Faktų mišrainė [2 dalis]

faktai

Švedijoje mokslininkai kurį laiką stebėjo 3500 moterų, kurios turėjo krutų implantus ir išsiaiškino, kad krūtis pasididinusios moterys 3 kartus dažniau pakelia prieš save ranką nei kitos moterys.

Ko gero visi bent kartą esame bandę skaičiuoti skaičius kuo ilgiau, bet dažniausiai atsibosdavo po pirmojo šimto. Pasaulio rekordas šioje srityje priklauso Jeremy Harper, kuris suskaičiavo iki milijono. Tai padaryti jam prireikė 3 mėnesių.

Suomijoje bauda už greičio viršijimą paskaičiuojama procentaliai nuo pažeidėjo gaunamų pajamų. Todėl kartais vietiniai milijonieriai už keliais kilometrais per valandą viršytą greitį susimoką ir po 100 tūkst. eurų.

Moterys dukart dažniau bando nusižudyti nei vyrai. Bet vyrams 4 kartus dažniau nei moterims tai pavyksta.

Interneto atsiradimo pradžioje „Yahoo“ turėjo galimybę už milijoną JAV dolerių įsigyti „Google“. Tuomet jie ta galimybe nepasinaudojo ir vėliau labai pasigailėjo, mat dabar „Google“ kompanija vertinama 400 milijardų JAV dolerių.

Žmonių, kurie reguliariai geria alų, inkstuose akmenys susiformuoja 41% atvejų rečiau nei tų, kurie alaus nevartoja visai.

Dažniau erotinius sapnus sapnuosite jei miegosite ant pilvo.

Džimui Keriui buvo pasiūlyta 700 tūkst. JAV dolerių už tai, kad jis nusifilmuotu pirmojoje „Bukas ir bukesnis“ dalyje. Tačiau pasiūlymas buvo pateiktas tą pačią savaitę, kai kino teatrus užkariavo filmas „Eisas Ventura“, kuriame pagrindinį vaidmenį atliko tas pats Džimas Keris. Tad jo agentai išsireikalavo 7 mln. dolerių atlygį, kas filmo kūrėjams buvo beveik pusė viso biudžeto.

Pirmoji valstybė, kurią kylant jūros lygiui pasiglemš vanduo, bus Kiribatis.

Vokietijoje šalia daugumos senjorų slaugymo namų stovi netikros autobusų stotelės. Ligoti žmonės dažnai bando pabėgti iš slaugymo įstaigų ir pirmiausiai eina į autobusų stotelę, kad galėtų grįžti namo, čia juos laukiančius dažniausiai ir randa slaugytojai.

Pirmoji faktų mišrainės dalis.

Pasidalink patikusiu straipsniu
Dar daugiau įdomaus turinio mūsų Facebook puslapyje! Kviečiame mus sekti:

Jums taip pat gali patikti...

2 komentarai

  1. Ponas Skausmas parašė:

    Smagu, kad faktai bent kažkiek atrinkti, atsibodo, visur tuos pačius skaityti.

  1. 28 rugsėjo, 2015

    […] Antroji faktų mišrainės dalis. […]

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *