Jauna moteris nuskendo, nes jos tėtis neleido „nepažįstamajam“ prie jos liestis

dubajaus-papludimys

Viename Dubajaus paplūdimyje savaitgalį įvyko nemalonus incidentas – nuskendo 20-metė mergina. Tačiau ši istorija ko gero nebūtų taip aptarinėjama, jei ne vienas faktas – išgelbėti skęstančią merginą buvo visos galimybės, tačiau to padaryti neleido jos tėvas, nes, anot jo, prisilietęs nepažįstamas vyras būtų suteršęs jo dukrą.

Kalbėdamas Jungtinių Arabų Emyratų žiniasklaidai Dubajaus policijos viršininkas Col Ahmed Burqibah teigė, kad tai viena skaudžiausių istoriją per visus jo darbo metus: „Tai įvykis, kurio niekada nepamiršiu. Azijietis vyras kartu su žmona ir vaikais poilsiavo paplūdimyje. Vaikai maudėsi vandenyje ir staiga jo 20-metė dukra pradėjo šauktis pagalbos. Paplūdimyje buvę gelbėtojai tuojau pat puolė link jos, tačiau čia juos pasitiko kliūtis, neleidusi išgelbėti merginos gyvybės – jos tėvas, kuris pasakė, kad jei kas nors palies jo dukrą – suterš ją.“

Gelbėtojų teigimu paplūdimyje įvyko grumtynės ir kai jiems pagaliau pavyko įveikti aukštą ir stiprų tėvą, merginos gyvybė jau buvo užgesusi. Gelbėtojai pacitavo tėvo žodžius: „Geriau mano dukra bus mirusi, nei paliesta nepažįstamo vyro“.  Po incidento vyriškis buvo sulaikytas policijos pareigūnų.

Pasidalink patikusiu straipsniu
Dar daugiau įdomaus turinio mūsų Facebook puslapyje! Kviečiame mus sekti:

Jums taip pat gali patikti...

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *