Identiškos dvynės gyvena vieną gyvenimą ir dalinasi vienu vaikinu

Merginos ir jų išrinktasis

Merginos ir jų išrinktasis

Australės Anna ir Lucy DeCinque yra ne tik identiškos dvynės, jos tiesiog super identiškos dvynės. Sesės tiesiogine to žodžio prasme gyvena vieną gyvenimą: naudojasi viena Facebook paskyra, turi vieną darbą, vieną namą, vieną automobilį ir netgi vieną vaikiną. Baigusios tą patį darželį, mokyklą ir koledžą jos išleido daugiau nei 200 tūkst. JAV dolerių plastinėms operacijoms, kad dar labiau supanašėtų viena į kitą.

Anna ir Lucy yra tokios panašios, kad netgi jų pačių tėčiui kartais tekdavo paklausti: „Kuri tu esi?“. Tik mama yra kiek akylesnė ir žino, kad viena iš dukrų turi nedidelį apgamą ant smakro, o kita – randą ant kaktos.

Grožio procedūros visada vyksta tik kartu

Grožio procedūros visada vyksta tik kartu

Merginos pasakoja, kad anksčiau savo panašumu naudodavosi kur kas dažniau, nei dabar. Ypač joms patikdavo apsikeisti einant į pasimatymus su vaikinais. Šie nieko neįtardavo. Kaip pačios teigia, dabar šiuo klausimu jos jau „susitūpėjo“. O tai reiškia kad abi sesutės dalinasi vienu vyru tiek miegamajame, tiek ir už jo ribų.

„Mums tai visai normalu“, – pasakoja Lucy. „Mes turime vieną vaikiną ir visi trys dalinamės viena lova. Mūsų skoniai sutampa visada, tad normalu, kad mudviem patinka tas pats vaikinas. Mes kartu mylimės, o vaikinams juk mylėtis su dviem merginoms – svajonės išsipildymas“ – atviravo viena iš sesių.

Neįmanoma atskirti

Neįmanoma atskirti

Merginos visą gyvenimą stengiasi nenutolti viena nuo kitos daugiau nei per kelis metrus. Vienintelis kartas, kai jos buvo bent kažkiek skirtingos, buvo kai joms sukako 12 metų. Anna tuo metu augino ilgus plaukus, o Lucy juos nusirėžė visai trumpai.

Įkvėptos Kim Kardashian, kai joms sukako 24-eri, abi sesės pasididino savo krūtines nuo BB dydžio iki DD. Ir ne tik kūno linijas jos stengiasi palaikyti identiškas, netgi jų drabužių spintos praktiškai vienodos, o jose yra pilna mini sijonu ir vos sėdmenis dengiančių suknelių.

Merginos akivaizdžiai mėgaujasi joms aplinkinių rodomu dėmesiu. Įdomu tik kiek jas sutikusių praeivių vėliau kreipiasi į akių daktarus dėl dvejinimosi akyse.

Pasidalink patikusiu straipsniu
Dar daugiau įdomaus turinio mūsų Facebook puslapyje! Kviečiame mus sekti:

Jums taip pat gali patikti...

5 komentarai

 1. fuck parašė:

  Nu ko noret, matosi, kad daunes 😀 bet ir turi drasos pasirodyt pries visa pasauly 😀 😀 😀 tas bachuras ju matyt aklas 😀 😀 😀 as tokias sutikus vakare po tamsiai sirdies infarkta gauciau anksciau laiko 😀 😀 😀 bewt ir baisios 😀

 2. AtA parašė:

  Jezau, kokios baisos

 3. korne parašė:

  Dieve, kokios baisios!!!

 1. 23 kovo, 2020

  […] Prieš beveik penkerius metus rašėme apie indentiškas dvynes Anna ir Lucy iš Australijos, kurios atrodo, lyg gyventų vieną gyvenimą. Jos atrodo identiškai – jos rengiasi identiškai ir jos netgi gyvena su tuo pačiu vyru. Tačiau dabar jos dar kartą nustebino pasaulį. […]

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *