Absurdiškiausios mirtys, kuriomis anapilin iškeliavo žmonės

absurdiskiausios-mirtys

Virtuvės šefas Peng Fan iš Kinijos buvo nužudytas kobros. Bėda ta, kad kobra jau kaip ir turėjo būti negyva. Jos galva buvo nukirsta prieš maždaug 20 minučių ir padėta šalia šefo, kuris maistui ruošė gyvatės kūną, bet kobros galva staiga puolė vyrą ir suleido jam mirtiną dozę nuodų.

Užkietėjęs knarkalius Markas Gleesonas 1996-aisias nusprendė išbandyti naują ramaus miego būdą. Prieš miegą jis į nosies šnerves įsikišo du higieninius tamponus, bet taip ir nebepabudo, nes užduso.

32-ejų Edwardas Archboldas iš Floridos valstijos (JAV) 2012-aisiais laimėjo tarakonų valgymo varžybas, o po kurio laiko numirė, mat atrijęs dalį vabalų užspringo smulkiomis tarakonų kūnų dalimis.

Dar trys absurdiškos mirtys praktiškai vienu metu 1983-aisiais įvyko Buenos Airese. Pro 13-o aukšto langą iškritęs šuo nusileido šaligatviu ėjusiai pensininkei ant galvos ir ją užmušė. Kitą 75-erių metų pensininkę užmušė autobuso vairuotojas, kuris užsižiūrėjo į pirmąją nukentėjusiąją. O dar vienas vyras incidentų vietoje mirė iš šoko patyręs širdies smūgį.

1988-aisiais patyręs parašiutininkas Ivanas McGuire norėjo įamžinti savo nusileidimą iš padangių. Bėda ta, kad kamerą jis pasiėmė, o parašiuto – ne. Vyras pats nufilmavo savo tragišką mirtį.

1982-aisiais vienas amatininkas iš Prancūzijos, vardu Marc Bourjade mirė savo darbo vietoje, kai ant jo užkrito eilė karstų, kuriuos jis gamino. Vėliau jis buvo palaidotas viename iš jį pražudžiusių karstų.

2001-aisias Roger Wallace Arizonoje (JAV) skraidino savo radijo bandomis valdomą lėktuvėlį, kai išskridęs priešais saulę nustojo jį matyti ir maždaug 65km/h greičiu trenkė 3 kilogramus sveriantį lėktuvėlį sau į galvą.

Garsus Nigerijos verslininkas, vardu Uroko Onoja mirė taip, kaip ko gero norėtų kiekvienas vyras – mylėdamasis. Bėda ta, kad tai jis dar ne visai savo noru. Vyriškis turėjo šešias žmonas iš kurių penkios pavydėjo, kad jis dažniausiai mylisi tik su jauniausiąja. Taigi, šios apsiginklavusios peiliais ir lazdomis pareikalavo duoti joms meilės. Keturias moteris Uroko spėjo patenkinti ir tada staiga liovėsi kvėpavęs.

28-erių Jennifer Strange iš JAV mirė nuo vandens perdozavimo. Ji dalyvavo vienos radijo stoties žaidime, kurio metu daugiausiai vandens išgėręs dalyvis turėjo gauti „Wii“ žaidimų kompiuterį. Deja, moteris taip ir nespėjo pasidžiaugti prizu.

69-erių fermeris Terry Vance Garner buvo suėstas savo paties kiaulių. Ekspertai kiaulių garde rado tik kaulus ir drabužių skutelius. Iš dantų jiems pavyko nustatyti aukos tapatybę. Pasak ekspertų, greičiausiai jis įkrito į gardą, prarado sąmonę, o vėliau išalkusios kiaulės per maždaug savaitę visiškai suvalgė jo minkštuosius audinius.

Pasidalink patikusiu straipsniu
Dar daugiau įdomaus turinio mūsų Facebook puslapyje! Kviečiame mus sekti:

Jums taip pat gali patikti...

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Šioje svetainėje naudojame slapukus, kad užtikrintume tinkamą svetainės veikimą, analizuotume naršymo statistiką, individualizuotume Jūsų naršymo patirtį bei teiktume Jums aktualius reklaminius skydelius. Taip pat dalijamės informacija apie tai, kaip naudojatės mūsų svetaine su mūsų reklamos ir analizės partneriais. Plačiau
Slapukų nustatymai
Sutikti
Nesutikti
Privatumo ir slapukų politika
Privatumo ir slapukų politika
Pavadinimas Aktyvuotas

Kas mes esame

Mūsų tinklalapio adresas yra: https://skaitalas.lt

Kokius asmeninius duomenis mes renkame ir kodėl tai darome

Komentarai

Kai lankytojai rašo komentarus tinklalapyje, mes renkame duomenis, matomus komentaro paskelbimo formoje, o taip pat lankytojo IP adresą bei naršyklės vartotojo įrašą, kad apsisaugotume nuo brukalų. Iš Jūsų el.pašto adreso gali būti sugeneruotas anonimizuotas duomenų įrašas (angl. hash) ir pateiktas Gravatar paslaugos teikėjui, norint patikrinti, ar Jūs naudojatės šia paslauga. Gravatar privatumo politika pateikiama čia: https://automattic.com/privacy/. Patvirtinus Jūsų komentarą, Jūsų profilio nuotrauka yra matoma viešai šalia Jūsų komentaro.

Kontaktų formos

Kontaktų formoje Jūsų pateikiami duomenys (tokie kaip vardas, el.pašto adresas), naudojami tiks atsakyti Jums el.paštu ir trečioms šalims neperduodami.

Slapukai (cookies)

Kai Jūs rašote komentarą šiame tinklalapyje, Jūs galite pasirinkti, ar norite, kad Jūsų vardas, el.paštas ir tinklalapis būtų išsaugotas slapukuose. Taip daroma Jūsų patogumui, kad Jums nereikėtų šių duomenų suvedinėti iš naujo, kiekvieną kartą kai komentuojate. Šie slapukai saugomi vienerius metus. Slapukų pagalba yra tvarkomas Jūsų IP adresas, naršymo informacija, tokia kaip aplankytos interneto svetainės sritys, svetainėje praleistas laikas ir pan.

Iš kitų tinklalapių įkeltas turinys

Šiame tinklalapyje gali būti iš kitų tinklalapio įkelto turinio (pavyzdžiui, video, paveikslėliai, tekstas ir pan.). Tokio įkelto turinio peržiūra ir veiksmai su juo šiame tinklalapyje prilygsta apsilankymui tuose tinklalapiuose, iš kurių turinys yra įkeltas. Šie tinklalapiai gali rinkti duomenis apie Jus, naudoti slapukus (cookies), trečiųjų šalių sekimo paslaugas ir stebėti Jūsų veiksmus su įkeltu turiniu, įskaitant ir tuos atvejus, kai turite paskyrą ir esate prisijungęs prie minėtų tinklalapių.

Su kuo mes dalinamės Jūsų duomenimis

Jūsų naršymo duomenimis dalinamės su Google sistema tinklalapio statistikos pildymo ir suasmenintos reklamos rodymo tikslais. Jei šiais duomenimis dalintis nenorite, prašome tai pažymėti slapukų nustatymuose.

Kaip ilgai mes saugome Jūsų duomenis

Jei parašote komentarą, jo tekstas ir metaduomenys yra saugomi neribotą laiką. Taip daroma todėl, kad galėtume atpažinti ir patvirtinti ateities komentarus automatiškai, vietoje administratoriaus patvirtinimo.

Jūsų teisės

Jei Jūs turite paskyrą šiame tinklalapyje, arba kada nors rašėte čia komentarą, galite reikalauti gauti duomenų eksporto failą su visais asmeniniais duomenimis, kuriuos mes turime apie Jus, įskaitant ir tuos, kuriuos pats mums pateikėte. Jūs taip pat galite reikalauti, kad mes ištrintume visus mūsų turimus Jūsų asmeninius duomenis. Šie abu reikalavimai negalioja duomenims, kuriuos mes privalome išsaugoti pagal įstatymą administraciniams, teisiniams ar saugumo tikslams.

Kur mes siunčiame Jūsų duomenis

Lankytojų komentarai gali būti tikrinami naudojant automatinę brukalų paieškos paslaugą.

Kontaktinė informacija

info@skaitalas.lt
Išsaugoti nustatymus
Slapukų nustatymai