Užsispyręs ūkininkas ūkininkavimu užsiima vidury modernaus kvartalo

Ar jus erzina, kai rytais prikelia po daugiabučio langais pjaunamos žolės garsai? O vieno Lenkijos rajono gyventojai kartą metuose prabunda nuo po langais dirbančio kombaino garso.

Nuotrauka: Michał Mysłowski

Nesenai internete pradėjo plisti dar pernai filmuotas vaizdo įrašas iš Liublino miesto Lenkijoje. Įraše užfiksuota kaip vidury naujai pastatyto mikrorajono dirba kombainas. Pasirodo, toks vaizdelis matomas jau ne pirmus metus, o užsispyręs ūkininkas besiplečiant miesto riboms tiesiog atsisakė parduoti savo dirbamas žemes ir toliau čia sodina grūdus.

Naujas mikrorajonas, kurio pagrindinė gatvė yra Jantarowa, pradėjo formuotis vos prieš kelis metus. Kadangi daugumą čia dirbusių ūkininkų rajono vystytojų pasiūlyta kompensacija tenkino, šie išsikėlė iš teritorijos be didesnių ginčų. Tačiau vienas užsispyręs ūkininkas tai padaryti atsisakė. Įdomiausia tai, kad vidury modernių daugiabučių kvartalo dūzgiantis kombainas nei kiek neerzina gyventojų. Vietiniams tai yra tarsi pramoga, kurios jie laukia kiekvienais metais. Vietiniai teigia, kad jie neiškeistų tokio vaizdo į jokį po langais matomą prekybos centrą ar dar vieną daugiabutį bei linki ūkininkui dar ilgai tęsti savo darbus.

Pasak gyventojų, ūkininkas pozityviai žiūri į naujuosius kaimynus ir dažnai mojuoja prie langų prilipusiems vaikams, kai važiuoja su kombainu.

Pasidalink patikusiu straipsniu
Dar daugiau įdomaus turinio mūsų Facebook puslapyje! Kviečiame mus sekti:

Jums taip pat gali patikti...

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *