Pigi stebėjimo kamera su prabangiomis funkcijomis – „Xiaomi Smart Camera C200“ kameros apžvalga

Kai kalba pasisuka apie stebėjimo kameras – jų pasirinkimas toks platus, kad vieno idealaus varianto, tinkančio visiems, pasiūlyti tiesiog neįmanoma. Tačiau jei ieškote pigios vidaus stebėjimo kameros namams ar biurui – galime pasiūlyti jums puikų variantą – „Xiaomi Smart Camera C200“ modelį. Ši kamera kainuoja vos apie 30-40 eurų, tačiau jos galimybių spektras labai platus, būtent tai ir aptarsime.

Visų pirma reikėtų atkreipti dėmesį į tai, kad ši kamera gali sukinėtis 360 laipsnių kampu bei pasisukti aukštyn ir žemyn. Taigi, pastačius kamerą vienoje vietoje, per mobiliąją aplikaciją galima pasukti kamerą taip, kad matytumėte kiekvieną patalpos kampą.

Valdymas per aplikaciją labai paprastas. Susieję kamerą su „Xiaomi Home“ aplikacija, vos užėję į ją jūs matysite kameros vaizdą ir realiuoju laiku galėsite pasukti kamerą arba priartinti pageidaujamą sritį.

Vaizdai iš kameros gali būti įrašomi arba į debesį, arba į microSD kortelę. Mūsų bandytu atveju naudojome 128 GB talpos microSD kortelę, kurią galima įsigyti iki 5 eurų. Pati kamera gali palaikyti microSD kortelę iki 256 GB talpos. Visgi, net ir su 128 GB talpa įrašinėjant vaizdą kiaurą parą telpa apie 10-11 parų vaizdo įrašai. Vėliau kamera tiesiog pati ištrina seniausius vaizdus ir įrašo naujus.

Taip įrašytus vaizdo įrašus lengvai galima pasiekti per jau minėtą mobiliąją programėlę. Ten visi vaizdo įrašai su vaizdo iškarpomis pateikiami sąraše po valandą, o įėjus į valandos katalogą galima matyti 60 minutės trukmės vaizdo įrašų. Prie kiekvieno jų dar būna pažymima ar toje minutėje per kamerą buvo užfiksuotas judesys.

Kamera turi ir judesio atpažinimo funkciją. Tai reiškia, kad jei stacionariai pastatyta kamera užfiksavo judesį, toliau kamera pati pasisuks reikiamu kampu ir seks paskui judantį objektą. Ši funkcija yra įjungiama papildomai mobiliojoje programėlėje.

Be vaizdo kamera įrašo ir garsą. Naudinga dar ir tai, kad kamera gali ne tik įrašinėti grasus, bet ir juos transliuoti. Tai reiškia, kad jei būdami išvykoje pamatėte per kamerą, kad kažkas yra jūsų namuose, galite užmegzti ryšį su kamera ir per jos garsiakalbį pranešti įsibrovėliui, kad kviečiate policiją.

Pati kamera yra 2.0 megapikselių su 1080p Full HD palaikymu. Nors ir neskamba įspūdingai, tačiau to pilnai pakanka namų stebėjimui bei veidų atpažinimui. Mūsų atveju kamera buvo naudota 35 kv/m patalpoje ir nebuvo tokios vietos, kurioje stovinčio žmogaus veido nebūtų galima atpažinti.

Taigi, tai tikrai puikus prietaisas už juokingą kainą. Vos 30-40 eurų investicija, o namų turto saugumas pakeliamas į naują lygį. Kamerą galite įsigyti Aliexpress parduotuvėje.

Pasidalink patikusiu straipsniu
Dar daugiau įdomaus turinio mūsų Facebook puslapyje! Kviečiame mus sekti:

Jums taip pat gali patikti...

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Šioje svetainėje naudojame slapukus, kad užtikrintume tinkamą svetainės veikimą, analizuotume naršymo statistiką, individualizuotume Jūsų naršymo patirtį bei teiktume Jums aktualius reklaminius skydelius. Taip pat dalijamės informacija apie tai, kaip naudojatės mūsų svetaine su mūsų reklamos ir analizės partneriais. Plačiau
Slapukų nustatymai
Sutikti
Nesutikti
Privatumo ir slapukų politika
Privatumo ir slapukų politika
Pavadinimas Aktyvuotas

Kas mes esame

Mūsų tinklalapio adresas yra: https://skaitalas.lt

Kokius asmeninius duomenis mes renkame ir kodėl tai darome

Komentarai

Kai lankytojai rašo komentarus tinklalapyje, mes renkame duomenis, matomus komentaro paskelbimo formoje, o taip pat lankytojo IP adresą bei naršyklės vartotojo įrašą, kad apsisaugotume nuo brukalų. Iš Jūsų el.pašto adreso gali būti sugeneruotas anonimizuotas duomenų įrašas (angl. hash) ir pateiktas Gravatar paslaugos teikėjui, norint patikrinti, ar Jūs naudojatės šia paslauga. Gravatar privatumo politika pateikiama čia: https://automattic.com/privacy/. Patvirtinus Jūsų komentarą, Jūsų profilio nuotrauka yra matoma viešai šalia Jūsų komentaro.

Kontaktų formos

Kontaktų formoje Jūsų pateikiami duomenys (tokie kaip vardas, el.pašto adresas), naudojami tiks atsakyti Jums el.paštu ir trečioms šalims neperduodami.

Slapukai (cookies)

Kai Jūs rašote komentarą šiame tinklalapyje, Jūs galite pasirinkti, ar norite, kad Jūsų vardas, el.paštas ir tinklalapis būtų išsaugotas slapukuose. Taip daroma Jūsų patogumui, kad Jums nereikėtų šių duomenų suvedinėti iš naujo, kiekvieną kartą kai komentuojate. Šie slapukai saugomi vienerius metus. Slapukų pagalba yra tvarkomas Jūsų IP adresas, naršymo informacija, tokia kaip aplankytos interneto svetainės sritys, svetainėje praleistas laikas ir pan.

Iš kitų tinklalapių įkeltas turinys

Šiame tinklalapyje gali būti iš kitų tinklalapio įkelto turinio (pavyzdžiui, video, paveikslėliai, tekstas ir pan.). Tokio įkelto turinio peržiūra ir veiksmai su juo šiame tinklalapyje prilygsta apsilankymui tuose tinklalapiuose, iš kurių turinys yra įkeltas. Šie tinklalapiai gali rinkti duomenis apie Jus, naudoti slapukus (cookies), trečiųjų šalių sekimo paslaugas ir stebėti Jūsų veiksmus su įkeltu turiniu, įskaitant ir tuos atvejus, kai turite paskyrą ir esate prisijungęs prie minėtų tinklalapių.

Su kuo mes dalinamės Jūsų duomenimis

Jūsų naršymo duomenimis dalinamės su Google sistema tinklalapio statistikos pildymo ir suasmenintos reklamos rodymo tikslais. Jei šiais duomenimis dalintis nenorite, prašome tai pažymėti slapukų nustatymuose.

Kaip ilgai mes saugome Jūsų duomenis

Jei parašote komentarą, jo tekstas ir metaduomenys yra saugomi neribotą laiką. Taip daroma todėl, kad galėtume atpažinti ir patvirtinti ateities komentarus automatiškai, vietoje administratoriaus patvirtinimo.

Jūsų teisės

Jei Jūs turite paskyrą šiame tinklalapyje, arba kada nors rašėte čia komentarą, galite reikalauti gauti duomenų eksporto failą su visais asmeniniais duomenimis, kuriuos mes turime apie Jus, įskaitant ir tuos, kuriuos pats mums pateikėte. Jūs taip pat galite reikalauti, kad mes ištrintume visus mūsų turimus Jūsų asmeninius duomenis. Šie abu reikalavimai negalioja duomenims, kuriuos mes privalome išsaugoti pagal įstatymą administraciniams, teisiniams ar saugumo tikslams.

Kur mes siunčiame Jūsų duomenis

Lankytojų komentarai gali būti tikrinami naudojant automatinę brukalų paieškos paslaugą.

Kontaktinė informacija

info@skaitalas.lt
Išsaugoti nustatymus
Slapukų nustatymai