Faktai apie vyrų stilių

Tyrimo metu išsiaiškinta, kad barzdoti vyrai moterims 2-3 kartus dažniau pasirodė patrauklesni už švariai nusiskutusius vyrus.

To paties tyrimo metu išsiaiškinta, kad pliki vyrai moterims atrodė maždaug 2,5 centimetro aukštesni, nei iš tiesų buvo, ir maždaug 13% stipresni už vyrus su plaukais.

Įdomu tai, kad per visą savo gyvenimą vyras skusdamasis praleidžia apie 6 mėnesius.

Greičiausiai nustebsite sužinoje, kad populiariausias vyrų apavas XIX amžiuje buvo aukštakulniai ant platformų.

Iki XX amžiaus vidurio rožinė buvo vyrų spalva. XVIII amžiuje vyrai ne tik dėvėjo rožinius drabužius, bet ir juos papuošdavo gėlėmis, o 1900-aisiais turtingiausi jaunuoliai sportuodavo būtent su rožine apranga. Viskas pasiketė maždaug 1960-aisiais, kai vaikiškus drabužius parduodančios kompanijos pradėjo lytims taikyti skirtingas spalvas: berniukams – mėlyna, mergaitėms – rožinę.

Pasirodo, kad vyrai save veidrodyje nužiūrinėja dažniau nei moterys. Apklausus 1000 žmonių Didžiojoje Britanijoje paaiškėjo, kad vyras per dieną į veidrodį žvilgteli maždaug 23 kartus, o moteris – 16.

Ne Adidas sugalvojo savo trijų juostelių logotipą. Pradžioje jis priklausė Suomijos kompanijai Karhu, kuri tokį logotipą dėjo ant savo sportbačių, tačiau galiausiai kompanija už 1600 eurų ir du butelius viskio buvo parduoda ponui Adi Dassler, kurio kompanija dabar žinoma kaip Adidas.

Iki XVII amžiaus vyrai nedevėjo apatinių.

Nuo pat faraono Tutanchamono laikų vyriškos apyrankės buvo dėvimos kaip galios simbolis. Tutanchamonas nešiojo odines apyrankes norėdamas pabrėžti savo monarchijos galią. Odines apyrankes dėvėjo ir Graikijos bei Romos kariai, iš jų netgi buvo galima suprasti koks kareivio rangas.

Polo marškinėlius pirmieji pradėjo dėvėti teniso žaidėjai, o ne polo.

Pasidalink patikusiu straipsniu
Dar daugiau įdomaus turinio mūsų Facebook puslapyje! Kviečiame mus sekti:

Jums taip pat gali patikti...

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *