Tikras Kazanova: vyras turėjo 17 merginų ir visos jos suplūdo į ligoninę, kai šis pateko į avariją

kazanova

Kai kuriems vyrams sunkiai sekasi susitvarkyti su viena moterimi, o štai Yuan vardu žiniasklaidoje pristatomas kinas jų turėjo net 17! Žinoma, kiekviena iš moterų galvojo, kad yra ta vienintelė, tačiau paslaptis išaiškėjo, kad Kazanova po avarijos buvo nugabentas į ligoninę.

Vyrą demaskavo medikai, kurie apie jo nelaimę pranešė visoms 17 mylimųjų. Su vienomis iš jų Yuan draugavo vos keletą mėnesių, o su kitomis – jau ne vienerius metus. „Kai išgirdau, kad jis ligoninėje, ne juokais sunerimau, tačiau kai atvykau į ligoninę ir pamačiau visas tas gražuoles, kurių nuolat vis daugėjo, nebegalėjau sulaikyti ašarų“, – pasakojo pusantrų metų su Yuan išdraugavusi Xiao Li.

Pasirodo, kad su viena moterimi vyras susitikinėjo jau 9 metus, kai kurias iš moterų jis rėmė finansiškai, o dar viena mergina teigė jau planavusi jų vestuves. Tačiau tai ne vienintelės problemos, kurias dabar turės spręsti Yuan. Iškilus šiai istorijai į viešumą, jo finansais susidomėjo ir Kinijos policija, kuri tirs iš kokių pajamų vyras sugebėjo išlaikyti tokį haremą.

Pasidalink patikusiu straipsniu

Jums taip pat gali patikti...

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *