Cristiano Ronaldo apsėstas jaunuolis išleido tūkstančius eurų, kad būtų kuo panašesnis į savo dievaitį

cristiano-ronaldo-kopija

Futbolo žvaigždė Cristiano Ronaldo turi milijonus fanų visame pasaulyje, tačiau ko gero nė vienas nėra apsėstas taip, kaip 17-metis Shanta iš Danijos, kuris eurus, išleistus savo dievaičio gyvenimo kopijavimui, jau skaičiuoja tūkstančiais.

Dabar susipažindamas su naujais žmonėmis Shanta prisistatinėja ne savo tikruoju vardu, o „Ronaldo“. Jis kopijuoja Madrido „Real“ žvaigždės gyvenimą visais įmanomais būdais – atlieka tokias pačias grožio procedūras, perka identiškus rūbus ir visą atributiką, susijusią su Ronaldo.

cristiano-ronaldo-kopija2

„Mano aistra Cristiano yra nenormali. Nežinau kiek pinigų jau išleidau kopijuodamas jo gyvenimą, tačiau reikėtų skaičiuoti tūkstančiais. Priežastis, kodėl aš taip pradėjau daryti – nes norėjau būti toks turtingas ir žinomas kaip jis. Porą kartų esu jį sutikęs gyvai ir galiu pasakyti, kad Ronaldo yra nuostabus žmogus.“, – pasakojo Shanta, kurio aistra Ronaldo prasidėjo 2009-aisiais. Specialiai tam, kad pasimatytų su savo dievaičiu, Shanta šiemet jau 5 kartus skrido į Madridą, kur visą laiką praleido sekiodamas paskui Ronaldo, arba laukdamas jo prie „Real“ treniruočių bazės“.

cristiano-ronaldo-kopija3

Shanta ir pats aktyviai sportuoja, praeitais metais jis netgi dalyvavo Madrido „Real“ talentų akademijoje. Ką gali žinoti, gal vieną dieną futbolo aikštėje išvysime du identiškus Ronaldo.

Pasidalink patikusiu straipsniu
Dar daugiau įdomaus turinio mūsų Facebook puslapyje! Kviečiame mus sekti:

Jums taip pat gali patikti...

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *