Įdomūs faktai apie tualetinį popierių

Maždaug 70% žmonių visame pasaulyje nenaudoja tualetinio popieriaus.

Vidutiniame namų ūkyje vieno rulonėlio tualetinio popieriaus pakanka penkioms dienoms.

Vidutinis žmogus vieno apsilankymo tualete metu sunaudoja 8-9 popieriaus lapelius.

Per dieną toks žmogus sunaudoja 57 popieriaus lapelius.

7% amerikiečių pripažįsta pasiimantys tualetinį popierių iš viešbučių ir motelių.

Reikia nukirsti maždaug 384 medžius, kad iš jų būtų galima pagaminti tiek tualetinio popieriaus, kiek reikia vienam žmogui per visą gyvenimą.

Vidutinis žmogus sunaudoja 100 tualetinio popieriaus ritinėlių per metus.

Kasdien visame pasaulyje pagaminama daugiau nei o 83 mln. tualetinio popieriaus ritinėlių.

Pirmosios tualetinio popieriaus apraiškos buvo naudojamos Kinijoje VI amžiuje.

Masinė tualetinio popieriaus gamyba Kinijoje prasidėjo XIV amžiuje.

Kiekvienais metais reikia maždaug 10 milijonų medžių, kad turėtume kuo nusivalyti užpakalius.

Vidutinis tualetinio popieriaus ritinėlis sudarytas iš 333 lapelių.

Brangiausią tualetinį popierių, skirtą masiniam naudojimui, gamina Renova. Jie yra išleidę trijų sluoksnių tualetinį popierių, kurio ritinėlis kainuoja apie 3 eurus. Šis tualetinis popierius yra skirtingų spalvų: juodas, raudonas, mėlynas žalias. Jį itin mėgsta žvaigždės. Beyonce naudoja tik raudonos spalvos Renova popierių. Kris Jenner – tik juodos spalvos popierių.

Paklausus žmonių ką jie pasiimtų į negyvenamą salą net 49% žmonių tualetinį popierių įvardino anksčiau nei maistą.

Antrojo pasaulinio karo metais britų kariai gaudavo 3 tualetinio popieriaus lapelius, kai tuo tarpu amerikiečių kariai – 22.

Mikrobai, esantys išmatose, gali prasiskverbti pro 10 tualetinio popieriaus sluoksnių.

Taip pat skaitykite:

Pasidalink patikusiu straipsniu
Dar daugiau įdomaus turinio mūsų Facebook puslapyje! Kviečiame mus sekti:

Jums taip pat gali patikti...

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Šioje svetainėje naudojame slapukus, kad užtikrintume tinkamą svetainės veikimą, analizuotume naršymo statistiką, individualizuotume Jūsų naršymo patirtį bei teiktume Jums aktualius reklaminius skydelius. Taip pat dalijamės informacija apie tai, kaip naudojatės mūsų svetaine su mūsų reklamos ir analizės partneriais. Plačiau
Slapukų nustatymai
Sutikti
Nesutikti
Privatumo ir slapukų politika
Privatumo ir slapukų politika
Pavadinimas Aktyvuotas

Kas mes esame

Mūsų tinklalapio adresas yra: https://skaitalas.lt

Kokius asmeninius duomenis mes renkame ir kodėl tai darome

Komentarai

Kai lankytojai rašo komentarus tinklalapyje, mes renkame duomenis, matomus komentaro paskelbimo formoje, o taip pat lankytojo IP adresą bei naršyklės vartotojo įrašą, kad apsisaugotume nuo brukalų. Iš Jūsų el.pašto adreso gali būti sugeneruotas anonimizuotas duomenų įrašas (angl. hash) ir pateiktas Gravatar paslaugos teikėjui, norint patikrinti, ar Jūs naudojatės šia paslauga. Gravatar privatumo politika pateikiama čia: https://automattic.com/privacy/. Patvirtinus Jūsų komentarą, Jūsų profilio nuotrauka yra matoma viešai šalia Jūsų komentaro.

Kontaktų formos

Kontaktų formoje Jūsų pateikiami duomenys (tokie kaip vardas, el.pašto adresas), naudojami tiks atsakyti Jums el.paštu ir trečioms šalims neperduodami.

Slapukai (cookies)

Kai Jūs rašote komentarą šiame tinklalapyje, Jūs galite pasirinkti, ar norite, kad Jūsų vardas, el.paštas ir tinklalapis būtų išsaugotas slapukuose. Taip daroma Jūsų patogumui, kad Jums nereikėtų šių duomenų suvedinėti iš naujo, kiekvieną kartą kai komentuojate. Šie slapukai saugomi vienerius metus. Slapukų pagalba yra tvarkomas Jūsų IP adresas, naršymo informacija, tokia kaip aplankytos interneto svetainės sritys, svetainėje praleistas laikas ir pan.

Iš kitų tinklalapių įkeltas turinys

Šiame tinklalapyje gali būti iš kitų tinklalapio įkelto turinio (pavyzdžiui, video, paveikslėliai, tekstas ir pan.). Tokio įkelto turinio peržiūra ir veiksmai su juo šiame tinklalapyje prilygsta apsilankymui tuose tinklalapiuose, iš kurių turinys yra įkeltas. Šie tinklalapiai gali rinkti duomenis apie Jus, naudoti slapukus (cookies), trečiųjų šalių sekimo paslaugas ir stebėti Jūsų veiksmus su įkeltu turiniu, įskaitant ir tuos atvejus, kai turite paskyrą ir esate prisijungęs prie minėtų tinklalapių.

Su kuo mes dalinamės Jūsų duomenimis

Jūsų naršymo duomenimis dalinamės su Google sistema tinklalapio statistikos pildymo ir suasmenintos reklamos rodymo tikslais. Jei šiais duomenimis dalintis nenorite, prašome tai pažymėti slapukų nustatymuose.

Kaip ilgai mes saugome Jūsų duomenis

Jei parašote komentarą, jo tekstas ir metaduomenys yra saugomi neribotą laiką. Taip daroma todėl, kad galėtume atpažinti ir patvirtinti ateities komentarus automatiškai, vietoje administratoriaus patvirtinimo.

Jūsų teisės

Jei Jūs turite paskyrą šiame tinklalapyje, arba kada nors rašėte čia komentarą, galite reikalauti gauti duomenų eksporto failą su visais asmeniniais duomenimis, kuriuos mes turime apie Jus, įskaitant ir tuos, kuriuos pats mums pateikėte. Jūs taip pat galite reikalauti, kad mes ištrintume visus mūsų turimus Jūsų asmeninius duomenis. Šie abu reikalavimai negalioja duomenims, kuriuos mes privalome išsaugoti pagal įstatymą administraciniams, teisiniams ar saugumo tikslams.

Kur mes siunčiame Jūsų duomenis

Lankytojų komentarai gali būti tikrinami naudojant automatinę brukalų paieškos paslaugą.

Kontaktinė informacija

info@skaitalas.lt
Išsaugoti nustatymus
Slapukų nustatymai