Dar viena keista mada užkariauja pasaulį – nagai-burbulai

nagai-burbulai

Kai kurios šiuolaikinės mados yra tokios keistos, kad apskritai sunku suvokti kaip kažkam galėjo šauti į galvą, kad tai yra gražu. Tačiau, vis dėlto kone kas mėnesį išgirstame vis apie naują mados bumą. Šįkart tikra sensacija socialiniuose tinkluose tapo burbulo formos nagai.

Technika, kaip nagus „padailinti“ taip, kad jie atrodytų tarsi pripūsti oro, atsirado dar 2009-aisiais, tačiau masiškai išpopuliarėjo tik visai nesenai, kai socialiniame tinkle „Instagram“ pradėjo plisti nuotraukos su tokiais nagais. Pasirodo ant nago paviršiaus pakanka uždėti akrilinį rutuliuką ir po to sluoksnis po sluoksnio jį užtepti nagų laku.

nagai-burbulai2

Garsenybių nagų ekspertė Pattie Yankee pripažino, kad viso to esmė – kuo labiau iškelti nagą. Ji taip pat atskleidė, kad panaši mada egzistavo ir aštuntajame praėjusio amžiaus dešimtmetyje.

Dabar tūkstančiai moterų kelia savo nagų-burbulų nuotraukas į socialinius tinklus. Dažniausiai tai daroma su #bubblenails žyma.

Pasidalink patikusiu straipsniu
Dar daugiau įdomaus turinio mūsų Facebook puslapyje! Kviečiame mus sekti:

Jums taip pat gali patikti...

1 Response

  1. nagu frezos parašė:

    kaip greit atėjo ta mada, taip greit ir išėjo 😀 man tai norisi imt nagų frezą ir nuimti visas tas “grožybes” .. padaryti normalius nagus.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *