Įdomiausi faktai apie serialą „Vedęs ir turi vaikų“

Nuo paskutinio „Vedęs ir tui vaikų“ sezono praėjo jau 25 metai, tačiau šis serialas atrodo, kad vis dar atranda naujų žiūrovų.

Ed O’Neill, kuris vaidino Elą Bandį, buvo vienintelis aktorius, nepraleidęs nei vienos serijos. Per 11 sezonų jis suvaidino 259-iose serijose.

Ne ką mažiau ištikimas buvo ir kitas „aktorius“ – šuo Bakas. Iki dešimto sezono jis irgi vaidino absoliučiai visose serijos, tačiau tada išėjo užtarnauto poilsio.

Kai vienoje iš serijų Keli padiktavo jų namų telefono numerį, daugybė fanų iš tiesų bandė prisiskambinti. Tuo metu serialo kūrėjai nebuvo labai išradingi ir pasirodo, kad numeris iš tiesų priklausė studijai, tad po kurio laiko neapsikentę nuolatinių skambučių jie pasikeitė numerį.

Bado Bandžio vardas yra trumpinys, pilnas šio veikėjo vardas yra Badrikas Franklinas Bandis.

Daug kas nežino, bet serialo pradžioje grojanti daina „Love and Marriage“ yra atliekama Frenko Sinatros.

Prieš išgarsėdamas seriale „Draugai“ kaip Džo, aktorius Metas Leblankas savo aktorinę karjerą pradėjo būtent seriale „Vedęs ir turi vaikų“, suvaidindamas vieną iš daugybės Keli vaikinų.

Sulyg kiekvienu sezonu serialo kūrimas vis brango. Po 11 sezono kaina pasiekė milijoną dolerių už seriją, tad čia televizijos stotis ir nusprendė viską baigti bei nebefinansuoti serialo. Kadangi reitingai vis smuko, o aktoriu honorarai tik kilo. Vien Ed O’Neill paskutiniame sezone už seriją gaudavo po pusę milijono dolerių ir buvo geriausiai apmokamas televizijos aktorius.

Christina Applegate, vaidinusios Keli, gimtadienis sutampa su jos personažo gimtadieniu – 1971 metų lapkričio 25 diena.

Katey Sagal nebuvo pirmasis kūrėjų pasirinkimas vaidinti Pegę. FOX prioritetas buvo aktorė Roseanne Bar, kuri vaidmens galiausiai atsisakė.

Vos po 3 pirmojo sezono serijų šeimos vertybių aktyvistė Terry Rakolta surengė protestų kampaniją prieš serialą. Visgi, tai suveikė kaip papildoma reklama serialui, o „atsidėkodami“ jo kūrėjai kiekvieno sezono pradžioje Terry nusiųsdavo po gėlių puokštę.

Bandžių namas vis dar stovi, jį galima apžiūrėti netoli Čikagos esančiame Deerfield mieste.

Elas Bandis ir kaimynė Marsė nesutarė ne tik seriale, bet ir realybėje. Jie abu vienas kito nemėgo ir ne kartą buvo susikivirčiję.

Katey Sagal per visus 11 sezonų net 3 kartus buvo nėščia.

Žinia apie serialo nutraukimą ne juokais pribloškė aktorius. Jokių išankstinių kalbų nebuvo ir Ed O’Neill apie tai sužinojo savo atostogų meta išgirdęs, kaip šalia buvusi porelė diskutuoja apie serialo pabaigą. Tuo tarpu Christina Applegate apie tai sužinojo iš draugų.

Britai irgi bandė padaryti serialo kopiją, tik saviškę pavadino „Married for Life“. Greičiausiai nieko apie šį serialą negirdėjote, nes jis buvo rodomas vos 7 savaites. Savo versijas bandė kurti ir dar mažiausiai 8 kitos valstybės.

Pasidalink patikusiu straipsniu
Dar daugiau įdomaus turinio mūsų Facebook puslapyje! Kviečiame mus sekti:

Jums taip pat gali patikti...

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *