LG pristatė pirmąjį pasaulyje uodus atbaidantį telefoną

Indijoje vykusio mobiliųjų technologijų kongreso metu praėjusią savaitę korėjiečių kompanija LG pristatė tai, ko mobiliųjų telefonų rinkoje dar nebuvo – išmanųjį telefoną, atbaidantį uodus. Numatoma, kad LG K7i pavadintas telefonas bus pardavinėjamas išskirtinai tose šalyse, kurioje kraujasiurbių problema yra opiausia.

LG „Mosquito Away“ pavadinta technologija uodus atbaido ultragarso bangomis, kurios žmogui nėra girdimo. Ši technologija jau taikoma kai kuriuose LG televizoriuose ir oro kondicionieriuose. Anot LG atstovų, technologija yra visiškai saugi žmonėms, nes priešingai nei daugumoje uodus atbaidančių priemonių, joje nenaudojami jokie chemikalai, o tik žmogui nežalingos 30KHz dažnio garso bangos.

Nors mokslo pasaulyje atsirado gausybė skeptikų, kurie teigia, kad ši technologija nėra veiksminga, LG tvirtina, kad testų metų „Mosquito Away“ atbaidė 72 proc. uodų.

Tačiau jei jau šokate iš džiaugsmo, kad galėsite nusipirkti šį telefoną, jūsų entuziazmą turime nuslopinti. Mat pirmiausia LG K7i bus pardavinėjamas Indijoje, o vėliau, atsižvelgiant į paklausą, bus sprendžiama kur praplėsti jo prekybą.

Pasidalink patikusiu straipsniu
Dar daugiau įdomaus turinio mūsų Facebook puslapyje! Kviečiame mus sekti:

Jums taip pat gali patikti...

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *