Absurdiškiausios mirtys, kuriomis anapilin iškeliavo žmonės

absurdiskiausios-mirtys

Virtuvės šefas Peng Fan iš Kinijos buvo nužudytas kobros. Bėda ta, kad kobra jau kaip ir turėjo būti negyva. Jos galva buvo nukirsta prieš maždaug 20 minučių ir padėta šalia šefo, kuris maistui ruošė gyvatės kūną, bet kobros galva staiga puolė vyrą ir suleido jam mirtiną dozę nuodų.

Užkietėjęs knarkalius Markas Gleesonas 1996-aisias nusprendė išbandyti naują ramaus miego būdą. Prieš miegą jis į nosies šnerves įsikišo du higieninius tamponus, bet taip ir nebepabudo, nes užduso.

32-ejų Edwardas Archboldas iš Floridos valstijos (JAV) 2012-aisiais laimėjo tarakonų valgymo varžybas, o po kurio laiko numirė, mat atrijęs dalį vabalų užspringo smulkiomis tarakonų kūnų dalimis.

Dar trys absurdiškos mirtys praktiškai vienu metu 1983-aisiais įvyko Buenos Airese. Pro 13-o aukšto langą iškritęs šuo nusileido šaligatviu ėjusiai pensininkei ant galvos ir ją užmušė. Kitą 75-erių metų pensininkę užmušė autobuso vairuotojas, kuris užsižiūrėjo į pirmąją nukentėjusiąją. O dar vienas vyras incidentų vietoje mirė iš šoko patyręs širdies smūgį.

1988-aisiais patyręs parašiutininkas Ivanas McGuire norėjo įamžinti savo nusileidimą iš padangių. Bėda ta, kad kamerą jis pasiėmė, o parašiuto – ne. Vyras pats nufilmavo savo tragišką mirtį.

1982-aisiais vienas amatininkas iš Prancūzijos, vardu Marc Bourjade mirė savo darbo vietoje, kai ant jo užkrito eilė karstų, kuriuos jis gamino. Vėliau jis buvo palaidotas viename iš jį pražudžiusių karstų.

2001-aisias Roger Wallace Arizonoje (JAV) skraidino savo radijo bandomis valdomą lėktuvėlį, kai išskridęs priešais saulę nustojo jį matyti ir maždaug 65km/h greičiu trenkė 3 kilogramus sveriantį lėktuvėlį sau į galvą.

Garsus Nigerijos verslininkas, vardu Uroko Onoja mirė taip, kaip ko gero norėtų kiekvienas vyras – mylėdamasis. Bėda ta, kad tai jis dar ne visai savo noru. Vyriškis turėjo šešias žmonas iš kurių penkios pavydėjo, kad jis dažniausiai mylisi tik su jauniausiąja. Taigi, šios apsiginklavusios peiliais ir lazdomis pareikalavo duoti joms meilės. Keturias moteris Uroko spėjo patenkinti ir tada staiga liovėsi kvėpavęs.

28-erių Jennifer Strange iš JAV mirė nuo vandens perdozavimo. Ji dalyvavo vienos radijo stoties žaidime, kurio metu daugiausiai vandens išgėręs dalyvis turėjo gauti „Wii“ žaidimų kompiuterį. Deja, moteris taip ir nespėjo pasidžiaugti prizu.

69-erių fermeris Terry Vance Garner buvo suėstas savo paties kiaulių. Ekspertai kiaulių garde rado tik kaulus ir drabužių skutelius. Iš dantų jiems pavyko nustatyti aukos tapatybę. Pasak ekspertų, greičiausiai jis įkrito į gardą, prarado sąmonę, o vėliau išalkusios kiaulės per maždaug savaitę visiškai suvalgė jo minkštuosius audinius.

Pasidalink patikusiu straipsniu
Dar daugiau įdomaus turinio mūsų Facebook puslapyje! Kviečiame mus sekti:

Jums taip pat gali patikti...

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *