Pozityvių faktų rinkinys
Pradėjus saugoti nykstančius raganosius Kenijoje po ilgų metų 2020-aisiais jų populiacija ne sumažėjo, o paaugo net 11%. Jei 2019 raganosių šalyje buvo 1441, tai 2020-aisiais jų buvo jau 1605.
Melburno vadžia 70 tūkstančių medžių sukūrė elektroninio pašto dėžutes, kad žmonės galėtų pranešti apie pažeistus medžius. Vietoj to žmonės pradėjo rašyti meilės laiškus medžiams.
Portugalijoje įstatymiškai uždraudus vadovams skambinti arba rašyti savo pavaldiniams po darbo valandų, su darbu susijusių psichinių negalavimų sumažėjo drąstiškai.
Bazelyje (Šveicarija) visi naujai statomi namai ant savo stogų turi turėti želdinių. Šiuo metu mieste namų stogai turi daugiau nei 1 milijoną kvadratinių metrų želdinių.
Viena Vokietijos gyvūnų prieglauda naudoja pažinčių programėlę Tinder, kad suvestų savo augintinius su naujais šeimininkais.
Rumunijos gyvūnų prieglaudos pradėjo bendradarbiauti su šalies futbolo federacija ir dabar prieš kiekvienas varžybas žaidėjai į aikštę žengia nešini šunimis be šeimininkų. Taip siekiama skatinti žmones priglausti benamius gyvūnus.
Prancūzijoje atidaryti pirmieji senelių namai drambliams, kurie gyvenimą praleido cirkuose arba zoologijos soduose. Pirmaja namų gyventoja tapo 52 metų dramblė Gandhi.
Norėdami sustabdyti nelegalią žvejybą tinklais Italijos aktivistai jūroje paskandino 39 skulptūras, kurios ne tik tapo jūros gyventojų namais, bet ir trukdo čia užmesti tinklus.
Pasaulyje jau yra 10 valstybių, kurios 100% elektros energijos gauna iš atsinaujinančių energijos šaltinių.
Serbijos futbolo rinktinė už patekimą į Pasaulio Čempionatą gavo milijono eurų premiją. Visgi žaidėjai sutarė visus pinigus paaukoti labdarai – sunkiai sergantiems Serbijos vaikams.