Paskutinė audio kasečių gamykla JAV gyvena geriau, nei bet kada anksčiau

audio-kasetes

Dauguma mūsų audio kasečių rankose nelaikėme jau gerą dešimtmetį, o jaunoji karta jų ko gero visai nėra čiupinėję. Tačiau tai nereiškia, kad fabrikai, gaminantys kasetes, turėtų stovėti tušti be darbo. Anaiptol, paskutinis Jungtinėse Amerikos Valstijose vis dar veikiantis kasečių fabrikas išgyvena geriausius laikus, per visą savo gyvavimo istoriją.

„National Audio Company“ (NAC) kompanija įkurta buvo 1969-aisiais ir dabar jos savininkams neša didesnį pelną nei tada, kai muzikos industriją užkariavo audio kasetės. Taip yra todėl, kad visi kompanijos konkurentai vos prasidėjus skaitmeninei erai pamažu perėjo prie CD laikmenų gamybos ir, anksčiau ar vėliau, nutraukė audio kasečių gamybą. Na, o NAC niekur neskubėjo, jie liko ištikimi kasetėms ir laukė akimirkos, kada jos vėl grįš į madą. Ir sulaukė. Dabar jausdami nostalgiją žmonės masiškai perka audio kasetes, o kadangi JAV nebelikę nei vieno konkurento NAC kompanijai, ji gyvuoja kaip inkstas taukuose.

kaseciu-gamyba

Nors didžioji dalis NAC pelno gaunama iš tuščių kasečių gamybos, kompanijos atstovė Susie Brown teigia: „Susidomėjimas kasetėmis juntamas ir iš muzikinių grupių. Jos vis dažniau kreipiasi į mus norėdamos įrašyti savo audio kasetes“. Kaip pavyzdį galima paminėti grupę „Metallica“, kuri savo albumą „Guardians of the Galaxy“ taip pat išleis ir audio kasetėse.

Pasidalink patikusiu straipsniu
Dar daugiau įdomaus turinio mūsų Facebook puslapyje! Kviečiame mus sekti:

Jums taip pat gali patikti...

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *