Jaunas verslininkas įrodė, kad net ir pardavinėjant bulves galima susikrauti turtus

bulve-dovana

Kai 24-erių Alexas Craigas papasakojo savo verslo idėją merginai, ji tik nusijuokė jam į veidą. Tačiau kitą dieną ėmęsis verslo dabar juokiasi jis, nes per mėnesį uždirbą po 10 tūkst. JAV dolerių.

Alexo verslo idėja ko gero dar beprotiškesnė už akmenį-augintinį, apie kurį rašėme anksčiau. Šis vyras parduoda bulves, ant kurių užrašo žinutę ir anonimiškai ją nusiunčia pageidaujamu adresu. Verslo principas labai paprastas: vartotojas internetu užsisako bulvę, nurodo ką ant jos parašyti ir kokiu adresu anonimiškai pristatyti, na o Alexui belieka ją išsiųsti ir pasiimti pinigus. Manote – kad tokių bepročių, kurie siuntinėtų vieni kitiems bulves, yra nedaug? Klystate. Jau antrąją savo verslo dieną Alexas uždirbo per 2 tūkstančius dolerių. Na o dabar, nuo gegužės mėnesio, jaunasis verslininkas kas mėnesį stabiliai gauna po 10 tūkst. dolerių pelno.

verslninkas

„Idėja kilo man vakarieniaujant su mergina. Kai jai papasakojau, ji pasakė: „Tu neparduosi nė bulvės. Tai kvailiausia idėja, kokią kada esu girdėjusi“. Ji klydo“, – pasakojo Alexas. Dabar vidutinio dydžio bulves, ant kurių galima užrašyti tekstus iki 100 simbolių, Alexas parduoda po 8 dolerius, didesnes bulves – po 10. Žinutes vyrukas ant bulvių užrašo paprasčiausiu markeriu, tad beveik visos jo patiriamos išlaidos tėra pašto išlaidos.

Pasidalink patikusiu straipsniu
Dar daugiau įdomaus turinio mūsų Facebook puslapyje! Kviečiame mus sekti:

Jums taip pat gali patikti...

1 Response

  1. es-pro.lt parašė:

    Tikrai atrodo logiškai neįtikėtina idėja. Šaunu, kad bandė ir ją įgyvendino. Juk nereikėjo nieko investuoti. Kitų idėjų įgyvendinimui padeda ES parama verslui, tik reikia gebėti ja pasinaudoti.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *