10 pavyzdžių, kad galima būti milijonieriumi tiesiog keliant vaizdo įrašus į „YouTube“

Niekam ne paslaptis, kad šiais laikais galima išgyventi vien filmuojant smagius vaizdo įrašus ir keliant juos į tokias vaizdų dalinimosi sistemas kaip „YouTube“. Pateikiame jums dešimties daugiausiai per metus uždirbančių „YouTube“ sistemos vaizdo įrašų kūrėjų sąrašą.

10. Rosanna Pansino – 2,5 mln. JAV dolerių

Rosanna Pansino porą kartų į savaitę į „YouTube“ sistemą kelia įrašus, kuriuose moko pasigaminti skanius dalykėlius. Beveik 5 milijonai sekėjų leidžia jai puikuotis dešimtoje sąrašo vietoje.

Rosanna Pansino

9. Roman Atwood – 2,5 mln. JAV dolerių

Šio vyruko pokštai ne visiems suprantami, o labiausiai dėl jų kenčia jo žmona. Romanui nuolat „netyčia“ kas nors sprogsta ar vaikas nuo kur nors nukrenta ir visa tai pirmiausia tenka pamatyti vargšei žmonelei, o vėliau ir 7,5 milijono jo sekėjų.

Roman Atwood

8. Lilly Singh – 2,5 mln. JAV dolerių

Ši mergina „YouTube“ vartotojams labiau žinoma kaip IISuperwomanII. Savo kanale ji beveik 7 milijonams sekėjų linksmai atsakinėja į užduodamus klausimus ir kuria trumpus komiškus epizodus.

Lilly Singh – IISuperwomanII

7. Michelle Phan – 3 mln. JAV dolerių

Michelle vargiai žinos bent vienas vyras, bet ko gero kiekviena moteris bus mačiusi bent vieną jos susuktą vaizdo įrašą, mat šiuose ji moko moteris tobulo makiažo paslapčių. Kas savaitę keliami įrašai pasiekia 8 milijonus jo sekėjų.

Michelle Phan

6. Olajide Olatunji – 4,5 mln. JAV dolerių

Olajide Olatunji „YouTube“ sistemoje prisistato tiesiog kaip KSI. O ką jis veikia savo kanale? Nieko ypatingo. Tiesiog žaidžia kompiuterinius žaidimus, repuoja ar kitaip pramogauja bei visa tai filmuoja. To pakanka, kad vyrukas turėtų daugiau nei 10 milijonų sekėjų.

Olajide Olatunji – KSI

5. Rhett McLaughlin ir Charles Lincoln Neal III – 4,5 mln. JAV dolerių

Šiedu komediantai kone kiekvieną dieną įkelia po vaizdo įrašą, kuris sulaukia daugiau nei milijono peržiūrų. Ir visa tai tik dėl to, kad jie yra be galo linksmi ir turi 8 milijonus sekėjų.

Rhett McLaughlin and Link Neal promotional shots

4.  Lindsey Stirling – 7 mln. JAV dolerių

Lindsey Stirling populiarumo „YouTube“ sistemoje sulaukė dėka savo neįtikėtino talento groti violončele. Jos muzikinius pasirodymus seka 7 milijonai žmonių.

Lindsey Stirling

3. Benny ir Rafi Fine‘ai – 8,5 mln. JAV dolerių

Ar kada matėte vaizdelius, kuriuose rodomos vaikų reakcijos į įvairius, dažniausiai tik suaugusiems suprantamus, dalykus? Tai čia greičiausiai buvo brolių Fine‘ų darbelis. Patys jie vaizdo įrašuose beveik nesirodo, o už juos visą darbą atlieka vaikai, kurių dėka šie vyrukai jau turi 13 milijonų sekėjų.

Benny and Rafi Fine

2. Ian Hecox ir Anthony Padilla – 8,5 mln. JAV dolerių

Filmuodami smagius vaizdelius ir šaipydamiesi iš garsenybių bei kino filmų šie vyrukai jau turi 21 milijoną sekėjų ir tvirtai įsitaisė antroje sąrašo vietoje.

Ian Hecox and Anthony Padilla

1. Felix Kjellberg – 12 mln. JAV dolerių

Felixo užsiėmimas atrodo smagiausiai. Jis tiesiog žaidžia kompiuterinius žaidimus ir juos juokingai komentuoja. Ir viskas. To pakanka, kad turėtum 40 milijonų sukėjų ir kasmet krautumeis milijonus dolerių į savo kišenę.

Felix Kjellberg

Pasidalink patikusiu straipsniu
Dar daugiau įdomaus turinio mūsų Facebook puslapyje! Kviečiame mus sekti:

Jums taip pat gali patikti...

2 komentarai

  1. Ponas Skausmas parašė:

    Pastaba, Lindsey Stirling groja smuiku.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *