Pietų Korėjoje sporto aistruolius keičia robotai

Robotų tribūna

Robotų tribūna

Pietų Korėjos aukščiausios beisbolo lygos viena iš autsaiderių, „Hanhwa Eagles“ ekipa, sugalvojo originalų būdą, kaip padidinti komandos palaikymą rungtynių metu. Kadangi į varžybas ateina vis mažiau ir mažiau aistruolių, komandos vadovybė pristatė „Fanbots“ pavadintų robotų pilną tribūną, kuri padės palaikyti namų komandą sirgaliams, negalintiems ateiti į varžybas.

Robotai kartais būna net aktyvesni už tikrus sirgalius

Robotai kartais būna net aktyvesni už tikrus sirgalius

Tokių kraštutinių veiksmų vadovybė buvo priversta imtis dėl itin prastų komandos rezultatų, per pastaruosius penkis sezonus „Hanhwa Eagles“ patyrė daugiau nei 400 pralaimėjimų ir dalis sirgalių tiesiog pradėjo gėdytis lankytis stadione. Tačiau jie ir toliau noriai žiūri varžybas internetu, tad buvo nuspręsta tokius aistruolius pakeisti robotais, kurie ne tik turės žmonių veidus, bet ir demonstruos sirgalių internetu siunčiamus šūkius.

Įdomu tai, kad bent jau kuriam laikui tokia avantiūra davė naudos, mat po to, kai varžybas pradėjo stebėti robotai, žmonės irgi pradėjo lankytis varžybose išpirkdami beveik visus bilietus. Deja, bet greičiausiai ne todėl, kad pamatytų savo mylimos komandos pergales, o kad pasigrožėtų robotais.

Pasidalink patikusiu straipsniu
Dar daugiau įdomaus turinio mūsų Facebook puslapyje! Kviečiame mus sekti:

Jums taip pat gali patikti...

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *