Kinijoje atidarytas penkių žvaigždučių viešasis tualetas

prabangus-tualetas

Įprastai žmonės, jei reikalas nespiria, vengia viešųjų tualetų, nes juose tvyro nemalonus kvapas, akis bando nešvarumai ir nejauki aplinka. Tačiau viešajame tualete, apie kurį dabar papasakosime, gamtinius reikalus atlikti yra tikras malonumas.

prabangus-tualetas2

Chongqing mieste (Kinija) duris atvėrė visiems prieinamas 150 kvadratinių metrų ploto viešasis tualetas. Ne kiekvienas šio miesto gyventojas gali pasigirti tokiu namų interjeru, koks yra šiame tualete – marmuro grindys, granito imitacijos sienos, lakuotos medinės durys ir netgi krištoliniai šviestuvai.

prabangus-tualetas3

Nepaisant šių, akį traukiančių grožybių, tualete yra ir kitų patogumų – kiaurą parą veikianti oro kondicionavimo sistema ir pastovi 26 laipsnių temperatūra visose patalpose.

prabangus-tualetas4

Gyvi augalai bei moderni garso aparatūra, per kurią nuolat leidžiama raminanti muzika, tai tik dar keli šio tualeto patogumai.

prabangus-tualetas5

Bene įspūdingiausia vieta tualete – pisuarų siena, įrengta priešais vitriną, per kurią atlikdamas savo reikalus gali stebėti lauke esančią gamtą. Tik neišsigąskite, niekas jūsų iš lauko nepamatytų, mat stiklas perregimas tik iš vienos pusės, o iš lauko atrodo kaip veidrodis.

prabangus-tualetas6

Ir visas šis malonumas Kinijos mokesčių mokėtojams atsiėjo vos 107 tūkst. eurų. Palyginimui galime pasakyti, kad Kaune esantis „auksinis tualetas“ kainavo 160 tūkst. eurų.

Pasidalink patikusiu straipsniu
Dar daugiau įdomaus turinio mūsų Facebook puslapyje! Kviečiame mus sekti:

Jums taip pat gali patikti...

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *