Įstatymai, kuriuos gudrūs žmonės sugalvojo kaip apeiti

JAV šlepečių gamintojai yra apmokęstinti itin mažais mokesčiais. Dėl šios priežasties Converse sportbačių gamintojai ant savo gaminamų batų padų uždeda itin ploną veltinio sluoksnį ir deklaruoja sportbačius kaip šlepetes. Dėka to vietoj 37% mokesčių jie sumoka vos 3%.

Prostitucija Japonijoje yra nelegali, tačiau leidžiama miegoti su žmogumi, kuriam tu sumokėjai už kitą jo teikiamą paslaugą. Štai kodėl daugybė viešnamių Japonijoje ima pinigus ne už tai, kad miegama su jų darbuotojomis, o už tai, kad naudojamasi jų kambarių voniomis.

Meine pardavinėti marihuaną yra nelegalu, tačiau jos turėti ar ją naudoti yra leidžiama. Todėl kai kurie „gudruoliai“ yra įkūrę žolės suradimo versliukus. Jiems tereikia pasakyti kokį kiekį marihuanos „pametei“ ir už tam tikrą mokestį jie suras ir grąžins „pamestą“ žolę.

Kai Minesotos baruose 2007 metais buvo uždrausta rūkyti, vieno baro savininkas atkreipė dėmesį, kad teatre aktoriams ant scenos rūkyti leidžiama, todėl jis savo barą uždeklaravo kaip teatrą, o jo klientai buvo laikomi aktoriais, kuriems leidžiama rūkyti.

Kadangi pagal JAV įstatymus mokyklose tiekiamuose patiekaluose turi būti bent viena daržovė, o Ronaldas Reiganas norėjo sutaupyti pinigų valstybės biudžete, jis pomidorų padažą priskyrė prie daržovių.

Pasidalink patikusiu straipsniu
Dar daugiau įdomaus turinio mūsų Facebook puslapyje! Kviečiame mus sekti:

Jums taip pat gali patikti...

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *