Kompanija jūsų vestuvėms dovanoja 10 tūkst. dolerių, bet jei išsiskirsite, gražinsite sumą su kaupu

startuolis-santuoka

Jungtinėse Amerikos Valstijose anksčiau ar vėliau išsiskiria beveik kas antra pora. Siekiant šį skaičių sumažinti, o galbūt tiesiog pasipelnyti, vienas Sietlo startuolis siūlo besituokiančioms poroms padovanoti iki 10 tūkst. JAV dolerių, kurių šiems nereikės gražinti jei pora niekada neišsiskirs. Tačiau skyryboms įvykus, visą sumą teks gražinti ir dar palūkanas sumokėti.

„SwanLuv“ pavadintas startuolis yra tarsi savotiškas santuokos draudimas arba nauja paskolos forma. Jei planuojate artimiausiu metu susituokti, jums tereikia jiems pateikti paraišką ir nurodyti pageidaujamą sumą iki 10 tūkst. dolerių.

Startuolio įkūrėjas Scott Avy teigia, kad jis visų pirma siekia ne pasipelnyti, o sumažinti besiskiriančių porų skaičių. Dėl šios priežasties skirtis planuojančioms poroms Scott‘as siūlo netgi nemokamas santuokos psichologo paslaugas. O jei santuoka nutrūktu dėl vieno iš sutuoktini kaltės (tarkime – neištikimybės), tai visą sumą gražinti jam vienam ir tektų, taip apsaugant niekuo dėtą kitą sutuoktinį.

Pasidalink patikusiu straipsniu
Dar daugiau įdomaus turinio mūsų Facebook puslapyje! Kviečiame mus sekti:

Jums taip pat gali patikti...

1 Response

  1. auksostilius.lt parašė:

    šiaip labai gerai būtų, jei dažniau padovanotų pinigų vestuvėms, būtų galima tada visiškai pagal savo norus…

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *