Faktų mišrainė [2 dalis]

faktai

Švedijoje mokslininkai kurį laiką stebėjo 3500 moterų, kurios turėjo krutų implantus ir išsiaiškino, kad krūtis pasididinusios moterys 3 kartus dažniau pakelia prieš save ranką nei kitos moterys.

Ko gero visi bent kartą esame bandę skaičiuoti skaičius kuo ilgiau, bet dažniausiai atsibosdavo po pirmojo šimto. Pasaulio rekordas šioje srityje priklauso Jeremy Harper, kuris suskaičiavo iki milijono. Tai padaryti jam prireikė 3 mėnesių.

Suomijoje bauda už greičio viršijimą paskaičiuojama procentaliai nuo pažeidėjo gaunamų pajamų. Todėl kartais vietiniai milijonieriai už keliais kilometrais per valandą viršytą greitį susimoką ir po 100 tūkst. eurų.

Moterys dukart dažniau bando nusižudyti nei vyrai. Bet vyrams 4 kartus dažniau nei moterims tai pavyksta.

Interneto atsiradimo pradžioje „Yahoo“ turėjo galimybę už milijoną JAV dolerių įsigyti „Google“. Tuomet jie ta galimybe nepasinaudojo ir vėliau labai pasigailėjo, mat dabar „Google“ kompanija vertinama 400 milijardų JAV dolerių.

Žmonių, kurie reguliariai geria alų, inkstuose akmenys susiformuoja 41% atvejų rečiau nei tų, kurie alaus nevartoja visai.

Dažniau erotinius sapnus sapnuosite jei miegosite ant pilvo.

Džimui Keriui buvo pasiūlyta 700 tūkst. JAV dolerių už tai, kad jis nusifilmuotu pirmojoje „Bukas ir bukesnis“ dalyje. Tačiau pasiūlymas buvo pateiktas tą pačią savaitę, kai kino teatrus užkariavo filmas „Eisas Ventura“, kuriame pagrindinį vaidmenį atliko tas pats Džimas Keris. Tad jo agentai išsireikalavo 7 mln. dolerių atlygį, kas filmo kūrėjams buvo beveik pusė viso biudžeto.

Pirmoji valstybė, kurią kylant jūros lygiui pasiglemš vanduo, bus Kiribatis.

Vokietijoje šalia daugumos senjorų slaugymo namų stovi netikros autobusų stotelės. Ligoti žmonės dažnai bando pabėgti iš slaugymo įstaigų ir pirmiausiai eina į autobusų stotelę, kad galėtų grįžti namo, čia juos laukiančius dažniausiai ir randa slaugytojai.

Pirmoji faktų mišrainės dalis.

Pasidalink patikusiu straipsniu
Dar daugiau įdomaus turinio mūsų Facebook puslapyje! Kviečiame mus sekti:

Jums taip pat gali patikti...

2 komentarai

  1. Ponas Skausmas parašė:

    Smagu, kad faktai bent kažkiek atrinkti, atsibodo, visur tuos pačius skaityti.

  1. 28 rugsėjo, 2015

    […] Antroji faktų mišrainės dalis. […]

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Šioje svetainėje naudojame slapukus, kad užtikrintume tinkamą svetainės veikimą, analizuotume naršymo statistiką, individualizuotume Jūsų naršymo patirtį bei teiktume Jums aktualius reklaminius skydelius. Taip pat dalijamės informacija apie tai, kaip naudojatės mūsų svetaine su mūsų reklamos ir analizės partneriais. Plačiau
Slapukų nustatymai
Sutikti
Nesutikti
Privatumo ir slapukų politika
Privatumo ir slapukų politika
Pavadinimas Aktyvuotas

Kas mes esame

Mūsų tinklalapio adresas yra: https://skaitalas.lt

Kokius asmeninius duomenis mes renkame ir kodėl tai darome

Komentarai

Kai lankytojai rašo komentarus tinklalapyje, mes renkame duomenis, matomus komentaro paskelbimo formoje, o taip pat lankytojo IP adresą bei naršyklės vartotojo įrašą, kad apsisaugotume nuo brukalų. Iš Jūsų el.pašto adreso gali būti sugeneruotas anonimizuotas duomenų įrašas (angl. hash) ir pateiktas Gravatar paslaugos teikėjui, norint patikrinti, ar Jūs naudojatės šia paslauga. Gravatar privatumo politika pateikiama čia: https://automattic.com/privacy/. Patvirtinus Jūsų komentarą, Jūsų profilio nuotrauka yra matoma viešai šalia Jūsų komentaro.

Kontaktų formos

Kontaktų formoje Jūsų pateikiami duomenys (tokie kaip vardas, el.pašto adresas), naudojami tiks atsakyti Jums el.paštu ir trečioms šalims neperduodami.

Slapukai (cookies)

Kai Jūs rašote komentarą šiame tinklalapyje, Jūs galite pasirinkti, ar norite, kad Jūsų vardas, el.paštas ir tinklalapis būtų išsaugotas slapukuose. Taip daroma Jūsų patogumui, kad Jums nereikėtų šių duomenų suvedinėti iš naujo, kiekvieną kartą kai komentuojate. Šie slapukai saugomi vienerius metus. Slapukų pagalba yra tvarkomas Jūsų IP adresas, naršymo informacija, tokia kaip aplankytos interneto svetainės sritys, svetainėje praleistas laikas ir pan.

Iš kitų tinklalapių įkeltas turinys

Šiame tinklalapyje gali būti iš kitų tinklalapio įkelto turinio (pavyzdžiui, video, paveikslėliai, tekstas ir pan.). Tokio įkelto turinio peržiūra ir veiksmai su juo šiame tinklalapyje prilygsta apsilankymui tuose tinklalapiuose, iš kurių turinys yra įkeltas. Šie tinklalapiai gali rinkti duomenis apie Jus, naudoti slapukus (cookies), trečiųjų šalių sekimo paslaugas ir stebėti Jūsų veiksmus su įkeltu turiniu, įskaitant ir tuos atvejus, kai turite paskyrą ir esate prisijungęs prie minėtų tinklalapių.

Su kuo mes dalinamės Jūsų duomenimis

Jūsų naršymo duomenimis dalinamės su Google sistema tinklalapio statistikos pildymo ir suasmenintos reklamos rodymo tikslais. Jei šiais duomenimis dalintis nenorite, prašome tai pažymėti slapukų nustatymuose.

Kaip ilgai mes saugome Jūsų duomenis

Jei parašote komentarą, jo tekstas ir metaduomenys yra saugomi neribotą laiką. Taip daroma todėl, kad galėtume atpažinti ir patvirtinti ateities komentarus automatiškai, vietoje administratoriaus patvirtinimo.

Jūsų teisės

Jei Jūs turite paskyrą šiame tinklalapyje, arba kada nors rašėte čia komentarą, galite reikalauti gauti duomenų eksporto failą su visais asmeniniais duomenimis, kuriuos mes turime apie Jus, įskaitant ir tuos, kuriuos pats mums pateikėte. Jūs taip pat galite reikalauti, kad mes ištrintume visus mūsų turimus Jūsų asmeninius duomenis. Šie abu reikalavimai negalioja duomenims, kuriuos mes privalome išsaugoti pagal įstatymą administraciniams, teisiniams ar saugumo tikslams.

Kur mes siunčiame Jūsų duomenis

Lankytojų komentarai gali būti tikrinami naudojant automatinę brukalų paieškos paslaugą.

Kontaktinė informacija

info@skaitalas.lt
Išsaugoti nustatymus
Slapukų nustatymai