7 savaites girtuokliavusią katę teko gydyti nuo pagyrių

giruokliavusi-kate

Gerai, kad katės turi 9 gyvybes, nes ši katė ko gero girtuokliaudama išeikvojo jau bent pusę jų. Aljosha pavadinta katė Vokietijoje, Wurselen mieste, viename vyno rūsyje uždaryta praleido 7 savaites ir per tą laiką išgėrė tris butelius vyno.

Ši istorija nutiko dar liepos mėnesį, kai Aljosha šeimininkai vieną dieną nesulaukė jos grįžtančios į namus, nors šiaip katė iki pietų dažniausiai jau būdavo grįžusi iš savo kasdienių pasivaikščiojimų po miestą. Katės šeimininkė Claudia von Buren išspausdino ir po miestą išplatino apie 150 skrajučių su prašymu padėti surasti katę, tačiau paieškos buvo bergždžios ir moteris jau buvo praradusi viltį, kai vieną dieną paaiškėjo, kad Aljosha 7 savaites išbuvo įkalinta vos už kelių namų esančiame vyno rūsyje. Rūsio šeimininkui patikrinus savo vyno atsargas paaiškėjo, kad katė laiko veltui neleido, ji sudaužė tris vyno butelius ir, panašu, jų turinį išgėrė. Mat grįžusi namo katė buvo kaip nesava, o nuvežus ją pas veterinarą paaiškėjo, kad ji kenčia nuo apsinuodijimo alkoholiu, arba, kitaip tariant, pagyrių.

Savo nuostolius rūsio šeimininkas įvertino 40 eurų. Na, o katei teko tris dienas lašinti lašelines, kol pavyko jos organizmą išvalyti nuo alkoholio.

Pasidalink patikusiu straipsniu
Dar daugiau įdomaus turinio mūsų Facebook puslapyje! Kviečiame mus sekti:

Jums taip pat gali patikti...

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *