėja po maždaug 1 centimetrą.

Švedijoje yra vyras, kuris oficialiai gauna neįgaliojo pašalpą už tai, kad jis „priklausomas“ nuo sunkiojo metalo muzikos. Per metus jis aplanko maždaug 300 koncertų, dėl ko jam visiškai nelieka laiko darbui. Vyrui pavyko įtikinti valstybę, kad tai jo negalia.

Statistinis „Bugatti“ savininkas vidutiniškai savo garaže turi dar 83 automobilius ir 3 lėktuvus.

Kai kurie miestai Japonijoje ir Škotijoje savo gatvių apšvietimą padarė mėlynos spalvos. Nuo to laiko nusikalstamumas šiuose miestuose gerokai sumažėjo.

Tigro liežuvis toks šiurkštus, kad jis galėtų nulaižyti odą ir mėsą iki pat kaulo.

Pirmoji pasaulyje bauda už greičio viršijimą 1900-aisiais buvo išrašyta Walteriui Arnoldui, kuris lėkė beprotišku 13 km/h greičiu, kai leistinas toje vietoje buvo vos 3 km/h. Kelių erelį pasivijo ir nubaudė su dviračiu važiavęs pareigūnas.

10 metrų gylyje po vandeniu nėra raudonos spalvos, todėl kraujas atrodo esantis žalias.

Jei žmogaus akis būtų skaitmeninė kamera, tai ji turėtų 576 megapikselius.

Kūdikiai nusišypso vidutiniškai 200 kartų per dieną. Suaugusios moterys – 62 kartus, vyrai – tik 8 kartus.

Jei vyras nusišlapina ant nėštumo testo ir šis parodo teigiamą rezultatą, jam reikėtų kuo skubiau pasirodyti pas gydytoją, mat jam gali būti sėklidžių vėžys.

Sacha Baron Cohen, geriau žinomas kaip Boratas, kartu su savo žmona Isla Fisher paaukojo milijoną dolerių sirams, kovojantiems su teroristais.

Kol dar nebuvo išrasti nėštumo testai, ar moteris nėščia daktarai nustatydavo jos šlapimo suleisdami į Afrikinės varlės organizmą. Jei moteris būdavo nėščia, per 12 valandų varlė pradėdavo rujoti.

Australas Bill Morgan kartą jau buvo pripažintas mirusiu, tačiau po 14 minučių nerodant gyvybės ženklų jis atsigavo. Išėjęs iš ligoninės jis nusprendė nusipirkti loterijos bilietą ir jį nutrynęs sužinojo, kad laimėjo 27 tūkst. dolerių vertės automobilį. Šią istoriją pasigavę žurnalistai greitai atvyko pas vyrą ir paprašė, kad šis dėl reportažo nusipirktų dar vieną bilietų ir nutrintų jį prieš kamerą bei suvaidintų, kad laimėjo. Vyras nusipirko bilietą ir iš tiesų laimėjo dar kartą, tik šįkart ne automobilį, o 250 tūkst. dolerių pagrindinį prizą.

Pingvinai irgi užsiiminėja prostitucija. Šie paukščiai naudoja akmenis savo lizdams ir kai nebesugeba rasti akmenų, patelės atsiduoda patinėliams mainais už akmenis.

Vidutinis vyras kasdien pamato maždaug 5 moteris, su kuriomis norėtų permiegoti.

Švedijos karalius Gustavas trečiasis norėjo įrodyti, kad kava yra nuodas. Tad jo paliepimu du daktarai vykdė eksperimentą – kasdien vienam kaliniui girdė po 3 puodelius kavos ir laukė kada šis pasimirs. Deja, kalinys pragyveno tiek daktarus, tiek ir patį karalių.

Pasvėrę žmogaus kūną kelios akimirkos prieš mirtį ir po jos, mokslininkai priėjo išvadą, kad žmogaus siela sveria 21 gramą.

Ilgiausios barzdos savininkas pasaulyje – Hans Nielsen Langseth 1927-aisiais tragiškai žuvo, kai užmynė savo barzdą ir susilaužė kaklą.

Hiperinfliacijos metu 1923-aisiais Vokietijoje buvo pigiau sienas išsitapetuoti banknotais, nei pirkti tapetus.

Dažniausias metas, kada žmonės prabunda naktį, yra 3:44 val.

Kai dar nebuvo žadintuvų, Britanijoje ir Airijoje egzistavo tokia profesija, kaip žadintojai. Pas šiuos žmones iš anksto galėdavai užsisakyti kada nori, kad jie tave pakeltų, ir reikiamu metu jie bus prie tavo namų bei pabels į langą.

Jei „Simpsonų“ veikėjai kas sezoną sentų, tai Bartui dabar būtų 37-eri.

50% vyrų būtų nieko prieš, jei jų antroji pusė turėtų homoseksualių santykių su kita moterimi.

Burj Khalifa dangoraižis yra toks aukštas, kad gali stebėti saulėlydį būdamas apatiniame aukšte, o po to užkilti į viršutinį aukštą ir stebėti saulėlydį vėl.

„Call of Duty“ žaidimas visų žaidėjų kartu paėmus jau žaidžiamas daugiau nei 25 milijardus valandų (2,85 milijono metų), o tai yra ilgiau, nei žmonių rasė žemėje egzistuoja.

Anot paties Vladimiro Putino, jis turi aukščiausią – 9 laipsnio juodąjįTaikvando diržą. Įdomu tai, kad Chuckas Norrisas turi tik 8 laipsnio juodąjį diržą.

Norvegijoje, Longyearbyen miestelyje, yra draudžiama numirti. Kapinės čia uždarytos daugiau nei prieš 70 metų, nes dėl miestelį kaustančio šalčio palaidoti kūnai paprasčiausiai neirsta. O 1917-aisiais lavonai netgi sukėlė epidemiją.

1963-iaisiais Albertas Heinekenas sukūrė alaus butelius, kurie ištuštinti gali būti panaudoti kaip plytos mažiau pasiturinčiose šalyse.

Kai pirmojo pasaulinio karo metais visi Didžiosios Britanijos arkliai buvo perimti į kariuomenės rankas, bulves ir kitas daržoves ūkininkams teko sodinti išsinuomavus cirkų dramblius.

Apklausus 3 tūkst. moterų paaiškėjo, kad iš visų kūno dalių, moterims labiausiai patinka, kai vyrai pagiria jų užpakalius. Be to, 2008-aisiais atlikto tyrimo metu paaiškėjo, kad moterys su didesniais užpakaliais statistiškai yra protingesnės nei moterys, su mažais…

Kinijos valdžia tiesiogine prasme supiršo geriausią šalies krepšininkę bei aukščiausią šalies vyrą, kuriems vėliau gimė pirmasis NBA duris pravėręs Kinijos pilietis – Yao Ming.

Rumunijoje, Biertan miestelyje stovi bažnyčia, o joje yra įrengtas „skyrybų kambarys“. Poros, kurios nori išsiskirti, turi apsistoti tame kambaryje dviems savaitėms. Kambaryje stovi viena mažytė lova, stalas, viena kėdė, viena šakutė ir viena lėkštė. Jei po dviejų savaičių sutuoktiniai vis dar nori išsiskirti, jie gali tai padaryti. Tačiau per pastaruosius 300 metų po tokio išbandymo išsiskyrė tik viena pora.

Kempiniukas yra minėjęs, kad mėnesio darbuotoju tapo jau 374-ą kartą. Jei šį skaičių padalintume iš 12 mėnesių, gautume, kad Traškio užkandinėje jis dirba jau mažiausiai 31-erius metus. Jei jis pradėjo ten dirbti būdamas 18-os, tai Kempiniukui dabar yra 49-eri.

Statistiškai vyras per dieną pameluoja 6 kartus (moteris tik 3).

Pietų Korėjoje galima rasti parkavimo vietų, skirtų tik moterims. Įprastai jos žymimos rožine spalva ir yra platesnės už kitas parkavimosi vietas.

Pasidalink patikusiu straipsniu
Dar daugiau įdomaus turinio mūsų Facebook puslapyje! Kviečiame mus sekti:

Jums taip pat gali patikti...

1 Response

  1. Darius parašė:

    Kinijos komunistų partija

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Šioje svetainėje naudojame slapukus, kad užtikrintume tinkamą svetainės veikimą, analizuotume naršymo statistiką, individualizuotume Jūsų naršymo patirtį bei teiktume Jums aktualius reklaminius skydelius. Taip pat dalijamės informacija apie tai, kaip naudojatės mūsų svetaine su mūsų reklamos ir analizės partneriais. Plačiau
Slapukų nustatymai
Sutikti
Nesutikti
Privatumo ir slapukų politika
Privatumo ir slapukų politika
Pavadinimas Aktyvuotas

Kas mes esame

Mūsų tinklalapio adresas yra: https://skaitalas.lt

Kokius asmeninius duomenis mes renkame ir kodėl tai darome

Komentarai

Kai lankytojai rašo komentarus tinklalapyje, mes renkame duomenis, matomus komentaro paskelbimo formoje, o taip pat lankytojo IP adresą bei naršyklės vartotojo įrašą, kad apsisaugotume nuo brukalų. Iš Jūsų el.pašto adreso gali būti sugeneruotas anonimizuotas duomenų įrašas (angl. hash) ir pateiktas Gravatar paslaugos teikėjui, norint patikrinti, ar Jūs naudojatės šia paslauga. Gravatar privatumo politika pateikiama čia: https://automattic.com/privacy/. Patvirtinus Jūsų komentarą, Jūsų profilio nuotrauka yra matoma viešai šalia Jūsų komentaro.

Kontaktų formos

Kontaktų formoje Jūsų pateikiami duomenys (tokie kaip vardas, el.pašto adresas), naudojami tiks atsakyti Jums el.paštu ir trečioms šalims neperduodami.

Slapukai (cookies)

Kai Jūs rašote komentarą šiame tinklalapyje, Jūs galite pasirinkti, ar norite, kad Jūsų vardas, el.paštas ir tinklalapis būtų išsaugotas slapukuose. Taip daroma Jūsų patogumui, kad Jums nereikėtų šių duomenų suvedinėti iš naujo, kiekvieną kartą kai komentuojate. Šie slapukai saugomi vienerius metus. Slapukų pagalba yra tvarkomas Jūsų IP adresas, naršymo informacija, tokia kaip aplankytos interneto svetainės sritys, svetainėje praleistas laikas ir pan.

Iš kitų tinklalapių įkeltas turinys

Šiame tinklalapyje gali būti iš kitų tinklalapio įkelto turinio (pavyzdžiui, video, paveikslėliai, tekstas ir pan.). Tokio įkelto turinio peržiūra ir veiksmai su juo šiame tinklalapyje prilygsta apsilankymui tuose tinklalapiuose, iš kurių turinys yra įkeltas. Šie tinklalapiai gali rinkti duomenis apie Jus, naudoti slapukus (cookies), trečiųjų šalių sekimo paslaugas ir stebėti Jūsų veiksmus su įkeltu turiniu, įskaitant ir tuos atvejus, kai turite paskyrą ir esate prisijungęs prie minėtų tinklalapių.

Su kuo mes dalinamės Jūsų duomenimis

Jūsų naršymo duomenimis dalinamės su Google sistema tinklalapio statistikos pildymo ir suasmenintos reklamos rodymo tikslais. Jei šiais duomenimis dalintis nenorite, prašome tai pažymėti slapukų nustatymuose.

Kaip ilgai mes saugome Jūsų duomenis

Jei parašote komentarą, jo tekstas ir metaduomenys yra saugomi neribotą laiką. Taip daroma todėl, kad galėtume atpažinti ir patvirtinti ateities komentarus automatiškai, vietoje administratoriaus patvirtinimo.

Jūsų teisės

Jei Jūs turite paskyrą šiame tinklalapyje, arba kada nors rašėte čia komentarą, galite reikalauti gauti duomenų eksporto failą su visais asmeniniais duomenimis, kuriuos mes turime apie Jus, įskaitant ir tuos, kuriuos pats mums pateikėte. Jūs taip pat galite reikalauti, kad mes ištrintume visus mūsų turimus Jūsų asmeninius duomenis. Šie abu reikalavimai negalioja duomenims, kuriuos mes privalome išsaugoti pagal įstatymą administraciniams, teisiniams ar saugumo tikslams.

Kur mes siunčiame Jūsų duomenis

Lankytojų komentarai gali būti tikrinami naudojant automatinę brukalų paieškos paslaugą.

Kontaktinė informacija

info@skaitalas.lt
Išsaugoti nustatymus
Slapukų nustatymai