36 įdomūs faktai

Visus šiuos faktus galite rasti ir Skaitalas.lt „Facebook“ profilyje. Tad jei norite įdomybes sužinoti pirmieji – tapkite mūsų fanais.

įdomūs faktai, įdomybės

Kad nuspręstų ar nori toliau susitikinėti su moterimi, ar ne, vyrui tereikia 15 minučių. Moteriai – visos valandos.

Mūsų kūnai traukiasi ir to niekaip nesustabdysime. Pasiekus 30 metų, kas 10 metų mūsų ūgis sumažėja po maždaug 1 centimetrą.

Švedijoje yra vyras, kuris oficialiai gauna neįgaliojo pašalpą už tai, kad jis „priklausomas“ nuo sunkiojo metalo muzikos. Per metus jis aplanko maždaug 300 koncertų, dėl ko jam visiškai nelieka laiko darbui. Vyrui pavyko įtikinti valstybę, kad tai jo negalia.

Statistinis „Bugatti“ savininkas vidutiniškai savo garaže turi dar 83 automobilius ir 3 lėktuvus.

Kai kurie miestai Japonijoje ir Škotijoje savo gatvių apšvietimą padarė mėlynos spalvos. Nuo to laiko nusikalstamumas šiuose miestuose gerokai sumažėjo.

Tigro liežuvis toks šiurkštus, kad jis galėtų nulaižyti odą ir mėsą iki pat kaulo.

Pirmoji pasaulyje bauda už greičio viršijimą 1900-aisiais buvo išrašyta Walteriui Arnoldui, kuris lėkė beprotišku 13 km/h greičiu, kai leistinas toje vietoje buvo vos 3 km/h. Kelių erelį pasivijo ir nubaudė su dviračiu važiavęs pareigūnas.

10 metrų gylyje po vandeniu nėra raudonos spalvos, todėl kraujas atrodo esantis žalias.

Jei žmogaus akis būtų skaitmeninė kamera, tai ji turėtų 576 megapikselius.

Kūdikiai nusišypso vidutiniškai 200 kartų per dieną. Suaugusios moterys – 62 kartus, vyrai – tik 8 kartus.

Jei vyras nusišlapina ant nėštumo testo ir šis parodo teigiamą rezultatą, jam reikėtų kuo skubiau pasirodyti pas gydytoją, mat jam gali būti sėklidžių vėžys.

Sacha Baron Cohen, geriau žinomas kaip Boratas, kartu su savo žmona Isla Fisher paaukojo milijoną dolerių sirams, kovojantiems su teroristais.

Kol dar nebuvo išrasti nėštumo testai, ar moteris nėščia daktarai nustatydavo jos šlapimo suleisdami į Afrikinės varlės organizmą. Jei moteris būdavo nėščia, per 12 valandų varlė pradėdavo rujoti.

Australas Bill Morgan kartą jau buvo pripažintas mirusiu, tačiau po 14 minučių nerodant gyvybės ženklų jis atsigavo. Išėjęs iš ligoninės jis nusprendė nusipirkti loterijos bilietą ir jį nutrynęs sužinojo, kad laimėjo 27 tūkst. dolerių vertės automobilį. Šią istoriją pasigavę žurnalistai greitai atvyko pas vyrą ir paprašė, kad šis dėl reportažo nusipirktų dar vieną bilietų ir nutrintų jį prieš kamerą bei suvaidintų, kad laimėjo. Vyras nusipirko bilietą ir iš tiesų laimėjo dar kartą, tik šįkart ne automobilį, o 250 tūkst. dolerių pagrindinį prizą.

Pingvinai irgi užsiiminėja prostitucija. Šie paukščiai naudoja akmenis savo lizdams ir kai nebesugeba rasti akmenų, patelės atsiduoda patinėliams mainais už akmenis.

Vidutinis vyras kasdien pamato maždaug 5 moteris, su kuriomis norėtų permiegoti.

Švedijos karalius Gustavas trečiasis norėjo įrodyti, kad kava yra nuodas. Tad jo paliepimu du daktarai vykdė eksperimentą – kasdien vienam kaliniui girdė po 3 puodelius kavos ir laukė kada šis pasimirs. Deja, kalinys pragyveno tiek daktarus, tiek ir patį karalių.

Pasvėrę žmogaus kūną kelios akimirkos prieš mirtį ir po jos, mokslininkai priėjo išvadą, kad žmogaus siela sveria 21 gramą.

Ilgiausios barzdos savininkas pasaulyje – Hans Nielsen Langseth 1927-aisiais tragiškai žuvo, kai užmynė savo barzdą ir susilaužė kaklą.

Hiperinfliacijos metu 1923-aisiais Vokietijoje buvo pigiau sienas išsitapetuoti banknotais, nei pirkti tapetus.

Dažniausias metas, kada žmonės prabunda naktį, yra 3:44 val.

Kai dar nebuvo žadintuvų, Britanijoje ir Airijoje egzistavo tokia profesija, kaip žadintojai. Pas šiuos žmones iš anksto galėdavai užsisakyti kada nori, kad jie tave pakeltų, ir reikiamu metu jie bus prie tavo namų bei pabels į langą.

Jei „Simpsonų“ veikėjai kas sezoną sentų, tai Bartui dabar būtų 37-eri.

50% vyrų būtų nieko prieš, jei jų antroji pusė turėtų homoseksualių santykių su kita moterimi.

Burj Khalifa dangoraižis yra toks aukštas, kad gali stebėti saulėlydį būdamas apatiniame aukšte, o po to užkilti į viršutinį aukštą ir stebėti saulėlydį vėl.

„Call of Duty“ žaidimas visų žaidėjų kartu paėmus jau žaidžiamas daugiau nei 25 milijardus valandų (2,85 milijono metų), o tai yra ilgiau, nei žmonių rasė žemėje egzistuoja.

Anot paties Vladimiro Putino, jis turi aukščiausią – 9 laipsnio juodąjįTaikvando diržą. Įdomu tai, kad Chuckas Norrisas turi tik 8 laipsnio juodąjį diržą.

Norvegijoje, Longyearbyen miestelyje, yra draudžiama numirti. Kapinės čia uždarytos daugiau nei prieš 70 metų, nes dėl miestelį kaustančio šalčio palaidoti kūnai paprasčiausiai neirsta. O 1917-aisiais lavonai netgi sukėlė epidemiją.

1963-iaisiais Albertas Heinekenas sukūrė alaus butelius, kurie ištuštinti gali būti panaudoti kaip plytos mažiau pasiturinčiose šalyse.

Kai pirmojo pasaulinio karo metais visi Didžiosios Britanijos arkliai buvo perimti į kariuomenės rankas, bulves ir kitas daržoves ūkininkams teko sodinti išsinuomavus cirkų dramblius.

Apklausus 3 tūkst. moterų paaiškėjo, kad iš visų kūno dalių, moterims labiausiai patinka, kai vyrai pagiria jų užpakalius. Be to, 2008-aisiais atlikto tyrimo metu paaiškėjo, kad moterys su didesniais užpakaliais statistiškai yra protingesnės nei moterys, su mažais…

Kinijos valdžia tiesiogine prasme supiršo geriausią šalies krepšininkę bei aukščiausią šalies vyrą, kuriems vėliau gimė pirmasis NBA duris pravėręs Kinijos pilietis – Yao Ming.

Rumunijoje, Biertan miestelyje stovi bažnyčia, o joje yra įrengtas „skyrybų kambarys“. Poros, kurios nori išsiskirti, turi apsistoti tame kambaryje dviems savaitėms. Kambaryje stovi viena mažytė lova, stalas, viena kėdė, viena šakutė ir viena lėkštė. Jei po dviejų savaičių sutuoktiniai vis dar nori išsiskirti, jie gali tai padaryti. Tačiau per pastaruosius 300 metų po tokio išbandymo išsiskyrė tik viena pora.

Kempiniukas yra minėjęs, kad mėnesio darbuotoju tapo jau 374-ą kartą. Jei šį skaičių padalintume iš 12 mėnesių, gautume, kad Traškio užkandinėje jis dirba jau mažiausiai 31-erius metus. Jei jis pradėjo ten dirbti būdamas 18-os, tai Kempiniukui dabar yra 49-eri.

Statistiškai vyras per dieną pameluoja 6 kartus (moteris tik 3).

Pietų Korėjoje galima rasti parkavimo vietų, skirtų tik moterims. Įprastai jos žymimos rožine spalva ir yra platesnės už kitas parkavimosi vietas.

Pasidalink patikusiu straipsniu
Dar daugiau įdomaus turinio mūsų Facebook puslapyje! Kviečiame mus sekti:

Jums taip pat gali patikti...

1 Response

  1. Darius parašė:

    Kinijos komunistų partija

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *