12 sūnų auginanti šeima norėjo dukros. Pabandė 13-ą kartą – ir vėl sūnus.

gime-berniukas

Amerikiečių sutuoktinių pora, kuri jau turi 12 sūnų, ryžosi gimdyti 13-ą kartą, nes vyras norėjo dukters. Trečiadienį moteris pagimdė ir… vėl sūnus!

Džėjus ir Kateri Schwandtai iš Mičigano valstijos turėjo jau 12 sūnų – Tailerį (22), Zaką (18), Brendoną (16), Tomį (13), Vinį (12), Kalviną (10), Geibą (8), Veslį (6), Čarlį (5), Luką (3) ir jaunėlį Takerį (1 metai ir 9 mėnesiai), kai ryžosi gimdyti tryliktą kartą. Trečiadienį sutuoktiniams gimė dar vienas sveikas 4 kilogramų sūnus. Išrinkti jam vardą patikėta broliams.

gausi-seima

40-metis Džėjus neslėpdamas žurnalistams atvirai pasakė, kad šįkart norėjo mergaitės. Kadangi jo žmona pati yra iš 14 vaikų šeimos, jiedu sakė bandysiantys dar kartą. Matematikos entuziastai paskaičiavo, kad tikimybė iš eilės pagimdyti 13 berniukų buvo vos 1 iš 8192.

gausi-saimynele

Augindama tokią gaują vaikų Kateri pripažįsta: „Veiklos yra labai daug, sąmyšio ir chaoso dar daugiau, bet daugiausia – meilės.“. Šiuo metu gausiosios šeimynėlės gyvenimą filmuoja viena JAV televizija, kuris iš to sukurs realybės šou.

Pasidalink patikusiu straipsniu
Dar daugiau įdomaus turinio mūsų Facebook puslapyje! Kviečiame mus sekti:

Jums taip pat gali patikti...

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *