Tikras Kazanova: vyras turėjo 17 merginų ir visos jos suplūdo į ligoninę, kai šis pateko į avariją

kazanova

Kai kuriems vyrams sunkiai sekasi susitvarkyti su viena moterimi, o štai Yuan vardu žiniasklaidoje pristatomas kinas jų turėjo net 17! Žinoma, kiekviena iš moterų galvojo, kad yra ta vienintelė, tačiau paslaptis išaiškėjo, kad Kazanova po avarijos buvo nugabentas į ligoninę.

Vyrą demaskavo medikai, kurie apie jo nelaimę pranešė visoms 17 mylimųjų. Su vienomis iš jų Yuan draugavo vos keletą mėnesių, o su kitomis – jau ne vienerius metus. „Kai išgirdau, kad jis ligoninėje, ne juokais sunerimau, tačiau kai atvykau į ligoninę ir pamačiau visas tas gražuoles, kurių nuolat vis daugėjo, nebegalėjau sulaikyti ašarų“, – pasakojo pusantrų metų su Yuan išdraugavusi Xiao Li.

Pasirodo, kad su viena moterimi vyras susitikinėjo jau 9 metus, kai kurias iš moterų jis rėmė finansiškai, o dar viena mergina teigė jau planavusi jų vestuves. Tačiau tai ne vienintelės problemos, kurias dabar turės spręsti Yuan. Iškilus šiai istorijai į viešumą, jo finansais susidomėjo ir Kinijos policija, kuri tirs iš kokių pajamų vyras sugebėjo išlaikyti tokį haremą.

Pasidalink patikusiu straipsniu
Dar daugiau įdomaus turinio mūsų Facebook puslapyje! Kviečiame mus sekti:

Jums taip pat gali patikti...

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *